Coronavirus: ساحلی و سابق شهرکهای صنعتی از لحاظ اقتصادی در معرض خطر

ساحلی و سابق شهرک های صنعتی بیشتر از لحاظ اقتصادی در معرض خطر از COVID-19 گیر با توجه به تحقیقات جدید.

آسمان اخبار و تحلیل داده ها برای انگلستان و ولز نشان می دهد که اگر چه برخی از خطر شهرها نیز رنج می برند در حال حاضر در سطوح بالای اجتماعی و اقتصادی و محرومیت وجود دارد و نه ارتباط روشن بین و محروم شهرها و شهرهای ضربه مستند.

Mablethorpe in Lincolnshire will be heavily-impacted
تصویر: مبلتهرپ در Lincolnshire است در پنج بیشتر در معرض خطر شهرها

تحقیقات انجام شده توسط مرکز شهرها و دانشگاه Southampton و دیده می شود به طور انحصاری توسط Sky News, همچنین نشان می دهد که ولز است که این منطقه از انگلستان بدترین آسیب دیده در حالی که جنوب شرق است مراتب بهترین.

کدام شهرها هستند بیشتر در معرض خطر است ؟

نیمی از شهرهای ساحلی در میان بالا 10% بیشتر در معرض خطر و یک سوم سابق شهرکهای صنعتی.

پنج بیشتر در معرض خطر شهرهای ساحلی و شهرهای: مبلتهرپ, Skegness, کلکتون-آن-سی, Bridlington و Kinmel بای.

و از 20 بالا بیشتر در معرض خطر در شهرهای انگلستان, nine ساحلی و ده سابق بودند-صنعتی تنها با یک پترلی در شمال شرق و نه به عنوان ذکر شده یا نه.

بیشتر از انگلستان

در مقابل رفت و آمد شهرها یافت می شود از لحاظ اقتصادی مکان های امن با 65% از آنها در حداقل در خطر بخش است.

این است که شاید نه کاملا تعجب آور به عنوان شهرهای ساحلی در حال حاضر در مقایسه با سطوح بالاتر از بیکاری و کمتر احتمال دارد به متنوع اقتصاد با تکیه به شدت در تنها بازار, برای مثال, گردشگری است.

چگونه ریسک رتبه بندی شده است محاسبه می شود ؟

خطر رتبه بندی تولید شده با محاسبه نسبت یک شهر جمعیت شاغل در صنایع که به طور موقت تعطیل.

این شامل مواد غیر غذایی یا داروسازی بخش خرده فروشی, محل اقامت, صنعت, هنر و ورزش, بخش, مهمان نوازی, سفر و گردشگری, حمل و نقل عمومی مهد کودک و “مراقبت از خود” صنعت که شامل چیزهایی مانند آرایشگری و launderettes.

این امر پس از آن بوده است عبور از اشاره با دیگر شاخصهای محرومیت از جمله رفاه اجتماعی, اقتصادی, سلامت, انزوا (چگونه به خوبی ارتباط یک شهر است) و نسبت جمعیت که مسن هستند و وابسته است.

کدام مناطق در حال بدترین تحت تاثیر قرار?

داده ها نشان می دهد که ولز می باشد این منطقه در بیشتر خطر کلی از این بیماری همه گیر.

در واقع 43 درصد از شهرها در ولز در بدترین تحت تاثیر قرار دهم از شهرها به طور کلی. در مقابل تنها 3 درصد از شهرها در جنوب شرق هستند در این گروه است.

نمودار بالا می شکند تا مناطق decile (یکی از ده قسمت مساوی که مجموعه ای از همه چیز تقسیم شده است زمانی که شما در حال مقایسه ویژگی های خاص مربوط به آنها) از بیشترین به کمترین در خطر است. این رنگ نشان دهنده چگونه شایع شهرها در آن منطقه بودند در هر decile. رنگ های تیره تر به سمت چپ نشان می دهد که بسیاری از شهرها در خطر بسیار بالا و سبک رنگ به سمت چپ نشان می دهد که منطقه ویژه کمتر در معرض خطر decile.

بسیاری از این است که یک نتیجه از شهرهای’ از قبل موجود محرومیت. شاخصهای مورد استفاده در این مطالعه محاسبه شده با در نظر گرفتن طیف وسیعی از عوامل از جمله درصد از یک جمعیت با بد بهداشت, درصد از خانوارها در سوخت و فقر و فاصله تا نزدیکترین هسته شهر خالص درآمد سالانه بیکاری و چگونه fortunates یک شهر را تغییر داده اند بیش از قبل دهه.

اقتصادی درد COVID-19 تعطیل البته ترکیبات این مشکلات موجود است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Worsbrough در منطقه یورکشایر و هامبر برای مثال دهم بیشتر در معرض خطر شهر به طور کلی تا حد زیادی به دلیل آن است چهارم بدترین رفاه اجتماعی و ششم بدترین اقتصادی تندرستی.

دیگران مانند والتون-on-the-Naze بسیار بالا نسبت سالمندان وابسته به ساکنان و در نتیجه کارگران کمتر به کمک پست از بحران بازیابی.

که در آن است این مستند هدف قرار دادن سخت ترین?

در حالی که این را می دهد برخی از نشانه ای از چگونه آن را ممکن است برای یک شهر برای جستن به عقب زمانی که محدودیت ها برداشته آن را نیز جالب به بررسی آن شهرها شده اند بدترین آمار در فوریت اقتصادی تاثیر مستند.

به عبارت دیگر کدام شهرها شاهد بزرگترین بخش از اقتصاد محلی زمین را متوقف کند.

این “صنعتی بخش مستند خطر” محاسبه شده است بر اساس کدام شهرها بالاترین نسبت از کارگران در صنایع است که باید تعطیل مانند خرده فروشی و مهمان نوازی و هنر.

نزدیک به چهار در 10 شهر در جنوب غرب در بدترین آسیب دیده در کشور به عنوان سه در 10 ویلز شهرها.

بسیاری از 20 بدترین ضربه در کرن و دوان مانند پنزنک, St, Day, St Ives و چاه. منطقه احتمال وجود دارد که به شدت تحت تاثیر این مستند از آنجا که خیلی از اقتصاد محلی مبتنی بر گردشگری و اوقات فراغت است.

شهرهای کوچک هستند در کل که بدترین آسیب دیده. در واقع تنها شش از 50 بدترین تحت تاثیر قرار شهرهای بزرگتر بودند و حتی پس از آن آنها فقط به عنوان ذکر شده “متوسط” و شهرهای.

شاید هیچ اتفاقی است که در جنوب غرب یکی از بالاترین نسبت های شهرهای کوچک از هر منطقه در سراسر کشور.

در این پژوهش تعداد فقط 10 هسته “شهرستانها”. از این لیورپول بود که بیشتر تحت تاثیر تعطیل با شفیلد نزدیک پشت آن است.

Penzance in Corwall will be one of the hardest-hit towns in the UK
تصویر: پنزنک در Corwall ممکن است یکی از سخت ترین ضربه شهرها در انگلستان

داده ها همچنین نشان می دهد شهرهای انگلستان است که باید بیشترین تکیه بر بخش های مختلف اقتصاد است.

وهیکخم در شمال شرق برای مثال دارای بالاترین درصد از جمعیت شاغل در خرده فروشی — 38%, در حالی که شهرهای توریستی مانند ایلکلی Whitby و سونگ بودند بیشتر به شدت متکی به صنعت مهمان نوازی. همه آنها که به شدت ضربه توسط این عدم اطمینان از مستند.

چگونه آسان آن را برای شهرها به بهبود می یابند ؟

بازیابی بستگی دارد نه تنها در بخش اقتصاد باز دوباره, اما همچنین عوامل دیگر که راهنمای چگونه به سرعت به یک شهر می تواند گزاف گویی کردن.

نه همه شهرها که مبارزه با در حال حاضر سطح بالایی از محرومیت باید اقتصاد محلی است که به ویژه آسیب پذیر به coronavirus تعطیل.

Skegness, Lincolnshire,
تصویر: Skegness Lincolnshire دوم بیشتر در معرض خطر شهر

این می تواند دیده می شود به عنوان خوش شانس به عنوان شهر است که باید هر دو به احتمال زیاد به تلاش بیشتر برای بازیابی پس از این بحران است.

در حالی که موارد وجود دارد از شهرها مانند این, Skegness, برای مثال, که بیشتر در معرض خطر شهر و تردگر در ولز است که می آید و ششم کمی وجود دارد ارتباط مستقیم بین این دو پدیده.

اما متاسفانه برای شهرهای سراسر کشور اقتصادی است که به احتمال زیاد عمیق و ماندگار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>