Coronavirus رود به آمار چینی, سفر, اقتصاد جهانی

2020 قرار بود سال چینی مسافر بازگشت و در نیروی کامل به لطف بهبود تجارت افت و نشانه هایی از ثبات در دومین اقتصاد بزرگ جهان.

کروناویروس و محدودیت های مسافرتی و از چین را به شدت تغییر آن انتظارات و مفاهیم برای اقتصاد جهانی می تواند قابل توجه است.

اقتصاد آکسفورد است که در حال حاضر پیش بینی است که ایالات متحده خواهد تجربه از دست دادن 1.6 میلیون بازدید کننده از سرزمین اصلی چین در این سال است.

که از دست دادن برای شهرستانها بزرگ شهری مانند نیویورک شهرستان, سان فرانسیسکو و لس آنجلس است که به مدت طولانی بهره مند از افزایش گردشگری چین در طول دهه گذشته است.

حتی با 4.7% کاهش در سفر به ایالات متحده در نه ماه اول سال 2019 با توجه به تجارت تنش چینی ها هنوز هم باقی می ماند سومین منبع از سفر برای کشور است.

یک داوطلب اقدامات یک مسافر درجه حرارت بدن. در نور از شیوع کروناویروس در چین, هنگ کنگ منطقه مشاوران و ساکنان شکل موقت قرنطینه ایستگاه غربالگری مسافران پس از رسیدن از چین, Feb. از 4 سال 2020 است.

ویلی Siau | SOPA تصاویر | LightRocket | گتی ایماژ

چینی ها همچنین بزرگترین spenders به طور متوسط توپخانه $6,500 نسبت به 4000 دلار صرف شده توسط دیگر گردشگران خارجی در آمریکا

بدون این بالا و هزینه های چینی گردشگران بین المللی دولت ها در کره جنوبی و ژاپن و تایلند در حال نیروبخش برای یک کاهش شدید تقاضا برای تورهای, مسکن, مواد غذایی و نوشیدنی.

“تعداد بازدید کننده از چین را دیده اند یک افزایش در طول دهه گذشته یا بیشتر و در حال حاضر حساب برای بیشترین تعداد ورودی گردشگران در بسیاری از کشورها در سراسر [Asia] منطقه” گفت: “الکس هولمز اقتصاددان ارشد در پایتخت اقتصاد در مصاحبه ای با CNBC.

در دو سال گذشته اقتصادهای در حال ظهور در آسیا سرمایه گذاری کرده اند در ارائه تورهای سفارشی و گزینه های مسکن برای مسافران چینی. هیلتون ماریوت و هایت ساخته شده است تا خواص جدید به جای افزایش در تقاضا است.

هلمز امتیاز به تایلند که دیدم 10.5 میلیون گردشگران چینی در سال 2018 13 برابر افزایش از سال 2008. و صرف هزینه توسط گردشگران در تایلند است که معادل حدود 11 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور.

کشورهای دیگر در آسیا هستند که به شدت وابسته به گردشگری صرف شامل کامبوج ، مالزی ، ویتنام و اندونزی است.

اندونزی هشدار این صبح است که در آن می توانید ببینید یک 4 میلیارد دلار ضربه به اقتصاد آن در این سال اگر محدودیت های مسافرتی در محل باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی.

“به وضوح وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت بیش از چگونه همه چیز را بازی بیش از هفته های آینده, اما آن را در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان هر چند منطقه ای رشد کند به شدت در سه ماهه اول گفت:” هولمز.

اقتصاددانان در حال شرط بندی بر روی بانک های مرکزی در آسیا و اقیانوس آرام به پرده دور از کاهش نرخ بهره در دو محله برای جبران تاثیر منفی از این ویروس است که در حال حاضر منجر به کسب و کار و خاموش کردن عمده کارخانه ها در سراسر منطقه است.

اما آن را فقط در آسیا است. بن Steil ارشد همکار و مدیر بین المللی اقتصاد در شورای روابط خارجی گفت: CNBC کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در حال حاضر در کارت های این سال است.

هفته آینده درآمد از عمده شرکت های مسافرتی هیلتون, Expedia و مشاورین می تواند شفافیت بیشتری در چقدر نرخ اشغال و تقاضا برای هتل ها کاهش یافته است با توجه به شیوع.

اقتصاد آکسفورد برآورد شده است که کاهش بازدید کنندگان چینی به این معنی است که 4 میلیون اتاق هتل شب را در آمریکا از دست خواهد در سال 2020 به تنهایی.

اروپا و چشم انداز رشد ممکن است به چالش کشیده ، این قاره تبدیل شده است به طور فزاینده ای محبوب مقصد برای مسافران چینی به خصوص در میان شکسته ایالات متحده-چین رابطه در سال 2018 است.

در نیمه اول 2019, چینی, مسافران ساخته شده از 3 میلیون بازدیدکننده داشته است به کشورهای اروپایی تا 7.4 درصد در مقایسه با مدت مشابه یک سال پیش با توجه به آکادمی گردشگری چین.

“با فرض این که وجود دارد خواهد بود یک افت شدید در گردشگری چین در طول کل سال بسیاری از کشورهای اروپایی را تضعیف مصرف” گفت: کارستن Brzeski, اقتصاددان ارشد در ING به CNBC در ایمیل.

“بدیهی است که کشورهایی مانند یونان و فرانسه خواهد بود ضربه بیشتر است. این افت در گردشگری می تواند اضافه کردن به تضعیف تقاضای داخلی با اضافه کردن به مشکلات موجود ناشی از بخش تولید و به نوبه خود در به تأخیر انداختن زمان ارتجاعی از کل اقتصاد منطقه یورو به نیمه دوم سال” اشاره کرد Brzeski.

با این حال برخی از کارشناسان تقاضا تندرست به عنوان به زودی به عنوان ویروس موجود است و ممنوعیت سفر برداشته شده است.

“چینی صحبت من با در چین در حال رفتن به هم بزنید ، هنگامی که محدودیت (هستند) برداشته سیل چین سفر خواهد کرد برای کسب و کار و اوقات فراغت. غیر چینی ممکن است تمایلی به بازگشت به چین بلافاصله. بستگی دارد چه اتفاقی می افتد در طول چند هفته آینده” گفت: Stephen Orlins رئیس کمیته ملی ایالات متحده-روابط چین به CNBC.

CNBC Faheimah Al-Ali کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>