Coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج پست-Brexit ایران

خالی پل وست مینستر که در تصویر در مقابل بریتانیا در پارلمان در مرکز لندن در آوریل 13 سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان بیش از آخر هفته عید پاک در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر. –

GLYN کرک

انگلستان به احتمال زیاد موفق به اعتصاب جدید توافق تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال, تحلیلگران گفته اند CNBC به عنوان coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج رسمی ایران.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شده است برای نتیجه گیری در یک پست-Brexit ایران در این سال است. انگلستان در سمت چپ بلوک در ژانویه 31, اما از آن است که در حال حاضر در مرحله گذار تا ماه دسامبر قادر به ایجاد آینده ترتیبات تجارت با دیگر 27 ملل.

این زمانی است که در حال حاضر در معرض خطر پس از دو منجر مذاکره کنندگان تا به حال برای منزوی با توجه به Covid-19 عفونت.

“همه گیر شده است به طور کامل گرفته شده بیش از دستور در هر دو اتحادیه اروپا و در لندن و تنزل Brexit مذاکرات به یک مسئله ثانویه,” کنستانتین فریزر اروپایی تحلیلگر سیاسی در شرکت تحقیقات TS Lombard گفت CNBC در روز پنج شنبه.

“این همیشه دشوار است برای رسیدن به توافق در مدت زمان محدود در دسترس این بیماری همه گیر به معنی آن خواهد شد در حال حاضر غیر ممکن است,” او اضافه شده است.

بریتانیا و اروپا, مذاکره تیم برگزار می شود یک تماس در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از هر دو منجر مذاکره کنندگان مجبور شدند به خود منزوی.

اتحادیه اروپا مذاکره میشل Barnier آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه مارس, اما او در حال حاضر بازیافت. انگلستان جانسون اعلام کرد او همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه گذشته. او از بیمارستان مرخص شد — پس از صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در مارس 12 و همچنان به بهبود می یابند.

در طول تماس های انگلستان مذاکره دیوید فراست گفت: خیابان داونینگ به هیچ وجه قصد به درخواست برای یک فرمت به زمان دوره گذار است. A u. k. سخنگوی دولت تکرار پنج شنبه است که در لندن را بخواهید نه برای تاخیر.

“دولت اصرار دارد که همه در مسیر است اما همه ما مشکوک نیست” ویکی Pryce ارشد اقتصادی و مشاور در مرکز اقتصاد و کسب و کار پژوهشی در لندن گفت: CNBC در روز پنج شنبه.

“من شنیدن که بسیار زیادی از کارمندان دولت که انجام شد Brexit منتقل شده اند به طور موقت به کروناویروس و که باید تاخیر در قرار دادن به انگلستان قانون چه بود, اتحادیه اروپا قانون” او ادامه داد.

صحبت از نظر قانونی انگلیس حق دارد به گسترش مداوم دوره گذار ژوئیه 1. این تاخیر می تواند تا دو سال معنی دسامبر 2022.

یک سخنگوی کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا, موسسه که مذاکره با انگلستان از طرف دیگر 27 کشور اتحادیه اروپا گفت: CNBC آن آمادگی خود را برای بحث در مورد فرمت

با اینحال, آن است تا به دولت انگلیس برای شروع این بحث.

معقول بهانه

“ما باید حکومت نه یک فرمت به رغم موضع رسمی. (U. k.) وزیران خواهد به احتمال زیاد قبول شش یا 12 ماه تاخیر با توجه به شرایط” Kallum Pickering, انگلستان اقتصاددان در Berenberg گفت CNBC در روز پنج شنبه.

آنا روزنبرگ سر از اروپا و انگلستان در خطر سیاسی مشورتی Signum جهانی گفت که coronavirus بحران افزایش یافته بود شانس از یک فرمت به 60% از 20%.

“انگلستان خواهد شد با این حال پیدا کردن یک راه برای صرفه جویی صورت به احتمال زیاد به دلیل خودداری از درخواست آن را آشکار و/یا تشویق اتحادیه اروپا به کمک مالی است که توسعه در حق خود. شما می تواند همچنین به احتمال بسیار زیاد ببینید در آخرین دقیقه فرمت در ماه دسامبر در ماه ژوئن ارائه شده به عنوان یک “فاز 2 مذاکره’ به جای یک پسوند” روزنبرگ گفت.

انگلستان حزب محافظه کار برنده راحت اکثریت پارلمانی در انتخابات پارلمانی در ماه دسامبر 2019.

شن و ماسه توسط باد دمیده نشسته بر ضد یک بستنی کیوسک در Camber شنهای ساحل تعطیل با توجه به COVID-19 در Camber در ساحل جنوبی انگلستان در مارس 13 سال 2020 به عنوان زندگی در بریتانیا همچنان بیش از آخر هفته عید پاک در سراسر کشور مستند به مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

بن STANSALL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>