Coronavirus خسارت چین صنعت خودرو به عنوان شیوع بدتر

مردان چینی پوشیدن ماسک محافظ آنها به عنوان راه رفتن در تقریبا خالی خیابان خرید در فوریه 2 سال 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

تمدید تعطیلی کارخانه در چین هزینه شده است که خودروسازان باید idled گیاهان به عنوان دولت هایش با بدتر شدن شیوع ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 420 زندگی می کند.

خودرو شرکت تحقیقاتی IHS Markit انتظار خودروسازان برای از دست دادن حدود 350,000 واحد تولید خودرو در سه ماهه اول به عنوان محلی چینی دولتها در حفظ گیاهان بسته به حفظ جدید کروناویروس از گسترش. چین می بندد آن کارخانه که قرار بود به بازگشایی در هفته گذشته به مناسبت سال جدید قمری تعطیلات در هر سال است. مقامات دولتی باید تمدید shutdown به Feb. 10 در برخی از استان ها.

اگر گیاهان بسته باقی می ماند تا اواسط ماه مارس به عنوان برخی از تحلیلگران صنعت باید باورند IHS تخمین از دست داد تولید بیش از 1.7 میلیون واحد در سه ماهه اول سال. که تقریبا 32.3% کاهش از آن انتظارات اولیه قبل از اینکه بیمار برای اولین بار کشف شد در ووهان چین در هوبئی استان در دسامبر. 31.

“در این سناریو ما ممکن است انتظار می رود پتانسیل چین گسترده زنجیره تامین اختلال ناشی از کمبود قطعات از هوبئی یک جزء اصلی hub — و در مجاورت استان تعطیل برای اکثریت ماه فوریه به عنوان یک نتیجه” این شرکت گفت: در یک جمعه انتشار.

همانطور که از دوشنبه در حداقل 24 استان ، شهرداری و دیگر مناطق در چین گفته اند کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 10 در اولین. برخی از شرکت های خودرو درخواست کارکنان است که می تواند به کار از خانه در حالی که دیگران همچنان به گسترش تعطیلات shutdown برای عملیات در سراسر کشور است.

عملیات نهفته

کارکنان با موتور فورد و فیات کرایسلر که قادر به انجام این کار در حال کار از خانه این هفته در حالی که تولید در خودروسازان’ گیاهان قرار است بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل در هفته آینده, شرکت های تایید به CNBC.

نیسان موتور در روز سه شنبه گفت عملیات خود را با ووهان-بر اساس خودروساز دانگ فنگ موتور یکی از بزرگترین و متنوع ترین سرمایه گذاری مشترک خودروسازان در چین می تواند راه اندازی مجدد به عنوان اوایل هفته آینده.

“در تطابق کامل با دولت بخشنامه ها و با در نظر گرفتن این وضعیت از بیماری و تامین کنندگان ما ما با توجه به راه اندازی مجدد تولید در چین پس از Feb. 10 با عملیات در هوبئی استان از جمله ووهان به سر پس از Feb. 14. ما به روز رسانی خواهد شد به عنوان لازم است” این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

دیگر خودروسازان مانند هوندا موتور و خودروساز فرانسوی رنو را تمدید گیاه خاموش شدن ناگهانی در ووهان کانون شیوع تا فوریه. 13 مطابق با دولت چین را هدایت به گزارش رویترز،.

جنرال موتورز بزرگترین خودروساز آمریکا در چین در هفته گذشته گفت: کارکنان وجود دارد که آن را حفظ خواهد کرد آن چینی کارخانه های تعطیل از طریق Feb. 9. یک سخنگوی این شرکت روز سه شنبه تایید کرد این برنامه باقی می ماند.

کره جنوبی خودروسازان موتور هیوندای و سانگ یانگ موتور نیز به حالت تعلیق عملیات در برخی از نقاط در کشور خود به دلیل اختلال در عرضه با توجه به انتخاب.

تسلا CFO ژاک Kirkhorn هفته گذشته تایید کرد این شرکت در “مراحل اولیه” از درک این که آیا و تا چه حد آن جدید شانگهای کارخانه ممکن است نهفته coronavirus. خودروساز گفت: انتظار یک به یک-و-نیم-هفته تاخیر در رمپ از آن مدل 3 سدان با توجه به دولت-مورد نیاز کارخانه shutdown.

‘بی سابقه’ شیوع

مایکل دان مدیر عامل شرکت ZoZoGo که توصیه خودروسازان انجام کسب و کار در چین توصیف coronavirus به عنوان “بی سابقه ای در راه های بسیاری.”

دان گفت: آخرین بار چین تا به حال هر مسئله ای به این شیوع سارس; با این حال که نزدیک به 20 سال پیش و کشور ندارد, تاثیر جهانی آن امروز در صنایع از جمله خودرو.

خودرو چین کارخانه های تولید 1.1 میلیون مسافر وسایل نقلیه در سال 2002 هنگامی که شیوع بیماری سارس در فوران قتل 349 نفر در چین از سال 2002 تا 2003 به گفته سازمان بین المللی وسایل نقلیه موتوری تولید کنندگان. که در مقایسه با حدود 23.5 میلیون دستگاه خودرو تولید می شود امروز با توجه به گروه.

“این است که 2 میلیون [وسایل] یک ماه; 500,000 تا یک هفته. بنابراین شما از دست یک زن و شوهر هفته و یک میلیون واحد رونق راست وجود دارد,” دان گفت. “است که بسیار خیره کننده است زمانی که شما شروع به گرفتن مقیاس پایین به جای است.”

دان گفت: مردم چین به او بگویید که خیابان ها و سیستم های حمل و نقل که به طور معمول خواهد بود بسته بندی شده در طول یک ساعت یک عجله تقریبا خالی است. او گفت: “آنها احساس آن در سراسر کشور.”

از سرگیری عملیات

بریتانیا-خودکار بر اساس تامین کننده Aptiv یک تیم اختصاص داده شده به نظارت و رسیدگی به coronavirus از جمله ایمنی کارکنان و سفر و همچنین زنجیره عرضه جهانی آن به گفته مدیر عامل شرکت کوین کلارک.

“ما باید تمرکز تیم که واقعا صرف 24/7 در که گفت:” CNBC در طی یک مصاحبه تلفنی در هفته گذشته پس از شرکت در گزارش سه ماهه چهارم سود ضرب و شتم.

Aptiv استخدام 25000 نفر در 18 تولید گیاهان و سه ویژگی های مراکز در کشور است. این شرکت که تجهیزات سیستم های خودرو و قطعات آن گفت: هم در دولت توصیه هایی برای از سرگیری عملیات.

کلارک گفت: این شرکت در حال آماده سازی برای ارائه “تدابیر لازم” برای زمانی که عملیات کسب و کار بازگشایی شده است. که شامل استقرار محافظ و ماسک و دستکش و دستگاه های پزشکی برای تشخیص علائم این ویروس به گفته یک سخنگوی شرکت.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>