Coronavirus می تواند باعث بیشتر کشورها به طور پیش فرض بر روی بدهی خود را اقتصاددان می گوید

یک کارگر انجام عملیات بهسازی برای Coronavirus اضطراری در Piazza dei از مزرعه از معجزات نزدیک به برج پیزا در یک شهر خالی از سکنه در 17 مارس سال 2020 در پیزا, ایتالیا.

لورا Lezza | گتی ایماژ

تعداد فزاینده ای از کشورها می تواند به طور پیش فرض در بدهی های خود را در آینده 12-18 ماه به عنوان دولت ها در سطح جهانی و افزایش هزینه ها به منظور محدود کردن آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک اقتصاددان گفت: در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما می بینیم برخی از مسائل وجود دارد احتمالا ما می تواند یک بحران منطقه یورو دوباره با کشورهایی مانند یونان یا ایتالیا … به احتمال زیاد در مرکز است که” سیمون باپتیست جهانی اقتصاددان ارشد در مشاوره به واحد اطلاعات اقتصادی گفت: CNBC “سرمایه اتصال.”

“در حال ظهور در سراسر جهان, من انتخاب کردن کشورهایی مانند آفریقای جنوبی و برزیل به عنوان به احتمال زیاد به رنج می برند بیشتر از بحران به عنوان یک نتیجه از این,” او اضافه شده است. “و البته آرژانتین شده است به طور موثر از بین رفته دوباره به حاکمیت به طور پیش فرض در حال حاضر.”

Coronavirus که آلوده به بیش از 1.9 میلیون نفر در سطح جهان موجب شده است تا دولت ها را به اقدامات بی سابقه ای برای قفل کردن کل کشور و یا شهرستانها — آوردن بسیاری از نقاط جهان را در فعالیت های اقتصادی را متوقف کند.

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه کاهش داد و اقتصادی خود را پیش بینی کرد و گفت که این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن توسط 3 ٪ در این سال نسبت به پیش بینی قبلی رشد 3.3%.

بسیاری از دولت ها اعلام کرده اند مقدار زیادی از محرک به پشتیبانی مربوطه اقتصاد با در نظر گرفتن بدهی به صندوق آن هزینه ها. ایالات متحده مطرح شده است و صدور آن از اوراق بهادار خزانه داری در حالی که معمولا از لحاظ مالی محافظه کار آلمان گفت که قصد دارد برای افزایش وام گرفتن به میزان 150 میلیارد یورو ($164.4 میلیارد دلار).

اما باپتیست گفت: همه دولت ها می تواند کمک های مالی است که آنها به دنبال. او گفت کسانی که در اقتصادهای در حال ظهور را “یک چالش بزرگ” در متقاعد کردن سرمایه گذاران بین المللی به قرض دادن به آنها بیشتر پول در زمانی که سرمایه گذاران به دنبال مکان های امن تر به پارک وجوه خود را.

“بسیاری از بازارهای در حال ظهور هستند و متکی به سرمایه گذاران بین المللی, بین المللی جریان های مالی برای به دست آوردن بودجه برای اجرای یک کسری بودجه آنها برای پیدا کردن آن سخت تر به قرض گرفتن در ارز محلی — اگر چه چند استثنا وجود دارد” گفت: اقتصاد.

“در این لحظه با این به نوبه خود ریسک گریزی در بازارهای بین المللی و حتی ممکن است برخی از ظهور دولت های جهان است که می خواهم به صرف بیشتر آنها در حال رفتن به قادر به دریافت کمک های مالی.”

تماشا کنید: یک جهانی بحران بدهی در آینده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>