Coronavirus مبارزه: کاخ سفید مشاور بهداشت Fauci می گوید: ممکن است ما هرگز به عقب بر گردیم به ‘عادی’

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 1, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جهان ممکن است هرگز به عقب بر گردیم به آنچه در آن در نظر گرفته شود “عادی” قبل از coronavirus آمده از ووهان چین کمی بیش از سه ماه پیش و به بیش از 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان در ایالات متحده مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: در کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

Fauci در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا جهان خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی قبل از واکسن تایید شده است گفت: ما به تدریج قادر به “تابع به عنوان یک جامعه است. اما شما کاملا حق با شماست اگر شما می خواهید برای دریافت به قبل از coronavirus که ممکن است همیشه اتفاق می افتد به این معنا است که خطر وجود دارد.”

COVID-19 گسترش یافته است تقریبا در هر کشوری در جهان, کشته شدن بیش از 74,000. بدترین شیوع در ایالات متحده که در آن وجود دارد بیش از 362,000 موارد و حداقل 10,781 مرگ و میر.

قابل اجرا واکسن مورد نیاز است قبل از جامعه می تواند به طور کامل تابع دوباره Fauci گفت. حتی پس از آن او گفت: همه چیز ممکن است هرگز بازگشت به آنچه که در نظر گرفته شد عادی قبل از virus چرا که آن را همیشه یک تهدید بلندی در جهان است. او قبلا گفته است که این ویروس به احتمال زیاد دوباره هر سال به خصوص بدون یک واکسن برای جلوگیری از شیوع آینده. او روز دوشنبه گفت که او امیدوار دانشمندان را توسعه داروهای درمانی و قابل اجرا واکسن در عین حال که کمک خواهد کرد که حاوی ویروس بهتر از آن است که امروز.

“هنگامی که ما می گویند” برگشت به حالت عادی معنی چیزی بسیار متفاوت از آنچه که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر چون در حال حاضر ما در یک بسیار شدید کاهش” Fauci, گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس دانشمندان را پیدا خواهد کرد داروهای درمانی برای درمان این ویروس و در نهایت توسعه یک واکسن موثر. “اگر” بازگشت به حالت عادی’ به معنی اقدام مانند وجود دارد هرگز یک coronavirus مشکل من فکر نمی کنم که رفتن به اتفاق می افتد تا زمانی که ما یک وضعیت که در آن شما می توانید به طور کامل محافظت از مردم” با یک واکسن, او گفت:.

در حالی که در روزهای آینده در این کشور coronavirus مبارزه نگاه تلخ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “وجود دارد فوق العاده ای از نور در انتهای تونل.”

“در حال حاضر ده درمانی مختلف عوامل فعال در محاکمات و برخی از آنها به دنبال فوق العاده موفق,” او گفت:. “اما آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند و آن را برای رفتن به یک فرآیند سریع بر اساس آنچه FDA به من گفت.” او گفت: یکی دیگر از 15 درمان های بالقوه در حال کار به سمت بالینی “به طوری که آنها به سرعت در حال پیشرفت.”

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>