Coronavirus مبارزه: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: وجود نور در انتهای تونل با واکسن و درمان تحقیقات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 6, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در حالی که در روزهای آینده در این کشور coronavirus مبارزه نگاه تلخ رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آمریکایی ها دلایلی برای امید. “تاپیک فوق العاده ای از نور در انتهای تونل” او گفت: “کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

“در حال حاضر ده درمانی مختلف عوامل فعال در محاکمات و برخی از آنها به دنبال فوق العاده موفق,” او گفت:. “اما آنها را مجبور به رفتن را از طریق یک فرایند و آن را برای رفتن به یک فرآیند سریع بر اساس آنچه FDA به من گفت.” او گفت: یکی دیگر از 15 درمان های بالقوه در حال کار به سمت بالینی “به طوری که آنها به سرعت در حال پیشرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نظرات اوایل روز دوشنبه توسط سازمان بهداشت جهانی مدیر کل دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus که گفت: تحقیقات برای توسعه واکسن و درمان برای مبارزه با کروناویروس است “شتاب در سرعت باور نکردنی است.”

Tedros گفت: بیش از 70 کشور پیوسته اند که دادگاه برای سرعت بخشیدن به تحقیقات در درمان موثر و “حدود 20 موسسات و شرکت ها در حال مسابقه به توسعه یک واکسن.”

“ویروسی در ژنوم نقشه برداری شد و در اوایل ژانویه و مشترک در سطح جهانی را فعال کنید که آزمون به توسعه و تحقیقات واکسن برای شروع” Tedros گفت: در یک کنفرانس خبری که در دفتر مرکزی آن در ژنو است.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci گفت: هفته گذشته که اولین انسانی تست های آزمایشی بالقوه واکسن برای جلوگیری از COVID-19 است “در مسیر” با توزیع عمومی هنوز پیش بینی شده در 12 تا 18 ماه خواهد بود که “ultimate game changer” در مبارزه با این بیماری همه گیر.

آمریکا مقامات بهداشتی شده اند ردیابی سریع کار با شرکت زیست فناوری مدرن به توسعه یک واکسن برای جلوگیری از COVID-19. آنها خود را آغاز کرد اولین آزمایشات انسانی در یک پتانسیل واکسن مارس 16.

ایالت نیویورک در ماه گذشته آغاز شد و برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی به دنبال هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای coronavirus پس از غذا و دارو سریع ردیابی روند تصویب.

کلروکين به دست آورده توجه زیادی پس از یک مطالعه کوچک از 36 COVID-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاک coronavirus از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. اضافه کردن آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak به مخلوط “به طور معنیداری بیشتر کارآمد برای حذف ویروس” محققان گفت. یک مطالعه کوچک در چین نیز یافت می شود که ترکیب کلروکين با آزیترومایسین بود “یافت می شود قوی تر از کلروکين.”

“ماندن در داخل و اجازه دهید برنده این و بیایید کشور ما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. من فکر می کنم آن را برای رفتن به زودتر از مردم فکر می کنم. همه چیز واقعا خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>