Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا در حالی که اتحادیه های کارگری نذر به اعتصاب

یک کشیش با پوشیدن یک ماسک صورت چک یک کتاب از مراسم تشییع جنازه به عنوان او می دهد آخرین برکت به یک فرد متوفی توسط یک تابوت در مراسم تشییع جنازه مراسم در خارج از گورستان Bolgare, Lombardia 23 مارس سال 2020 طول COVID-19 جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

پیرو CRUCIATTI

ایتالیایی ها از خواب بیدار شنبه با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به عنوان coronavirus مرگ و میر در کشور به نظر میرسد که آهسته.

تعداد مرگ و میر افزایش 602 در دوشنبه کوچکترین افزایش در چهار روز با توجه به انتخاب. تعداد موارد تایید شده همچنین کاهش در روز دوشنبه. این آمار و ارقام را مطرح انتظارات که بدتر می تواند برای کشور با بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است.

نخست وزیر جوزپه کونته روز دوشنبه گفت که ایتالیا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به “ترین فاز حاد” از عفونت است.

“این است که زود به می گویند” زمانی که این بحران خواهد بود بیش از کونته گفت: روزنامه La Stampa دوشنبه.

ایتالیا بوده و در ملی مستند از اوایل ماه مارس و در آن برنامه ریزی شده است به آخرین تا آوریل 3. شده اند وجود دارد 63,927 تایید موارد coronavirus در ایتالیا و 6,077 مرگ و میر تا کنون, اما 7,432 مردم بهبود از بیماری است.

کونته افزایش مستند اقدامات بیش از آخر هفته, سفارش, بسته شدن همه تولید صنعتی و تقریبا همه خصوصی و ادارات دولتی.

اما کارگران فلز و بانک اتحادیه ها قول داده اند که به اعتصاب در روز چهارشنبه. آنها خواستار اقدامات سختگیرانه تر برای کارخانه هایی که هنوز باز است و برای کارکنان بانک که آنها می گویند به اندازه کافی نیست و ماسک و دستکش و یا مواد ضد عفونی کننده.

“به عنوان یک نتیجه از گردشگری مدیریت از تصمیم اخیر برای تحمیل یک خاموش کردن همه غیر ضروری فعالیت های اقتصادی دولت موفق شده است به بیگانه هر دو اتحادیه های کارگری و گروه های کسب و کار,” Wolfgango Piccoli, co-رئیس جمهور از شرکت تحقیقات Teneo گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

او افزود که زمان coronavirus بحران بود از ساختن فضای سیاسی کشور “به طور فزاینده ای سمی است.”

اسپانیا افزایش شمار تلفات

در ضمن اسپانیا گزارش 462 مرگ و میر در فقط 24 ساعت در روز دوشنبه با توجه به دولت داده است. افزایش مرگ و میر است که بیشترین دیده می شود تا کنون در طول شیوع در کشور است.

بیلبائو, اسپانیا – مارس 23: یک تیم نظامی در Abando Indalecio پریتو Renfe ایستگاه در بیلبائو در ضد عفونی وظایف با توجه به کروناویروس بحران در 23 مارس سال 2020 در بیلبائو اسپانیا است.

Europa Press News

فرناندو سیمون از وزارت بهداشت و درمان گفت: در هنگام رسیدن به اوج عفونت مقامات مورد نیاز برای دو برابر کردن تلاش های خود را برای اطمینان از آنها را ندارد هر گام به عقب.

همانطور که از صبح روز سه شنبه اسپانیا بود 35,136 تایید موارد coronavirus.

فرانسه در حمایت از دولت

در فرانسه وزیر دارایی Bruno Le Maire روز سه شنبه گفت که او تا به حال کشیده شده یک لیست از شرکت هایی که ممکن است نیاز به کمک های مالی از دولت است.

فرانسه نیز در ملی مستند با 20,128 تایید موارد coronavirus و 862 مرگ و میر.

صحبت کردن به یک ایستگاه رادیویی فرانسه روز شنبه, Le Maire گفت: ملی گزینه ای است از “آخرین رفت و آمد مکرر.” شرکت های مختلف در فرانسه و سراسر اروپا کشیده اولیه خود را هدایت به سرمایه گذاران استدلال آن است که خیلی زود به پیش بینی های اقتصادی تاثیر این ویروس بر روی کسب و کار خود را.

فرانسه در حال آماده سازی قوانین به گسترش فعلی دولت از مستند که قرار بود به گذشته تا 31 مارس است.

وزرای دارایی منطقه یورو خواهد شد برگزاری یک کنفرانس تلفنی سه شنبه شب به بحث در مورد راه های جدید برای کاهش تاثیر اقتصادی از ویروس.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>