Coronavirus می تواند تاثیر 5 میلیون شرکت در سراسر جهان تحقیقات جدید نشان می دهد

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت صف سفارش غذا از یک غرفه در شانگهای در 14 فوریه سال 2020 است.

Noel Celis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جدید شیوع کروناویروس و پس از آن خاموش کردن از swathes از چین می تواند تاثیر بیش از 5 میلیون کسب و کار در سراسر جهان, بر اساس یک مطالعه جدید.

ویژه جلسه صادر شده توسط کسب و کار جهانی شرکت تحقیقات Dun & Bradstreet تحليل استان بیشتر تحت تاثیر این ویروس در بر داشت و آنها پیچیده مرتبط به کسب و کار جهانی شبکه.

مناطق آسیب دیده با 100 یا بیشتر موارد تایید شده در فوریه 5 خانه را به بیش از 90 ٪ از همه فعال کسب و کار در چین با توجه به این گزارش و در اطراف 49,000 کسب و کار در این مناطق هستند و شاخه ها و شعب شرکت های خارجی است.

تقریبا نیمی (49 درصد) از شرکتهای تابعه در نهفته مناطق هستند که مقر آن در هنگ کنگ در حالی که حساب های ایالات متحده در 19 درصد و ژاپن 12 درصد و آلمان 5 درصد است.

از روز شنبه بیش از 70000 مورد از این ویروس تایید شده است در چین و در نتیجه 1,770 مرگ و میر با توجه به چینی ملی کمیسیون بهداشت.

Dun & Bradstreet محققان دریافتند که حداقل 51,000 شرکت ها در سراسر جهان 163 که در فورچون 1000 دارای یک یا مستقیم و یا “درجه 1” تامین کنندگان در منطقه نهفته در حالی که حداقل 5 میلیون و 938 در فورچون 1000 — دارای یک یا چند “ردیف 2” تامین کنندگان.

تاثیر بر روی کسب و کار در چین و در سراسر جهان در حال حاضر با کشیدن پایین پیش بینی رشد اقتصادی برای سال.

در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده دوشنبه مودی تجدید نظر خود را جهانی پیش بینی رشد دو دهم درصد انتظار G-20 اقتصاد به مجموع رشد در نرخ سالانه از 2.4 درصد در سال 2020 با چین لغزش به 5.2%.

این فرض پایه پیش بینی است که گسترش ویروس موجود است تا پایان سه ماهه اول, بازگرداندن “عادی فعالیت های اقتصادی” در سه ماهه دوم. اما اقتصاد جهانی تلفات خواهد بود “شدید” اگر میزان عفونت و افزایش مرگ و میر نمی آباته با بین المللی زنجیره تامین اختلالات تقویت شوک.

“در حال حاضر وجود دارد البته شواهد حدیثی – که زنجیره تامین در حال مختل از جمله در خارج از چین است. بعلاوه تمدید مستندات در چین را یک تاثیر جهانی داده است که این کشور اهمیت و ارتباط متقابل در اقتصاد جهانی” مودی معاون رئیس جمهور Madhavi Bokil گفت: در تحقیقات توجه داشته باشید.

این Dun & Bradstreet گزارش شناسایی شده است که پنج بخش عمده حسابداری برای بیش از 80 درصد از کسب و کار در درون نهفته استان شد و خدمات تجارت عمده فروشی و تولید و خرده فروشی و خدمات مالی است.

Dun & Bradstreet فرضیه که بخش عمده ای از اشتغال و فروش یکی از شرکت های درون نهفته منطقه است.

نهفته استان, به عنوان مثال, Guangdong, Jiangsu, Zhejiang, پکن و شاندونگ حساب برای 50% از کل اشتغال و 48 درصد از کل حجم فروش برای اقتصاد چین.

اقتصاد چین به منزله حدود 20 درصد از تولید ناخالص جهانی (تولید ناخالص داخلی) و تحلیلگران تخمین زده است که اگر مهار شیوع تاخیر فراتر از تابستان “اثر آبشاری” ممکن است باعث کشیدن از حدود یک درصد در جهانی رشد تولید ناخالص داخلی.

“مهم نیست که سناریو نقش های هوبئی منطقه چین و اقتصاد جهانی نشان داد برای دیدن اونا در کسب و کار خود مردم و برخی بدون زرق و برق اشتغال و رشد درآمد در کوتاه مدت” شرکت گفت: در این گزارش.

“زمانی که (اگر) مهار و ریشه کنی است به دست آورد عوامل درون نهفته جغرافیا ملزم به تولید و فعالیت های اقتصادی با مصرف کنندگان رضایت بخش مقید کردن تقاضا پس از بهبود شرایط در حال جریان است. مجموع تلاش ها برای احیای این منطقه برگزار خواهد شد اقتصاد جهانی در مسیر بازگشت برای رشد پایدار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>