Coronavirus می تواند یک “کاتالیزور” برای چین به افزایش جرم آن نظارت دستگاه کارشناسان می گویند

دوربین های مدار بسته نصب شده در یک پست در میدان تیان آن من به عنوان برف در پکن, چین, روز پنج شنبه, فوریه. 14, 2019.

Qilai Shen | بلومبرگ | گتی ایماژ

چین می تواند با استفاده از شیوع کروناویروس به افزایش جرم آن قابلیت نظارت به عنوان آن به نظر می رسد به تکنولوژی برای کمک به مهار بیماری همه گیر در جهان و دومین اقتصاد است.

حزب کمونیست ساخته شده است یک نظارت گسترده دولت از طریق روش های مختلف با تکنولوژی در هسته خود است.

به عنوان هوش مصنوعی و استفاده از داده ها پیشرفته تر می شود و پکن به طور فزاینده ای پیدا کرده است از راه های موثر برای پیگیری چینی جمعیت از جمله تشخیص چهره.

چین در تلاش است برای کنترل گسترش از گسترش ویروس اعتقاد به اولین آمده از شهر ووهان در استان هوبئی است که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 2500 نفر در سرزمین اصلی است.

با بیش از 77,000 coronavirus مورد تایید در چین به تنهایی دولت به بسیج آن نظارت دستگاه حرکت می کند به گفته کارشناسان می تواند همچنان حتی بعد از ویروس شده است موجود است.

هواپیماهای بدون سرنشین و کدهای QR

فراتر از استفاده از تشخیص چهره برای پیگیری مردم چین نیز با استفاده از روش های نوین مبتنی بر تکنولوژی های موجود.

برای مثال چینی خارجه-حمایت از انتشار جهانی بار ارسال شده یک ویدیو در توییتر نشان میدهد یک هواپیمای بدون سرنشین با یک دوربین گفتن مردم به پوشیدن ماسک.

دولت چین نیز داوطلب خدمت سربازی به کمک تکنولوژی غول مانند Tencent صاحب محبوب پیام رسانی برنامه WeChat و راهنمایی تابعه مورچه مالی اجرا می شود که برنامه پرداخت Alipay. در هر دو WeChat و Alipay کاربران قرار داده می تواند در خود چینی شماره ID و جایی که آنها باید سفر کرد. کاربران پس از آن می توان یک کد QR بر اساس نور ترافیک سیستم رنگ که دستور آنها را در مورد چگونه آنها باید در قرنطینه و یا اینکه آنها را رایگان به سفر. یک کد QR یک نوع بارکد است که به طور گسترده ای مورد استفاده در سیستم عامل های دیجیتال در چین است.

این کد می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع مردم در ساختمان های در مورد یک فرد جنبش های اخیر از جمله در دفتر و یا بلوک آپارتمان.

شبکه های تلفن همراه در چین نیز منتشر شد ویژگی های ردیابی. چین Unicom در چین و مخابرات — در هر دو اظهار داشت متعلق به اپراتورهای مخابراتی — درخواست مردم برای قرار دادن در چند رقم از ID یا شماره گذرنامه, که خواهد شد و سپس مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی محل یک شخص. آنها پیام میدهد که در آن آنها بوده است. دوباره این ویژگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر یک ساختمان دارای محدودیت سخت بر مردم وارد که شده اند در قرنطینه به مدت 14 روز است که پیشنهاد مقدار زمان توسط دولت است.

و چین هوش مصنوعی غول قرار داده اند برخی از محصولات جدید بیش از حد. در اوایل این ماه Megvii اعلام کرد که آن را به حال مستقر متوسط چک کردن ابزار در پکن. آن را می تواند تشخیص غیر طبیعی دمای بدن و هشدار مقامات که در آن می توانید انجام دور دوم بررسی در فرد است.

Sensetime دیگر چینی AI شرکت گفت: آن را توسعه داده است یک الگوریتم است که می تواند تشخیص مردم با پوشیدن ماسک ، مقامات چینی را تشویق همگان را به پوشیدن ماسک.

‘Catalyst’ به صورت توده نظارت

در حالی که دولت چین با استفاده از coronavirus برای توجیه افزایش استفاده از فن آوری نظارت کارشناسان گفت: آن را می توانید در ادامه حتی پس از ویروس موجود است.

من فکر می کنم نشانه هایی وجود دارد که شیوع کروناویروس مانند این وقایع بالاتر از خدمت به عنوان یک کاتالیزور و یک افزایش برای توسعه چین در انبوه سیستم های نظارت.

مایا وانگ

پژوهشگر ارشد در چین در سازمان دیده بان حقوق بشر

مایا وانگ پژوهشگر ارشد در چین در دیده بان حقوق بشر با اشاره به بازی های المپیک 2008 پکن که “به دولت چین CCP (چینی حزب کمونیست) و جرم آن نظارت دستور کار بیشتر فرصت است.”

“حزب اتحاد به طور فزاینده ای تحت درمان ‘ثبات تعمیر و نگهداری” — یک تعبیری برای کنترل اجتماعی — به عنوان یک فراگیر اولویت و اختصاص منابع عظیم برای سازمان های امنیتی برای نظارت بر مخالفان شکستن تظاهرات سانسور اینترنت و توسعه و اجرای انبوه سیستم های نظارت,” او نوشت: در مقاله اخیر.

در نظرات به CNBC او گفت: چیزی مشابه اتفاق می افتد ممکن با کروناویروس جدید به عنوان یک توجیه.

“من فکر می کنم نشانه هایی وجود دارد که شیوع کروناویروس مانند این وقایع بالاتر از خدمت به عنوان یک کاتالیزور و یک افزایش برای توسعه چین در انبوه سیستم های نظارت” وانگ گفت CNBC.

“هنگامی که این سیستم در محل هستند کسانی که درگیر در تحولات آن — به خصوص شرکت های با پول می شود ساخته شده است — استدلال می کنند برای گسترش خود و یا خود را گسترده تر با استفاده از یک پدیده شناخته شده به عنوان” ماموریت خزش.’ آنچه در ابتدا به عنوان یک سیستم به سرکوب و جنایت — که در حال حاضر مشکوک و مبهم به اندازه کافی توجیه برای در بر گرفتن جرایم سیاسی در چین است که در حال حاضر مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد دیگر از جمله برای مبارزه با شیوع کروناویروس.”

نایجل اینکستر مشاور ارشد در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک نیز فکر می کند که حزب کمونیست چین را “دو در تکنیک های موجود برای کنترل اجتماعی و روایت مدیریت” با استفاده از شیوع ویروس به عنوان یک راه جوش آن ابزار نظارت.

“به ما این را به نظر می رسد مانند پاتولوژی آموزش مجازی اما به یک رژیم متمرکز شده و بالاتر از همه در حفظ قدرت آن را به نظر می رسد منطقی” اینکستر گفت CNBC. “هنگامی که گرد و غبار حل و فصل شده بررسی خواهد شد و تنظیمات ساخته شده است. من فکر نمی کنم آنها باید قابلیت های بیشتری نسبت به آنچه که آنها در حال حاضر, اما آنها می خواهند به ریز لحن آنها و کار بیشتری نسبت به سیستم های یکپارچه سازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>