Coronavirus پرواز لغو بالای 200,000 ارسال سوخت جت قیمت به بیش از 2 سال پایین

یک کارگر بهداشت اسپری ضد عفونی کننده داخل ویتنام شرکت های هواپیمایی هواپیما برای حفاظت از های اخیر شیوع کروناویروس در Noi بای فرودگاه در هانوی ویتنام فوریه 21 سال 2020 است.

خام | ایسنا

شرکت های هواپیمایی را لغو بیش از 200 ، 000 پرواز به عنوان coronavirus همچنان به گسترش باعث محدودیت های مسافرتی و افت شدید تقاضا برای سفر به و در چین است.

بیش از 76,700 مردم شده اند بیمار توسط این ویروس که به کشته شدن حداقل 2,249 مردم, سلامت, مقامات گفت. نزدیک به 98 درصد از موارد گزارش شده هستند در چین اما برخی از مقامات نگران هستند در مورد یک محصول از عفونت های جدید در جاهای دیگر از جمله ایران و کره جنوبی.

خطوط هوایی در اطراف جهان از جمله سه آمریکایی حامل است که در خدمت چین — Delta ایران و آمریکا باید متوقف خدمت به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ به دلیل ویروس. در ماه فوریه به تنهایی تعداد پرواز که قرار بود برای پرواز به از و در چین در حال پایین 80% از یک سال پیش با توجه به حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره Cirium.

از Jan. 23 Feb. 18, 99,254 پرواز برنامه ریزی شده پرواز نمی, نزدیک به 90 درصد از آنها داخلی چین سفر شرکت اضافه شده است.

که ارسال سوخت جت قیمت به طور کلی شرکت های هواپیمایی’ دومین هزینه پس از زايمان به شدت پایین.

در حالی که معیار قیمت سوخت جت در آمریکا و سنگاپور را بهبود برخی از زمین از برخورد به پایین ترین سطح از اواسط سال 2017, آنها هر پایین 17% تا کنون این سال, با توجه به داده ها از شاخص S&P جهانی Platts.

مسافرت هوایی و تقاضا در سطح جهان است به سقوط برای اولین بار پس از سال 2009 و هزینه شرکت های هواپیمایی برخی از 29 میلیارد — بیشتر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام — در درآمد بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن گفت.

به طور معمول هزینه های پایین تر خواهد بود خوش آمدید اخبار شرکت های هواپیمایی, اما تقاضای ضعیف است و انتظار می رود آمار درآمد و سود این سال است. آسیا و اقیانوس آرام سفر هوایی بازار تبدیل شده است مهم تر از سارس شیوع آغاز شد که در سال 2002. این منطقه اختصاص 35 درصد از تقاضای جهانی در سال گذشته از 27 درصد در سال 2002 گروه تجارت گفت. چین است که انتظار می رود برای رسیدن به ایالات متحده به عنوان بزرگترین بازار سفر هوایی در اواسط این دهه است.

شرکت های هواپیمایی در حال شروع به ارزیابی مالی آسیب.

استرالیا کوانتاس هشدار داد سرمایه گذاران در روز پنج شنبه که coronavirus به احتمال زیاد اصلاح کردن تا 150 $میلیون دلار استرالیا ($99.5 میلیون دلار) از درآمد آن در نیمه دوم سال و که این امر کاهش 16 ٪ از آن آسیا پروازها تا پایان ماه مه. این شرکت هواپیمایی در حال حاضر به حالت تعلیق در چین پرواز.

“Coronavirus شیوع اتحاد ضعیف متوسط بازیابی در [داخلی} تقاضا دیده می شود در سه ماهه دوم با کاهش مصرف بیش از چند هفته گذشته” کوانتاس مدیر عامل آلن جویس گفت: در یک درآمد تماس بگیرید. “اوقات فراغت در بازار نیز نرم در کوتاه مدت وجود دارد ولی پتانسیل برای یک تغییر داخلی اوقات فراغت اگر عدم قطعیت رشد می کند و استرالیایی تصمیم به تعطیلات در خانه.”

Air France-KLM آن نیز به حالت تعلیق در چین پروازهای گفت: این انتظار coronavirus مربوط به کاهش تقاضا برای درایو کردن نتایج از طریق آوریل تا 200 میلیون یورو ($217 میلیون).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>