Coronavirus ترس خراب جامد درآمد نجومی و بیشتر خواهد شد تسلط بر بازار جلوتر

معامله گران در کف بازار بورس نیویورک.

برندان McDermid | ایسنا

Coronavirus شیوع خراب برای سرمایه گذاران چه جامد بود گزارش های درآمدی نجومی و ریخته گری پال در پیش بینی برای این سه ماهه و بقیه از این سال است. و در حال حاضر با بسیاری از درآمد های نجومی در این کتاب به دنبال آخرین coronavirus سرفصل برای پر کردن این خلاء و وزن در سهام بقیه ماه.

سه ماهه چهارم رشد سود برای S&P 500 شرکت در آمد در 3.1 درصد و اگر بخش انرژی است که از مطالعه خارج شدند رشد نرخ 6.0% با توجه به Refinitiv. فقط حدود چهار هفته پیش تحلیلگران انتظار کاهش اندک.

این سیل از جامد شرکت نتایج تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط سرمایه گذاران که در حال تمرکز بر روی سرريز تاثیر از کروناویروس در آمریکا شرکت های بزرگ. سهام پست ضرر و زیان این هفته به عنوان یک پرش در تایید coronavirus موارد و مرگ و میر عمیقتر نگرانی در مورد کاهش رشد اقتصاد جهانی. عمده شرکت های ایالات متحده از جمله Apple, Coca-Cola و Procter & Gamble را به صدا هشدار دهنده این بیماری هشدار دهنده از یک دندانه در سود پایین جاده.

“ویروس کاملا underrated,” CNBC جیم کرامر گفت: در روز جمعه. “آنچه من فکر می کنم کمی بیش از حد زودرس این است که همه آنها فرض است که آن را در حال رفتن به حل در یک زمان قابل پیش بینی قاب. در چه نقطه ما می گویند که بسیاری از شرکت ها در حال رفتن به صدمه دیده توسط ویروس [و] ما در حال پرداخت بیش از حد برای سهام.”

‘محتاط تر از حد معمول’

وال استریت تحلیلگران سریع بوده بریده بریده درآمد خود انتظارات برای سه ماهه آینده با توجه به سرعت گسترش ویروس. انتظارات برای رشد درآمد در سه ماهه اول شده است به نصف کاهش دهد به فقط 3.2% از بیش از 6 درصد در آغاز سال 2020 با توجه به Refinitiv.

شرکت های خود را نیز کاهش راهنمایی برای رشد درآمد در آینده نزدیک. شده اند وجود دارد بیشتر شرکت های ایالات متحده صدور زیر اجماع راهنمایی برای سه ماهه آینده از کسانی که با خوش بینی های مارک ضعیف ترین نسبت در ماه فوریه پس از سال 2014 با توجه به Savita سوبرامانیان سر از سهام آمریکا و کمی استراتژی در بانک مرکزی امریکا.

“در حالی که هدایت است که به طور معمول ضعیف در سه ماهه اول به عنوان شرکت ها مجموعه ای کم بار شده است محتاط تر از حد معمول در این فصل درآمد به احتمال زیاد با توجه به coronavirus” سوبرامانیان گفت: در یک توجه داشته باشید.

نزدیک به نیمی از S&P 500 شرکت ذکر شده coronavirus درآمد خود را در طول این فصل با توجه به FactSet. این شرکت میانگین درآمد قرار گرفتن در معرض چین است 7.2% در مقایسه با 4.8% قرار گرفتن در معرض به طور متوسط برای S&P 500 شرکت.

به عنوان جمعه و چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش شده بیش از 75 ، 000 موارد تایید شده و بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در سرزمین اصلی. کره جنوبی نیز گزارش شده بیش از 200 مورد. در ضمن جهان مقامات بهداشت گفت: شیوع این بیماری در ایران “بسیار نگران کننده است.”

“از دست رفته در آن عناوین است که شرکت های بزرگ امریکا قابل توجه در عملکرد این فصل درآمد” John Lynch, LPL مالی ارشد سرمایه گذاری استراتژیست گفت: در یک توجه داشته باشید. “شرکت انجام یک کار تحسین رشد سود با توجه به سفت headwinds.”

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: Shake Shack

10:30 صبح تولیدات بانک فدرال دالاس

شنبه

درآمد: Home Depot, macy’s, Salesforce, باکره, کهکشانی, SmileDirectClub, RealReal

8:30 صبح بانک فدرال فیلادلفیا غیر تولیدی

9:00 a. m. S&P/Case-Shiller HPI

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

10:00 a. m. بانک فدرال ریچموند نظرسنجی

10:30 صبح دالاس تغذیه خدمات

جمعه

درآمد: لاو L Brands, مربع, رزرو منابع ماریوت Etsy

10:00 a. m. فروش خانه های جدید

پنج شنبه

درآمد: بهترین خرید, JC Penny فراتر از گوشت

8:30 صبح مدعیان

8:30 صبح با دوام کالا

8:30 a. m. تولید ناخالص داخلی واقعی (Q4 خواندن دوم)

10:00 a. m. پیش فروش خانه

جمعه

درآمد: Wayfair

8:30 صبح درآمد شخصی

8:30 صبح پیشرفته شاخص های اقتصادی

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید شیکاگو

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>