یک کارگر بهداشت در لباس کامل تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) طول می کشد یک نازوفارنکس سواب نمونه از یک بیمار برای Covid-19 تست در ماچاکوس شهرستان بیمارستان صحرایی در نزدیکی نایروبی, کنیا در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 است.

پاتریک Meinhardt | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

رمان coronavirus می تواند کشتن بین 83,000 و 190,000 مردم در آفریقا در سال اول و آلوده بین 29 میلیون و 44 میلیون در سال اول اگر آن موجود است سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در روز پنج شنبه.

پیش بینی ها موجود در یک فیلم جدید که در آفریقا و مطالعه بر اساس مفروضات که هیچ مهار اقدامات در جای خود قرار داده است که خوشبختانه نه مورد بوده است که آفریقا سر Matshidiso Moeti در جمع خبرنگاران گفت: تلفنی.

بسیاری از کشورها در این قاره را به اعمال محدودیت در مجامع عمومی بین المللی سفر و منع رفت و آمد در میان دیگر اقدامات به منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

ویروس آمار آفریقا بعد از قاره های دیگر و نرخ انتقال پایین تر از جاهای دیگر است. هنوز هم این ترجمه می تواند به طولانی مدت, سال شیوع چه کسی گفت.

“COVID-19 می تواند تبدیل به یک ثابت در زندگی ما برای چند سال آینده مگر اینکه یک رویکرد پیشگیرانه گرفته شده است توسط بسیاری از دولت ها در منطقه است. ما نیاز به آزمون ردیابی منزوی و درمان” Moeti در بیانیه ای جداگانه گفت.

این سازمان هشدار داده است که کشورهای کوچک و همچنین الجزایر و آفریقای جنوبی و کامرون می تواند به شدت تحت تاثیر قرار.

قابل توجه این که آفریقا مطالعه تحت پوشش تنها از 47 کشور که متعلق به این که منطقه آفریقا و قاره. بدن را در منطقه تعریف مانع جیبوتی سومالی سودان و مصر و لیبی و تونس و مراکش.

به عنوان 1259 GMT 47 کشور در حال 35,097 موارد از رمان coronavirus و 1,231 مرگ و میر با توجه به رویترز شمارش بر اساس اظهارات دولت و چه کسی داده است.

در زیر پیش بینی شده بدون مهار سناریو “وجود دارد خواهد بود حدود 3.6 میلیون–5.5 میلیون COVID-19 hospitalisations که 82,000–167,000 خواهد بود موارد شدید نیاز به اکسیژن و 52,000–107,000 خواهد بود انتقادی موارد نیاز به تنفس پشتیبانی” که در آفریقا گفت.

آفریقا کمتر از یک تخت مراقبت ويژه و یکی از ونتيلاتور در هر 100000 نفر یک نظرسنجی رویترز در بر داشت در روز پنج شنبه.

منابع انسانی نیز یک چالش است.

“ما بسیار نگران آن است که تقریبا 1000 آفریقایی سلامت کارگران آلوده شده اند با COVID-19. ما می دانیم که بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال حاضر با کمبود شدید از بهداشت و درمان کارگران” Moeti به خبرنگاران گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de