Coronavirus می تواند جرقه یک بحران مالی برای مبارزه کشورهای سنگاپور تجارت وزیر هشدار

تاثیر اقتصادی coronavirus همه گیر می تواند آبشار از سلامت فاجعه به یک بحران مالی در کشورهای در حال تلاش برای مقابله سنگاپور تجارت وزیر هشدار داد در روز پنج شنبه.

بسیاری از کشورها در حال حاضر “از لحاظ مالی به چالش کشیده” با چند داشتن سقف برای استقرار سیاست های پولی به عنوان در حال حاضر نرخ بسیار پایین چان چون آواز خواندن سنگاپور وزیر صنعت و تجارت گفت: CNBC. “این وضعیت خطرناک است,” او گفت:.

“آنچه که ما نگران این است که اگر ما مراقب باشید برخی از کشورها ممکن است به یک بحران مالی فراتر از یک بحران بهداشتی, فراتر از یک بحران اقتصادی” چان گفت.

“از آنجا که اگر شما می توانید نیست که سالم تعادل مالی شما نیاز به قرض گرفتن. اگر شما نمی توانید به قرض گرفتن و سپس شما نیاز به چاپ پول است. اگر شما نسخه قابل چاپ پول شما در حال رفتن به خود را عیب دار کردن ارز است که رفتن به بسیار جدی در ثبات کل سیستم مالی جهانی منجر به تاثیر واقعی در اقتصاد واقعی” او اضافه شده است.

شیوع این بیماری باعث شده است تا عمده موسسات و بانک ها برای کاهش پیش بینی های خود را برای اقتصاد جهانی است. در ماه مارس گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه گفت: آن را کاهش داد خود را تا سال 2020 پیش بینی رشد تقریبا تمام اقتصاد. S&P رتبه جهانی پیش بینی کرد رشد اقتصاد جهانی تنظیم شده بود تحت فشار قرار دادند به سمت صفر است.

“بسیاری از کشورها به معنی مانند سنگاپور از ذخایر ما برای تزریق نقدینگی لازم به سیستم” چان گفت.

سنگاپور اعلام کرده است سه محرک بسته پس از آغاز شیوع این بیماری به ارزش کل 59.9 میلیارد دلار سنگاپور (41.9 میلیارد دلار) حسابداری برای حدود 12 درصد از تولیدات ناخالص کشور را.

چان به نام در جهان عمده قدرت اقتصادی خود را به مرحله رهبری در این بار تلاش برای “فراهم کردن ثبات” برای سیستم مالی جهانی.

“ما باید مطمئن شوید که ما باید تلاش هماهنگ (از) همه به خصوص برای بزرگتر اقتصادی بلوک به ارائه رهبری برای ما به گرد هم می آیند برای ایجاد ثبات در سیستم مالی و جلوگیری از دست کشیدن بر تاثیر به دلیل آن می تواند تبدیل به آبشاری تاثیر و یک چرخه معیوب از یک بحران بهداشتی, به یک بحران اقتصادی و بحران مالی” او گفت:.

سنگاپور کوچک آسیای جنوب شرقی کشور یکی از قدیمیترین کشورهای خارج از چین به گزارش موارد coronavirus بیماری به طور رسمی به نام COVID-19.

حمایت از تولیدات داخلی ممکن است ‘شکسته’ جهانی زنجیره تامین

به عنوان همه گیر بدتر در سطح جهانی برخی از کشورها نیز بیشتر حمایت. که می تواند یک خطر جهانی زنجیره تامین چان همچنین هشدار داد.

ترس از مواد غذایی حمایت از تولیدات داخلی رشد کرده اند در هفته های اخیر. برخی از کشورها را متوقف کرده اند و صادرات تجهیزات برای اطمینان از خود و امنیت غذایی. مثلا ویتنام است پیشتر برنج-صادرات و روسیه متوقف پردازش صادرات دانه. برخی از دولت ها نیز احتکار لوازم.

چان گفت: CNBC: “ما باید تصور کنید که جهان نمی خواهد همان خواهد شد پس از این ویروس … آنچه ما میبینیم این است که در این نقطه در زمان برخی از کشورهای در حال پاسخ با افزایش اقدامات حمایتی گاهی اوقات تحت پوشش ملی فشار.”

اما تولید جهانی سیستم “در هم تنیده شده” با کشورهای وابسته در هر یک از دیگر تاکید کرد.

“آنچه ما بیشتر از ترس در این بحران این است که مردم را بیشتر اقدامات حمایتی … ما ممکن است سهوا شکستن زنجیره تامین جهانی,” چان هشدار داد.

— CNBC ین ن لی و Huileng قهوهای مایل به زرد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>