Coronavirus عمیق تر تکه تکه شدن سیاسی در ایتالیا به عنوان ضد اتحادیه اروپا ضریب اطمینان افزایش می یابد

تورین, ایتالیا, 1 مارس سال 2020 است. کنفرانس مطبوعاتی نخست وزیر جوزپه کونته در اقدامات برای مبارزه با گسترش coronavirus دیده می شود در جریان کانال .

NurPhoto

تکه تکه شدن سیاسی است که به شدت در ایتالیا به عنوان coronavirus همه گیر می دهد و مهمات جدید به ضد استقرار احزاب و چالش های آن, اروپایی عضویت.

ایتالیا دارای بالاترین مرگ و میر از این Covid-19 شیوع در اروپا است و به شدت لابی شرکای خود در منطقه برای حمایت مالی برای مقابله با تاثیر از بحران بهداشت و درمان. با این حال از شمال کشورهای اروپایی شده اند و تمایلی به دولت ایتالیا همه چیز را می خواهد — که به نوبه خود سوخت سمی بحث را در رم.

“این یک بحث تا حد زیادی جدا از واقعیت” Wolfango Piccoli, co-رئیس جمهور در معرض خطر مشورتی Teneo گفت CNBC Squawk Box اروپا روز سه شنبه.

اما بحث مفید برای هر دو نخست وزیر و مخالفان Piccoli گفت: پیشنهاد شد که در آن انحراف توجه و دور از “سوء مدیریت بحران بهداشت و درمان” و این کشور استراتژی برای بهبود اقتصادی.

به جای بحث سیاسی در ایتالیا است که عمدتا حول چه اتحادیه اروپا انجام خواهد داد برای نجات کشور خود را که در آن بحران بهداشت و درمان موجب شده است تا عمیق چالش های اقتصادی است.

ایتالیا اعلام کرده است حدود 16 میلیارد یورو ($17.34 میلیارد دلار) در فوری اقدامات مالی برای کمک به اقتصاد آن است. اما با یک بدهی عمومی شمع در حدود 130 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) دولت تا کنون کاهش یافته است از ارائه یک بسته محرک اقتصادی که بدتر خواهد شد منابع مالی خود را حتی بیشتر.

وزیران دارایی منطقه یورو — 19 کشور گروه که با استفاده از یورو به توافق مالی بسته برای بلوک به ارزش 240 میلیارد یورو ($260 میلیارد دلار). این شامل یک خط اعتباری از طریق خود بحران صندوق مکانیسم ثبات اروپا (ESM).

این بدان معنی است که ایتالیا مانند سایر ویروس-آمار کشور در منطقه یورو می تواند قرض گرفتن پول از ESM در مطلوب تر نرخ برای حمایت از اقتصاد خود را به جای بهره برداری از بازارهای مالی است.

با این حال, ایتالیایی, ضد اتحادیه اروپا احزاب مخالف به این وام با این استدلال که پول را به سوال ایتالیا حاکمیت و در نتیجه جدید اقدامات ریاضت.

به عنوان یک نتیجه, نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته در برابر یک انتخاب دشوار: یا از او درخواست یک ESM وام که ضد استقرار احزاب استفاده خواهد کرد به انتقاد از دولت و اروپا; یا او حاضر پول است که می تواند اعتبار و ضد اتحادیه اروپا تمایلات در زمانی که تعداد فزاینده ای از ایتالیایی ها هستند سوال خود را برای عضویت در گروه.

در یک نظرسنجی که در اوایل این ماه توسط Tecnè یک مشاوره گروهی در ایتالیا 42 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که می خواستم به ترک اتحادیه اروپا است. این بود تا از 26 درصد در نوامبر سال 2018 است.

علاوه بر این, آخرین رای گیری نیت نقطه به نقطه در حال رشد برای حمایت از ضد مهاجرت و ضد اتحادیه اروپا و احزاب با توجه به رای گیری برای سیاسی.

جناح راست پوپولیستی Lega حزب به رهبری ماتئو Salvini در حال حاضر محبوب ترین در ایتالیا پس از حزب دموکرات است. اما پشتیبانی از راست برادران ایتالیا حزب افزایش یافته است و پس از آغاز سال و آن را در حال حاضر تقریبا به عنوان محبوب به عنوان یکی از احزاب حاکم بر چپ جنبش پنج ستاره.

“من فکر نمی کنم که (نخست وزیر) کونته خواهد بود یکی که رفتن به چوب در اطراف برای بسیار طولانی” Piccoli از Teneo گفت CNBC نشان می دهد پتانسیل تجدید سازمان در دولت است.

یک مرد با ماسک پیاده روی به عنوان Mole Antonelliana روشن شده است با پرچم ایتالیا را به یاد داشته باشید بسیاری از قربانیان این بیماری همه گیر کوروناویروس در 31 مارس سال 2020 در تورین, ایتالیا.

استفانو Guidi | گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>