Coronavirus اثر می تواند ‘به مراتب عمیق تر از بحران وام’ می گوید: وام مسکن مدیر عامل شرکت

برای بسیاری از وام گیرندگان وام مسکن برای اولین بار از ماه است روز پرداخت. در این ماه این است که یک داستان متفاوت است. میلیون ها نفر از وام گیرندگان باید یا از دست شغل و یا درآمد و بطور ناگهانی و تلاش برای ایجاد آن پرداخت ماهانه.

وام گیرندگان با دولت مورد حمایت وام مسکن از طریق Fannie Mae, Freddie Mac, FHA یا VA را به عنوان یک وام تحمل طرح در دولت را بهبود اقتصادی طرح. آنها می توانند دست به یک سال پرداخت خواهد شد که پس از آن اضافه شود به عقب پایان از وام مسکن خود را.

این وام را تا 62 درصد از کل بازار اول رهن وام مسکن, با توجه به شهری موسسه.

بقیه اکثرا برگزار شده توسط بانک و یا وام دهندگان خصوصی و یک تعداد بسیار کمی هستند و در برچسب های خصوصی وام مسکن مورد حمایت اوراق قرضه. بانک های بزرگ مانند ولز فارگو و تعقیب و گریز نیز کار با وام گیرندگان به ارائه تحمل.

در کالیبر وام خانه است که خدمات مورد 750,000 دولت حمایت رهن تلفن و اینترنت خطوط روشنایی ،

“تماس با حجم بسیار قابل توجهی در آنها تا حدود شش برابر” گفت: Sanjiv داس مدیر عامل شرکت کالیبر. “ما راه اندازی تلفن گویا است که یکپارچه پاسخ صوتی که اساسا اجازه می دهد تا به مشتریان خود خدمات. در روز یکشنبه خود ما 8000 تلفن گویا درخواست شد که مردم قادر به خود را تحمل حاضر.”

دس به رهبری سیتی بانک مسکن در طول بحران وام هنگامی که میلیون ها نفر از وام گیرندگان از دست داده و خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی.

“اوه خدای من این بوده است که بسیار ناگهانی تغییر باید بگویم نسبت به گذشته بحران مسکن,” او گفت:.

مسکن و وام مسکن بازار بسیار سالم در حال حاضر از آنها شدند. صاحب خانه ها باید ثبت مقدار از حقوق صاحبان سهام نسبت به بحران وام هنگامی که ارزش خانه کاهش یافت و میلیون ها نفر از وام گیرندگان در زیر آب بر روی وام مسکن خود را با توجه بیش از خانه های خود شدند و با ارزش است.

“بنابراین تعداد زیادی از مشتریان هنوز یکبار مصرف, پول نقد, و من فکر می کنم که به ما کمک کمی. اگر بیکاری می شود به عنوان عمیق به عنوان برخی از مردم پیش بینی می کنند اگر آن را به اواسط نوجوانی, سپس آن را می تواند به مراتب عمیق تر از بحران وام,” او اضافه شده است.

دس می گوید اکثر تماس های آینده از وام گیرندگان در صنعت مهمان نوازی به خصوص هتل و کازینو کارگران و از فلوریدا و نیویورک. اکثر کسانی که خواستار کم کردن پرداخت وام به طوری که آنها بسیار کمتر حقوق صاحبان سهام در خانه های خود.

برخی نگران هستند که دولت را تحمل برنامه رسیده است برای تقلب به دلیل آن را به طور خاص می گوید وام لازم نیست برای اثبات هر گونه مشکلات مالی. آنها به سادگی باید بپرسید.

“زمانی که کنگره تصویب مراقبت در عمل آن را یا به طور کامل و بدون توجه به خطرات آن ایجاد شده در بازار مسکن و یا مشاوره با شرکت هایی که به پیاده سازی و گام در وام از طرف برای پیشبرد forborne پرداخت و گفت:” جاشوا Rosner مدیر عامل در گراهام فیشر و شرکت. “عمل نمی کند نیاز به هر گونه اثبات می شود مبله و در واقع ممنوع وام مسکن کنندگان از درخواست برای هر گونه اثبات چنین مشکلات اقتصادی.”

Rosner گفت که ایجاد یک خطرناک خطر اخلاقی رسیده برای تقلب. Das اما گفت که او را نمی بینم آن است که راه.

“ما شده است فکر کردن در مورد خطر از خطر اخلاقی. ما می دانیم که وجود داشته است که حتی آخرین بار در اطراف هنگامی که وجود دارد کاهش اصلی انجام می شود گفت:” داس.

“نگاه سرعت که با آن این است که ریشه آن را می شود بسیار دشوار است برای پیاده سازی اگر ما تا به حال به بررسی هر قطعه از اسناد و مدارک ثابت کند که کسی بیمار بود. من فکر می کنم ما نیاز به عمل سریع و در صورتی که به این معنی است که در حاشیه برخی از مردم سوء استفاده سیستم من مطمئن هستم که سیستم گرفتن با آنها است.”

یک سخنگوی FHFA که نظارت Fannie Mae و Freddie Mac گفت: وام گیرندگان خواهد شد که به ارائه مستندات زمانی که آنها کار خود را از برنامه بازپرداخت. دروغ گفتن و پس از آن در نظر گرفته می شود تقلب.

وام مسکن تخلفات می تواند در واقع بیش از آن در طول بحران وام.

“من فکر می کنم در سال 2009 بحران به اوج خود رسید در 90 روز+ تخلفات در 9 درصد به حدود 9 درصد از نمونه کارها. من فکر می کنم این زمان ما را به این قله در حدود 6 ماه است. من فکر می کنم آن را کاملا امکان پذیر است که ما 40-50 ٪ در بالا از آن” دس پیش بینی کرد.

با توجه به قدرت بازار مسکن رفتن به این بحران دولت و بانک تحمل برنامه و با ارزش از خانه های امروز, کارشناسان می گویند کسانی که تخلفات بعید به عملکرد این حجم بالا از فروش اموال به رهن دیده می شود از یک دهه پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>