Coronavirus غالب در اوایل مرحله بایدن-ساندرز بحث دموکراتیک

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری سابق جو بایدن (L) و سناتور برنی ساندرز شرکت در 11th حزب دموکرات 2020 مناظره ریاست جمهوری در سی ان ان و واشنگتن دفتر استودیو در واشنگتن دی سی در تاریخ 15 مارس سال 2020 است.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جو بایدن و برنی ساندرز با هدف به پروژه مصلی به کاهش بیماری همه گیر کوروناویروس در یک مناظره ریاست جمهوری یکشنبه شب توسط یک بحران است که طرح میتوانست به زندگی و لرزاند اقتصاد در سراسر جهان است.

شبح از شیوع ماند رویداد. معاون سابق رئیس جمهور و سناتور ورمونت صحبت از تریبون در سی ان ان و واشنگتن استودیو با هیچ زندگی می کنند مخاطبان به بحث هوشیار هوا. دموکرات کاخ سفید امیدوار ضربه آرنج قبل از این رویداد آغاز شده و در ازای از دست دادن.

بعد از یک روز که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن فدرال رزرو اضطراری مداخله و گفت: آمریکایی ها به “استراحت” هر دو نامزد به جای او به تصویر کشیده شده خود را به عنوان بهتر مدیران بحران از وقت. در بیش از 30 دقیقه جلوگیری از بحث در coronavirus هر دو بایدن و ساندرز به نام برای مراقبت رایگان برای افرادی که به COVID-19 و آلاینده های بسته بندی برای محافظت از آمریکایی ها که از دست دادن شغل خود و یا در صورت مشکلات اقتصادی به دلیل بیماری همه گیر.

بایدن صرف زمان برجسته coronavirus طرح پاسخ مبارزات انتخاباتی خود را منتشر کرد. او همچنین نگاه کرد به فروختن یکی از ساندرز’ هسته استدلال در طول بحران: که جهانی “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح تجهیز مصرف کنندگان به پرداخت هزینه برای مراقبت از coronavirus.

“این هیچ ربطی به با مدیکر برای همه است. که مشکل را حل کند در همه,” او گفت:.

ساندرز به نوبه خود گفت: “این بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض باور نکردنی ضعف و dysfunctionality فعلی ما سیستم مراقبت های بهداشتی.” پس از بایدن برجسته رایگان تست ارائه در لایحه تصویب شده توسط مجلس در اوایل روز شنبه به عنوان شواهدی وجود دارد که ایالات متحده نمی نیاز به یک پرداخت کننده سیستم سناتور گفت: “عظیم نقاط ضعف است.”

در طول coronavirus بخشی از این رویداد حداقل این رویداد به ویژه فاقد تیراندازی و وقفه دیده می شود در سال های اخیر بحث های قبل از دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه کاهش اساسا بایدن و ساندرز. دو رقیب در نیاز به توافق عظیم اقتصادی در پاسخ به محافظت از آمریکایی ها walloped با این بیماری همه گیر.

بایدن به نام “عمده, عمده بسته کمک مالی” است که پاداش “افراد” به جای شرکت های بزرگ. در ضمن ساندرز گفت: “کار ما در حال حاضر این است که به هر فرد شاغل در این کشور هر چه درآمد شما, شما نمی خواهید به رنج می برند به عنوان یک نتیجه از این بحران است.”

حدود 3000 coronavirus موارد گزارش شده در آمریکا به این بیماری به سرعت گسترش می یابد و از کشته شدن حداقل 57 مردم با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان مدارس و شهرها و ایالات متحده سرکوب بزرگ اجتماعات این بیماری همه گیر است زمین در شخص ریاست جمهوری مبارزه را متوقف کند.

در حالی که چهار متحده — آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو — برگزاری مقدماتی روز سه شنبه در حال حرکت رو به جلو خود را نامزد ریاست جمهوری, حوادث, لوئیزیانا و گرجستان باید هر دو تاخیر در رای گیری.

این septuagenarian نامزدها که در معرض خطر گروه سنی برای coronavirus همچنین خواسته شد در مورد آنچه آنها انجام داده اند شخصا برای جلوگیری از این بیماری است. هر دو مردان برجسته این واقعیت است که آنها در حال شستن دست های خود را بیشتر متوقف برگزاری تظاهرات بود و مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان از خانه کار می کنند.

ساندرز که جان سالم به در برد حمله قلبی در سال گذشته همچنین با اشاره به عجیب و غریب تبریک این دو نفر رد و بدل شده در آغاز بحث است.

“جو و من لرزش دست,” او گفت:.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>