Coronavirus می تواند شعله ور شدن دوباره و یا رایت کردن مانند یک آتش بازی – استاد

Coronavirus شیوع می تواند شبیه به یک smouldering آتش که اون سوی خاکستر سوخته می تواند “شعله ور” دوباره – و یا ممکن است سوخته مانند یک آتش بازی با توجه به یک متخصص.

نظرات ساخته شد در یوتیوب زندگی می کنند جریان از یک گروه از دانشمندان در تلاش برای ارائه تجزیه و تحلیل مستقل از COVID-19 بحران است.

پروفسور کارل Friston مشهور عصب شناسی شد و توضیح داد که چگونه یک موج دوم از عفونت ممکن است اتفاق می افتد زمانی که مستند محدودیت ها کاسته.

 Health Secretary Matt Hancock chairs the Daily COVID-19 Digital News Conference with Deputy Chief Medical Officer, Professor Jonathan Van-Tam and Professor of Public Health & Epidemiology, Coordinator of the National Testing Effort, Professor John Newton to update on the coronavirus disease.
سلامت sec تشریح چگونگی برنامه جدید کار خواهد کرد

او توضیح داد: “یکی می توانید قاب فوری موضوع که چگونه یک مامور اتش نشانی برای مقابله با آتش.

“دو سناریو وجود دارد یک نفر می تواند در نظر بگیرید: شما فکر می کنید شما را از آتش و آتش نشانی به خانه – و در عین حال کمی اون سوی خاکستر سوخته که شعله ور خواهد شد تا دوباره اگر آنها را ترک کنند ، این امر می تواند عود قیاس است.”

اما دانشگاه کالج لندن کارشناس گفت: یکی دیگر از احتمال قوی این بود که “ما شاهد یک آتش بازی و یا یک انفجار و تمام است که می تواند سوخته سوخته شده است”.

او گفت: “از آن مهمتر بستگی به تقسیم بین ما برخورد با آتش سوزی شده است که تا حدی قرار داده و ما باید برای حفظ بازگشت و quashing embers برای جلوگیری از یک ثانیه شعله ور.

بیشتر از Covid-19

“آیا ما در واقع شاهد آنچه اتفاق افتاده است و در حال حاضر ما وارد این پنجره فرصت که در آن انفجار رخ داده و وجود دارد رفتن به در حال حاضر یک جایگزینی از مواد قابل احتراق که ما از دست دادن ایمنی است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پروفسور Friston گفت: آن هنوز شناخته نشده اگر ایمنی نسبت به ویروس می تواند از دست داد, اما آن است که حیاتی به می دانم که چگونه بسیاری از مردم به احتمال زیاد به ایمنی پس از جریان “موج اول”.

او گفت: تصادفی آزمایش پادتن در حدود 5000 نفر را دانشمندان “یک دسته بسیار خوب” در این سوال.

پروفسور Friston یکی از 12 از کارشناسان رشتههای مختلف علمی در اصطلاح “رقیب حکیم” یک مرجع علمی گروه مشورتی برای شرایط اضطراری.

گلی است که این گروه ارائه مشاوره به دولت در آن coronavirus پاسخ و همکاری ریاست Sir Patrick blue palace hotel و پروفسور کریس Whitty, چهره های آشنا از روزانه خیابان داونینگ جلسات.

این گروه متهم شده است از باز بودن و شفاف در چگونه آن را عمل می کند.

Professor Karl Friston
تصویر: استاد Friston یکی از 12 نفر در ‘رقیب مریم گلی’ گروه

اسامی اعضای آن بودند منتشر شده در روز دوشنبه پس از دو هفته فشار از منتقدان اما جزئیات بحث شده اند نکردن.

این “رقیب” گروه راه اندازی شد توسط Sir David King, دولت, رئیس علوم مشاور از سال 2000 تا 2007.

آن را در مسائل مانند این که چگونه موفق تست و ردیابی را می توان به دست آورد اجتماعی چه فاصله اقدامات مورد نیاز خواهد بود در آینده و اینکه آیا محافظ از گروه های آسیب پذیر شده است کافی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>