شهروندان پوشیدن ماسک برای دفاع در برابر ویروس های جدید در 22 ژانویه سال 2020 در گوانگژو چین است.

Anadolu Agency | گتی ایماژ

چین به راحتی می تواند وارد یک رکود فنی به عنوان کشور شیوع کروناویروس در وزن و رشد, یک اقتصاددان گفت, CNBC شنبه.

صحبت کردن با CNBC “و نشانه” دیانا Choyleva اقتصاددان ارشد در Enodo اقتصاد گفت: این ویروس تا به حال آمده “بسیار بد برای چین است.”

“نه تنها رشد قابل توجهی در نیمه دوم سال گذشته اما در این سال بود و در زمان بحران برای تلاش برای مرتب کردن چین های بسیار بزرگ بدهی های بد مشکل,” او توضیح داد.

Choyleva گفت که بر اساس Enodo را برآورد اعتباری ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس شد و به احتمال زیاد به میزان 20 درصد از این کشور به تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). او همچنین اشاره کرد که خاموش شدن از هوبئی — جایی که این ویروس برای اولین بار گزارش شد “بی سابقه” و “شدید.”

“تاثیر بر روی اقتصاد خواهد بود بسیار بزرگتر از سارس,” او گفت: CNBC. او اضافه کرد که شرکت او شده بود محاسبه رشد اقتصادی چین اعداد از سال 2005 و در نیمه دوم سال 2019 به حال دیده یک نرخ سالانه بیش از 3 درصد است.

“هنگامی که ما پس از آن برآورد چه تاثیر خواهد بود حتی با این فرض که از آن خواهد شد یک تکرار سارس — من فکر می کنم آن را بدتر خواهد بود — ما به راحتی می تواند به ویژگی های رکود اقتصادی در چین در نیمه اول سال جاری” Choyleva اضافه شده است.

یک ویژگی های رکود اقتصادی تعریف شده است که دو دوره متوالی از تولید ناخالص داخلی انقباض. اقتصاد چین رشد 6.1 درصد در سال 2019 مارک آن کمترین رشد تولید ناخالص داخلی از سال 1990 با جهان و دومین اقتصاد ضبط رشد تولید ناخالص داخلی از 6 درصد برای سه ماهه چهارم.

در ضمن پانتئون اقتصاد کلان ارشد آسیا اقتصاددان Freya Beamish گفت: نرخ رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول سال می تواند به سقوط “کمتر از 2%” سال در سال به عنوان یک نتیجه از خاموش شدن و در حال اجرا برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

“این کاملا شوکه,” او گفت: CNBC در روز سه شنبه. “این است که تاثیر جدی است که ما شاهد در سه ماهه اول این سال حداقل.”

Aneeka گوپتا مدیر دانشیار WisdomTree اضافه شده است که او انتظار می رود خرید اینترنتی از وقوع به ادامه برای چند ماه.

“Coronavirus گسترش است ناشناخته که بازارهای در حال ترس” او گفت: CNBC در روز سه شنبه. “ما اعتقاد داریم حداقل برای دو سه ماه می گذرد وجود دارد به درد بیشتر از به دست آوردن و احتمال زیاد است که سرمایه گذاران در حال رفتن به سرمایه گذاری بیشتر در امن و پناهگاه دارایی به عنوان مخالف وجود دارد که بیشتر ریسک در محیط زیست است.”

آن را پس از انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در مجلس در روز دوشنبه که جدید کروناویروس “با ما خواهد بود برای برخی از ماه آمده است.”

اما ادواردو Lecubarri جهانی, سر کوچک و اواسط کلاه سهام استراتژی در جی پی مورگان خبر داد و گفت: اگر چه آن را سخت به بگویید که چه مدت ویروس وزن در بازارها او را تهدید بودن طولانی مدت.

“ما دیده ایم که چگونه این شروع می شود ما نمی دانیم که چگونه این است که برای پایان دادن به,” او گفت: CNBC “Squawk Box اروپا است.” “حس مشترک نوع دیکته این است که در کوتاه مدت, موقت کشیدن به رشد است.”

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها است که گاهی اوقات می تواند از حیوانات به انسان و باعث طیف وسیعی از بیماری ها با توجه به این که. این گونه جدید از کروناویروس اولین بار گزارش شده در چین در شهر ووهان در دسامبر 31.

مقامات چینی روز سه شنبه تایید کرد که 425 نفر در اثر این بیماری در چین در حالی که تعداد کل موارد در کشور افزایش یافته است به 20,438.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de