Coronavirus: چین در شهر ووهان اصلاح تلفات بالاتر; روسیه موارد پرش دوباره

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 2.16 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 146,071
  • اکثر موارد گزارش داد: ایالات متحده آمریکا (671,425) اسپانیا (184,948) ایتالیا (168,941) فرانسه (147,091) و آلمان (138,135).

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7: بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7 بعد از ظهر: سوئیس ویروس مرگ و میر می رسد 1,059 تایید عفونت پیشی بگیرد 27,000

سوئیس آژانس بهداشت عمومی ثبت کرده است بیشتر از 42 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته گزارش رویترز روز شنبه از کشور مرگ به 1,059 تا از 1,017.

تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر آزمایش مثبت در سراسر کشور افزایش یافته و به 27,078 آن اضافه شده تا از 26,732 در روز پنج شنبه. — سام مردیت

6 pm: اسپانیا تعداد کل coronavirus عفونت صلیب 188,000

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: تعداد کل coronavirus موارد در کشور تا به حال شروع به پریدن کرد به 188,068 از 182,816 در روز پنج شنبه.

دوم تنها به ایالات متحده در سراسر جهان, اسپانیا, ثبت بیشترین تعداد Covid-19 عفونت در اروپا است.

روز جمعه اسپانیا تامین اجتماعی گفت: دولت سعی خواهد کرد برای پشتیبانی از تقریبا 1 میلیون نفر از فقیرترین خانوارها با ماهانه دستمزد پایه. صحبت به مقابله ایستگاه رادیویی گفت: سیاست های طراحی شده برای کمک به مردم آب و تاثیر اقتصادی coronavirus بحران است. — سام مردیت

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

4:55 pm: اندونزی گزارش بیش از 400 مورد جدید از این ویروس کشته شدگان صعود به 520

اندونزی وزارت بهداشت تایید اضافی 407 coronavirus موارد در جمعه گرفتن این کشور در مجموع تعداد عفونت به 5,923.

به تاریخ کشور جنوب شرق آسیا ثبت کرده است 520 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از Covid-19. — سام مردیت

4:25 pm: روسیه گزارش روزانه ضبط پرش در موارد

روسیه گزارش 4,069 جدید کروناویروس موارد بیش از 24 ساعت گذشته — یک رکورد در افزایش عفونت های جدید, به گزارش ایسنا به نقل از آژانس خبری اینترفاکس.

که به ارمغان می آورد کل موارد در روسیه به 32,007 با توجه به گزارش. — ین ن لی

یک زن و شوهر در صورت ماسک نگاهی به تلفن همراه خود را در یک ترک میدان سرخ در طول بیماری همه گیر از رمان coronavirus بیماری (COVID-19).

سرگئی Savostyanov

4:20 pm: چین روز رسانی ملی برای شمارش موارد و مرگ و میر پس از تجدید نظر در ووهان

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت که آن را به روز کرده است مرگ و میر و تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی پس از شهر ووهان تجدید نظر خود را شمارش. (نگاه کنید 3:26 pm به روز رسانی)

ملی چین در سطح مرگ و میر در حال حاضر در 4,632 تا از 3,342 که NHC ارائه شده در صبح روز جمعه. در ضمن کل تایید موارد تجدید نظر شده از 82,367 به 82,692 این NHC گفت. — ین ن لی

4:00 pm: سوئیس روشه می پیوندد نژاد را به کروناویروس آنتی بادی آزمون

سوئیس داروسازی Roche گفت: هدف آن ارائه آزمایش خون برای شناسایی کسانی که تا به حال شده است با آلوده coronavirus گزارش رویترز،.

این آزمون می تواند در دسترس در اوایل ممکن است در کشورهایی که قبول CE اروپا و استانداردهای نظارتی با توجه به گزارش. بازل-بر اساس شرکت نیز به دنبال مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا در این گزارش گفت:.

قبل از رچ را اعلام شرکت های دیگر از جمله آمریکا مبتنی بر Abbott Laboratories و Becton دیکینسون و شرکت و ایتالیا DiaSorin گفت: آنها به امید فروش آزمایشات نشان می دهد که افراد سیستم ایمنی بدن را توسعه داده اند آنتی بادی در پاسخ به کوروناویروس. — ین ن لی

3:32 pm: چین بهبود اقتصادی گره خورده است به دیگران کرایه در رکود اقتصادی جهانی استرالیا نخست وزیر سابق می گوید:

این همزمان ماهیت رکود جهانی مؤثر است خارجی تقاضا برای کالاهای چینی, Kevin Rudd گفت CNBC “Squawk Box.”

“اثر ترکیبات دیگر کشورها و اقتصاد در جهان سرکوب خود را, واردات از چین, به این دلیل ساده که آنها خود را در حال تجربه تقاضا به سمت بحران و همچنین” مؤثر است اقتصاد چین با توجه به راد که در حال حاضر رئیس جمهور در اتاق فکر انجمن آسیا موسسه سیاست.

کمی بیش از یک ساعت پس از راد به صحبت کرد CNBC چین گزارش خود رشد اقتصادی با 6.8 درصد در سه ماهه اول. (نگاه کنید 10:10 am به روز رسانی) — Saheli روی Choudhury

3:26 pm: چین در ووهان افزایش مرگ و میر 50 درصد پس از شهرستان اصلاح ارقام

شهر ووهان مرکز شیوع کروناویروس در چین گفت که تحقیقات محلی در بر داشت یکی دیگر از 1,290 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

این بدان معناست که ملی کشته شدگان است حداقل 4632 با 3,869 در ووهان.

بررسی خار از طریق تشییع جنازه و سیستم های پزشکی در میان دیگر مجموعه داده و اذعان اولیه ارقام ناقص از شیوع حال غرق شهرستان و برخی از بیماران در خانه درگذشت. — لیلیان وو

3:00 pm: موارد در آلمان پرش با 3,380 به 133,830

آلمان گزارش 3,380 بیشتر مورد تأیید آوردن آن شمارش به 133,830 با توجه به رابرت کخ موسسه فدرال سازمان دولتی مسئول نظارت بر بیماری و پیشگیری است.

این کشور همچنین گزارش 299 اضافی مرگ و میر با مجموع مرگ و میر در حال حاضر ایستاده در 3,868 پس از وقوع این موسسه گفت. — ین ن لی

2:37 pm: چینی ماشین های بدون راننده شرکت راه اندازی خودمختار تحویل در کالیفرنیا به عنوان مستند همچنان ادامه دارد

چینی اتومبیل بدون راننده راه اندازی تسویه حساب.هوش مصنوعی) راه اندازی شده ارائه خدمات در ارواین کالیفرنیا با استفاده از خودروهای به عنوان افراد باقی می ماند در خانه گیر کرده با توجه به شیوع کروناویروس.

سال گذشته این شرکت راه اندازی روبو-تاکسی سرویس در ارواین با همکاری هیوندای با استفاده از کره جنوبی خودروساز خودروهای مجهز به تسویه حساب.هوش مصنوعی فن آوری است. که بدون راننده تاکسی سرویس به حالت تعلیق در آمد و پس از یک “پناهگاه در محل” منظور صادر شد شمال کالیفرنیا در ماه مارس است.

تسویه حساب.ai است repurposed ناوگان خود را از 10 وسایل نقلیه برای تحویل. آن را تا به همکاری با سایت تجارت الکترونیکی Yamibuy برای ابتکار عمل. — Arjun Kharpal

1:52 pm: اقتصاد جهانی ممکن است به طور کامل بهبود می یابند از ویروس بحران تا سال 2021 می گوید: اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول

جهانی فعالیت های اقتصادی است که آمار coronavirus همه گیر ممکن است به طور کامل بهبود می یابند و حتی تا پایان سال 2021 گفت: گیتا Gopinath اقتصاددان ارشد در صندوق بین المللی پول.

این صندوق این هفته کاهش داد و اقتصادی خود را پیش بینی. این شرکت انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک شدن توسط 3 ٪ در این سال قبل از رشد 5.8 درصد در سال آینده — ارتجاعی که Gopinath عنوان “بهبود نسبی.”

“بنابراین حتی تا پایان سال 2021 ما انتظار سطح فعالیت های اقتصادی به زیر آنچه که ما تا به حال پیش بینی شده قبل از این ویروس گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا است.” — ین ن لی

12:11 pm: رئیس جمهور برزیل اخراج وزیر بهداشت پس از آنها درگیر شدند و بیش از چگونه به مبارزه با شیوع کروناویروس

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro اخراج وزیر بهداشت پس از آنها درگیر شدند و بیش از چگونه به مبارزه با شیوع کروناویروس رویترز گزارش داد.

Bolsonaro نیز متحده برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات و گفت: این اقدامات بودند صدمه زدن به اقتصاد با توجه به اخبار سیم.

رهبر قبلا بازی کردن خطر این بیماری همه گیر توصیف ویروس به عنوان “کمی آنفولانزا” و انتقاد از دولت فرمانداران برای تحمیل محدودیت های که پشتیبانی می کند خروجی وزیر بهداشت و همچنین سایر کارشناسان رویترز گفت.

برزیل بیش از 30,600 موارد گزارش شده و حداقل 1,947 مردم باید در برابر این بیماری است. — Saheli روی Choudhury

12:04 pm: Global موارد بیش از 2.15 میلیون مرگ و میر بیش از 144,000

موارد گزارش شده از عفونت کروناویروس در سراسر جهان بود و در بیش از 2.15 میلیون و حداقل 144,243 مردم ” بوده و داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

ایالات متحده تا به حال بیشترین تعداد موارد گزارش شده در بیش از 671,000.

عفونت در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان trickled تا با هر کشور گزارش بیش از 135,000 موارد با توجه به هاپکینز.

مجموع موارد در انگلستان رسید 104,147 عفونت و بیش از 13,700 مردم فوت کرده اند, دانشگاه, داده ها نشان داد. — Saheli روی Choudhury

11:44 am: نیوزیلند می گوید آن را به تصمیم گیری در گسترش یا کاهش زمان مستند اقدامات در هفته آینده

ارشد وزرای دولت در نیوزیلند کابینه دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه به بحث و تصمیم بگیرید که اگر این کشور در زمان محدودیت سطح تمدید خواهد شد یا کاسته وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

نیوزیلند در حال حاضر در سطح هشدار 4 که به معنی ساکنان ملزم به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در حال ارائه خدمات ضروری; همه غیر ضروری کسب و کار و مکان های تجمع از جمله کافه ها و رستوران ها بسته هستند و گردهمایی های اجتماعی مجاز نمی باشد.

این کشور گزارش داد هشت جدید را تایید کرد و موارد مشکوک Covid-19 روز جمعه و دو اضافی مرگ و میر. صحبت در مورد جدید مرگ و میر رابرتسون گفت: “این نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری یادآوری است که ما نیاز به ادامه به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند و برای شکستن زنجیره انتقال است.”

“ما باید مطمئن شوید که ما در حال پیروی از قوانین و راهنمایی برای سطح 4,” او اضافه شده است.

شده اند وجود دارد 1,409 موارد در مجموع و 11 نفر فوت کرده اند در کشور است. — Saheli روی Choudhury

10:10 am: چین می گوید اقتصاد خود را کاهش 6.8 درصد در سه ماهه اول به عنوان کشور مبارزه coronavirus

یک زن می پوشد پزشکی ماسک در طول بارش برف در پکن فوریه 2 سال 2020 است.

Artyom ایوانف | Tass | گتی ایماژ

انقباض در سه ماهه اول خواهد بود و این کاهش برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 زمانی که رسمی تولید ناخالص داخلی فصلی پرونده آغاز شده است به گزارش رویترز،. این دومین اقتصاد بزرگ دنیا آمد به وقفه در اوایل این سال به عنوان پکن اجرا شده در مقیاس بزرگ خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه برای محدود کردن تماس با انسان به منظور برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در سه ماهه اول خرده فروشی در چین کاهش یافت و 19 درصد از یک سال پیش در حالی که تولید صنعتی کاهش 8.4 درصد در مدت مشابه داده ها از اداره نشان داد. — Huileng قهوهای مایل به زرد ساناز چنگ

9:30 am: سرزمین اصلی چین گزارش 26 جدید موارد جدید مرگ و میر

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: وجود 26 جدید تایید موارد به عنوان از آوریل 16, که 15 نفر نسبت به مسافرانی که از خارج از کشور. به ارمغان می آورد که این کشور در مجموع به 82,367 موارد NHC گفت.

جدید مرگ و میر گزارش شده و تعداد کل مرگ و میر باقی مانده در 3,342 با توجه به NHC.

به طور جداگانه وجود دارد 66 جدید بدون علامت موارد که در آن مردم آزمایش مثبت برای این ویروس اما نشان نداد علائم. که به ارمغان می آورد آن تعداد موارد بدون علامت در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به 1,038 این NHC گفت. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

9:05 am: استرالیا می تواند نگه دارید coronavirus محدودیت برای یک سال دیگر خود را نخست وزیر می گوید:

استرالیا می تواند در حفظ و اعمال محدودیت برای جلوگیری از گسترش ویروس برای یک سال دیگر نخست وزیر آن اسکات موریسون گفت: با توجه به گزارش رویترز.

او گفت که برخی از اجتماعی فاصله اقدامات مانند نیاز به مردم را به ایستادگی حداقل 1.5 متر از هم جدا می تواند در محل به صورت چند ماه بیشتر است.

“اجتماعی فاصله چیزی است که ما باید بسیار مورد استفاده قرار گیرد به” موریسون گفت: ایستگاه های رادیویی 3AW, با توجه به گزارش. “این می تواند یک سال, اما من نه گمانه زنی در مورد آن است.”

اما او تحت فشار قرار دادند برای بازگشایی مدارس با استناد به توصیه های پزشکی که کودکان کم خطر انتقال گفت: این گزارش. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:35 am: سرمایه گذاران منتظر تولید ناخالص داخلی چین داده

چین در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی تعیین می شود منتشر شده در صبح روز جمعه خواهد بود از نزدیک تماشا به عنوان اقتصاددانان ارزیابی تاثیر از شیوع کروناویروس. تلاش ها برای مهار ویروس آمار چین کلید بخشهای تولیدی و بخش های دیگر اقتصاد بد است.

یک نظرسنجی رویترز نشان داد که اقتصاد چین است که پیش بینی منقبض شده 6.5 درصد در سه ماهه اول از یک سال پیش. که معکوس 6% رشد در سه ماهه قبلی و علامت کاهش برای اولین بار پس از حداقل سال 1992 به گزارش رویترز،. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

8:10 am: سنگاپور گزارش دیگری ثبت روزانه موارد جدید

سنگاپور گزارش داد 728 موارد جدید به عنوان از ظهر در مارس 16 و در عین حال یکی دیگر از رکورد روزانه بالا این هفته و به شدت بالاتر از قبلی بالا از 447 گزارش روز چهارشنبه. این هفته از کشور جنوب شرقی آسیا گزارش کرده است افزایش در تعداد از عفونت پس از مدیریت به خاطر تعداد کم در اوایل شیوع.

بسیاری از موارد جدید بودند کارگران خارجی که در حال مستقر در خوابگاه در آن چندین عفونت خوشه قرار گرفته اند. مردان به طور معمول از دیگر کشورهای آسیایی کار عمدتا در بخش ساخت و ساز.

تعداد مرگ و میر کلی در شهر-دولت باقی مانده در 10 با تعداد کل موارد در حال حاضر در 4,427. — Weizhen قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:58 pm: دکتر دبورا Birx تشریح کاخ سفید به طرح بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

6:22 pm: داو آتی rip 700 امتیاز بالاتر در میان گزارش جلعاد مواد مخدر نشان دادن اثربخشی درمان coronavirus

5:14 pm: جلعاد انبار موج پس از گزارش می گوید مواد مخدر دادگاه نشان می دهد تشویق نتایج اولیه

Gilead Sciences سهام رسید بیش از 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از صنعت نشر گفت: Covid-19 بیماران تحت درمان با این شرکت داروی ضد ویروسی Remdesivir نظر می رسد که “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی.”

آمار خبر گفت: یک دکتر در حال اجرا شیکاگو بیمارستان انجام از نزدیک تماشا دادگاه در این دارو یافت که بسیاری از بیماران خود از بيمارستان مرخص شده بودند در کمتر از یک هفته.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان که از دوشنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین شده اند با استفاده از Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت این ویروس در بیماران است. —برکلی لاولیس جونیور

4:58 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل دستورالعمل به باز کردن قطعات از ما که در آن coronavirus موارد در کاهش, تست, یافت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>