پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آمریکا تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 3.27 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: بیش از 233,704

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز از 7:15 بعد از ظهر پکن زمان.

تمام بار زیر در پکن زمان.

7:15 pm: چین هوبئی که در آن Covid-19 اولین بار شناسایی مجموعه به استراحت مستند اقدامات

چین مرکزی استان هوبئی که در آن کروناویروس اولین بار شناسایی شده در اواخر 2019, گزارش آماده به سهولت مستند محدودیت از روز شنبه.

هوبئی سلامت کمیسیون ارسال شده در رسمی آن WeChat حساب در روز جمعه که آن را به حرکت به پایین آن پاسخ اضطراری سطح دوم-بالاترین درجه از مه 2 با توجه به انتخاب.

آن را نشانه یک نقطه عطف بزرگ در چین مبارزه با شیوع کروناویروس. بهداشت جهانی مقامات بر این باورند coronavirus به احتمال زیاد پدید آمده از دریایی بازار در ووهان هوبئی استانی سرمایه در ماه دسامبر.

تا به امروز بیش از 3.27 میلیون نفر قرارداد Covid-19 در سراسر جهان با 233,704 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — سام مردیت

مسافران پیاده روی به خروج از Hankou ایستگاه راه آهن در ووهان در مرکز چین هوبئی چهار شنبه, مارس 08, 2020, پس از 76 روز از مستند این شهرستان با توجه به Covid-19.

برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

6:45 pm: گزارش ایسنا از 63 بیشتر مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus مرگ و میر در 6,091

ایران گزارش تعداد Covid-19 مورد رسیده بود 95,646 روز جمعه سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با توجه به رویترز.

وزارت بهداشت نیز تایید بیشتر 63 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل Covid-19 مرگ و میر در کشور به 6,091.

جمهوری اسلامی ایران یکی از کشورهایی سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر در خاورمیانه است. — سام مردیت

6 pm: اسپانیا ویروس کشته شدگان صعود به 24,824

اسپانیا روز جمعه گزارش داد بیشتر 281 مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: مصرف در سراسر کشور مرگ و میر به 24,824.

تعداد coronavirus موارد رز به 215,216 روز جمعه از 213,435 روز قبل از. اسپانیا گزارش دوم-بیشترین تعداد Covid-19 عفونت در سراسر جهان است.

ایالات متحده ثبت کرده است ترین coronavirus موارد به تاریخ حسابداری برای حدود یک سوم جهانی در مجموع پس از بیش از 1 میلیون نقطه عطف در اوایل این هفته. — سام مردیت

یک زن با پوشیدن بهداشتی ماسک به عنوان یک اقدام پیشگیرانه خروج قطار در اولین روز از کار های غیر ضروری بخش های. بارسلونا چهره آن 31 روز خانه حبس با توجه به سرایت از Covid-19.

Paco فریر | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

5:20 pm: چگونه گاز است که به جهان ویاگرا می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

طیف وسیعی از مطالعات و آزمایش های بالینی در حال انجام در بیمارستان عمومی ماساچوست با هدف پیدا کردن که آیا استنشاق اکسید نیتریک می تواند کمک به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

نیتریک اکسید است بی رنگ و بی مزه و کوتاه-بازیگری گاز که وسیعتر از رگ های خونی در ریه ها در هنگام استنشاق.

داده های اولیه نشان داده است که استنشاق اکسید نیتریک می تواند ویروس-قتل در اثر coronavirus بیمارستان عمومی ماساچوست می گوید: در یک بیانیه آنلاین. آن است که با توجه به ژنومی شباهت بین Covid-19 و کسانی که باعث سارس و شیوع بیماری MERS. مطالعات در طول شیوع سارس در سال 2004 تا 2005 نشان داد که اکسید نیتریک مؤثر بود در اینکه کشتن ویروس.

مطمئن باشید اثر نیتریک اکسید در درمان جدید کروناویروس مطالعه نشده است قبل از. وجود دارد هیچ واکسن شناخته شده و یا خاص و داروهای ضد ویروسی در برابر Covid-19.

در 90s اکسید نیتریک نقش محوری را در توسعه اختلال نعوظ, داروی ویاگرا. — سام مردیت

یک Cataldo اورژانس و تیم حمل و نقل یک مشکوک Covid-19 بیمار از چلسی به بیمارستان عمومی ماساچوست در آوریل 23, 2020 در بوستون, ماساچوست, ایالات متحده است.

دیوید Degner | گتی ایماژ

4:55 pm: روسیه گزارش ثبت افزایش روزانه در Covid-19 موارد

روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز روز جمعه گزارش داد یک رکورد روزانه افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

کشور ثبت شده اضافی 7,933 موارد بیش از 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل گزارش coronavirus عفونت به 114,431. در سراسر کشور تلفات افزایش یافت به 1,169 روز جمعه در پاسخ به بحران مرکز گفت: پس از 96 بیشتر تلفات از روز پنج شنبه. — سام مردیت

پزشکان تاتیانا Lesnykh (L) و دنیس مدودف قرار دادن در دنده محافظ پیش از ورود به منطقه قرمز از COVID-19 مرکز درمان در Vinogradov شهرستان بالینی بیمارستان No 64.

والری Sharifulin

3:50 pm: سنگاپور می افزاید: یکی دیگر از 932 موارد جدید در بروز رسانی اولیه

سنگاپور گزارش اضافی 932 موارد جدید را به عنوان در تاریخ 1 مه وزارت بهداشت گفت: در مقدماتی خود را به روز رسانی.

بسیاری از آخرین موارد کارگران خارجی ساکن در خوابگاه و پنج تن از آنها بودند سنگاپور یا مقیم دائم, داده های رسمی نشان داد.

می خواهد کشور را در مجموع تایید موارد به بیش از 17,000. سنگاپور دارای بالاترین تعداد موارد گزارش شده در جنوب شرقی آسیا با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. — جوانا قهوهای مایل به زرد

3:30 pm: Ryanair زمینه تقریبا همه از آن هواپیما تا ماه ژوئیه

کم هزینه خطوط هوایی Ryanair روز جمعه گفت آن را زمین 99% از آن هواپیما تا ماه ژوئیه به دلیل تاثیر coronavirus.

آن را نیز اعلام کرد آن را آغاز کرده بود در گفتگو با بوئینگ در مورد برش تعدادی از تحویل محصول در طول دو سال آینده رویترز گزارش داد. —مت پرچ

2:45 pm: مالزی برطرف برخی از محدودیت های بسیاری از کسب و کار مجموعه به بازگشایی در هفته آینده

مالزی اجازه خواهد داد که اکثر کسب و کار به راه اندازی مجدد عملیات از مارس 4, رویترز گزارش داد.

نخست وزیر Muhyiddin یاسین گفت: در یک کنفرانس آدرس کشور آماده بود برای شروع یک کنترل شده و دقیق بازگشایی و فعالیت های اقتصادی با توجه به اخبار سیم.

هنوز هم مذهبی, فعالیت های اجتماعات بزرگ و کسب و کار است که شامل تماس – مانند سینما و کلوپ های شبانه – اجازه داده نخواهد شد به بازگشایی رویترز گفت.

مدارس و دانشگاه ها نیز بسته باقی می ماند. – Saheli روی Choudhury

2:15 pm: چگونه معامله گران در حال تطبیق با زندگی کردن طبقه تجاری

معامله گران باید به حال به سرعت در حال تنظیم خود را روز به روز روال به این بیماری همه گیر بسیاری از سراسر جهان برای کار از خانه.

برخی از آنها با استفاده از نرم افزار است که اجازه می دهد تا آنها را از راه دور ورود به سیستم خود کار, کامپیوتر, در حالی که دیگران داده شده است شرکت رایانه های شخصی با برنامه های خاص نصب شده است.

اما این لزوما بوده است, بی عیب و نقص, انتقال و نوسانات در بازارهای مالی کمک کنید.

یک شکایت از معامله گران است و نیاز به انطباق با از به عنوان بسیاری از شش صفحه نمایش کامپیوتر فقط یک یا دو در خانه خود را راه اندازی. – رایان براون الیوت اسمیت

2:08 pm: صاحبان رستوران در بریتانیا تماس در Deliveroo به کاهش هزینه های کمیسیون

صاحبان رستوران در سراسر انگلستان می خواهید Deliveroo به کاهش میزان کمیسیون آنها را در هر یک از تحویل آنها به عنوان تلاش برای شناور باقی می ماند.

Deliveroo طول می کشد تا 35 درصد کمیسیون به علاوه مالیات بر ارزش افزوده (ارزش افزوده مالیاتی است که مانند یک کالا و خدمات مالیاتی) در برخی از سفارشات ترک صاحبان رستوران با نسبتا کمی برای پوشش هزینه های خود را.

رستوران گفته شد به در مارس اما قادر به حمل ارائه takeouts. به افزایش سفارشات خود را, آنها شتافت به ثبت نام به Deliveroo, UberEats و فقط به خوردن. – سام Shead

1:25 pm: اتحادیه اروپا رئیس پشت رسیدگی به ویروس مبدا و می گوید: چین باید درگیر

رئیس کمیسیون اروپا حمایت خواستار رسیدگی به منشاء جدید کروناویروس و گفت: چین باید درگیر در این فرآیند است.

صحبت کردن با CNBC Ursula von der Leyen سر از بازوی اجرایی اتحادیه اروپا گفت که او می خواهم برای دیدن چین همکاری با سازمان خود و دیگران برای رسیدن به پایین دقیقا چگونه آن پدید آمده است.

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا.

فیلیپ فون Ditfurth | عکس داد | گتی ایماژ

“من فکر می کنم این برای همه ما مهم است, من برای تمام جهان مهم است. شما هرگز نمی دانید وقتی که بعد از ویروس شروع, بنابراین ما همه می خواهم برای دفعه بعد ما آموخته اند که درس ما و ما و ایجاد یک سیستم هشدار دهنده که واقعا توابع و کل جهان است و برای کمک به,” او گفت: Geoff Cutmore در یک مصاحبه اختصاصی پنج شنبه.

او خواستار شفافیت بیشتر در آینده و گفت: دولت نیاز به یادگیری درس از بحران کنونی است. – سیلویا عمرو

12:39 pm: ما گزارشی در افغانستان می تواند سلامت فاجعه’

این Covid-19 شیوع در افغانستان می تواند فشار این کشور برای مقابله با نزدیک شدن به یک بحران بهداشتی گزارش ارسال شده به کنگره ایالات متحده هشدار داد.

این گزارش منتشر شد پنج شنبه توسط بازرس کل ویژه برای بازسازی افغانستان جان Sopko.

“افغانستان متعدد و در برخی موارد منحصر به فرد به آسیب پذیری—ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی گسترده سوء تغذیه مرزهاي گسترده داخلی جابه جایی مجاورت با ایران و درگیری های جاری—آن را به احتمال زیاد این کشور در مقابله با سلامت فاجعه در ماه های آینده” در این گزارش است.

آن اضافه شده است که وجود دارد نگرانی از شیوع ویروس می تواند پیچیده در مذاکرات صلح هشدار “داخل افغانستان مذاکرات می تواند به طور قابل توجهی مانع اگر تعداد زیادی از زندانیان در دو طرف قرارداد و یا می میرند از این ویروس در حالی که در اسارت است.”

افغانستان گزارش 2,171 موارد عفونت و 64 مرگ و میر تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. — Saheli روی Choudhury

11:26 am: کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در کلرادو می بیند و چشم انداز مثبت در مواردی که عملیات راه اندازی مجدد

تعداد گزارش coronavirus موارد بیش از دو برابر بیش از چند روز در یک JBS کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در کلرادو پس از بازگشایی نزدیک به یک هفته پیش گزارش رویترز به نقل از یک مقام اتحادیه.

این گیاه در گریلی شروع عملیات دوباره جمعه گذشته پس از دو هفته از بسته شدن به عنوان شرکت به دنبال بنیادی شیوع در میان کارگران رویترز گزارش داد. تعداد موارد تایید شده در کارخانه مشخصی به 245 روز چهارشنبه — از 120 روز یکشنبه یک سخنگوی اتحادیه و گفتگو کرد.

“این چشم انداز مثبت در مورد در یک ماده از روز را نشان می دهد چقدر جدی این بحران است و خطراتی که کارگران روبرو هستند و هر روز فقط تلاش برای انجام شغل خود را از” کیم Cordova جمهور ایالات مواد غذایی و تجاری کارگران به رویترز گفت.

این می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته استناد دفاع تولید عمل به دستور که بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باید باز باقی می ماند به عنوان “تعطیلی را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت و مرغ زنجیره تامین است.” جوانا قهوهای مایل به زرد

10:23 am: عمده ما خطوط هوایی نیاز به ماسک صورت در پرواز

حامل های عمده در آمریکا شروع خواهد شد نیاز به مسافران و کارکنان که با مشتریان به پوشیدن پارچه پوشش صورت در طول پرواز اعلام کرد گروه تجارت شرکت های هواپیمایی برای امریکا است. این شامل بررسی های شبانه روزی در پرواز و deplaning بیانیه ای گفت:.

“نیاز به پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در طول سفر هوایی است که فقط یکی از راه های حامل در حال کار برای محافظت از مسافران و کارکنان در طول این بحران گفت:” گروه تجارت به نمایندگی بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده. “حامل در حال کار در سراسر ساعت برای پاکسازی کاکپیت کابین و کلید تاچ پونت — مانند سینی جداول بازوی استوار, کمربند ایمنی, دکمه, منافذ دسته و سرویسهای بهداشتی مجهز — با CDC-مصوب ضد عفونی کننده.”

اعضای گروه تجارت شامل Alaska Airlines, American Airlines, اطلس هوایی Delta Air Lines جت بلو ایرویز خطوط هوایی جنوب غربی و ایالات متحده هواپیمایی. جوانا قهوهای مایل به زرد

نصب و راه اندازی هنر به تصویر می کشد ده ها تن از رنگ صورتی هواپیما دیده می شود در یک پارکینگ در San Diego International Airport (سان) در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است.

بینگ Guan | بلومبرگ | گتی ایماژ

9:37 am: چین گزارش 12 مورد جدید می گوید نیمی از آنها ‘وارد’

ملی چین کمیسیون بهداشت گفت: وجود 12 جدید تایید موارد عفونت و که شش نفر از آنها منسوب به مسافران از خارج از کشور. جدید مرگ و میر گزارش شده است اما وجود دارد 25 اضافی موارد بدون علامت.

در مجموع وجود داشته است 82,874 تایید موارد عفونت گزارش شده در سرزمین اصلی و 4,633 نفر کشته شده اند.

در مارس 17, تجمعی مرگ و میر افزایش قابل ملاحظه ای پس از بررسی در شهر ووهان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار در گزارش اضافه شده 1,290 مرگ و میر. Saheli روی Choudhury

9:14 am: کالیفرنیا اجازه خواهد داد که مجوز ازدواج به دست آمده باشد از طریق ویدئو کنفرانس

بزرگسالان در کالیفرنیا قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس به مدت 60 روز آینده Gov. گاوین Newsom توییتی.

دولت 48,917 تایید موارد Covid-19 که 3,497 مردم در بیمارستان Newsom توییتی. Saheli روی Choudhury

9:03 am: وال مارت اعلام کرد جدید خدمات تحویل کمتر از دو ساعت

Walmart گفت جدید خود را تحویل اکسپرس خدمات ارائه به مشتریان در کمتر از دو ساعت.

این سرویس در حال حاضر در دسترس در سراسر 100 فروشگاه های وال مارت از اواسط ماه آوریل است. از آن خواهد شد گسترش به تقریبا 1000 فروشگاه در اوایل ممکن است با توجه به خارج شده است. در هفته بعد از این خدمات خواهد شد نورد از نزدیک به 2,000 کل فروشگاه ها.

مشتریان می توانند سفارش در سراسر بیش از 160000 مواردی که خارج حمل از جمله مواد غذایی, مواد غذایی و ملزومات روزمره.

خدمات هزینه خواهد شد $10 در بالای موجود تحویل به اتهام, اما خارج نامحدود تحویل مشتریان خواهد پرداخت هزینه تخت از $10 در هر تحویل اکسپرس. Saheli روی Choudhury

8:47 am: استرالیا گزارش برنامه ریزی چگونه به راه اندازی مجدد فعالیت های ورزشی دوباره

دولت استرالیا دیدار خواهد کرد روز جمعه برای بحث در مورد چگونگی فعالیت های ورزشی می تواند راه اندازی مجدد در حال حاضر که روزانه موارد گزارش شده در کشور رسید گزارش رویترز با استناد به دو منبع آشنا با جزئیات.

“دستور کار شامل اصول ورزشی و دیگر فعالیت های تفریحی” یک منبع به این خبرگزاری گفت.

استرالیا ملی راگبی لیگ گفت: آن را از سر 20-دور رقابت on May 28, اما آن را هنوز هم نیاز به اجازه دولت به راه اندازی مجدد با توجه به انتخاب.

وزارت بهداشت و درمان گفت: از ساعت 6 صبح جمعه به وقت محلی وجود دارد که 16 مورد جدید. استرالیا 6,762 مجموع موارد و 92 نفر کشته شده اند. Saheli روی Choudhury

8:26 am: محموله های گوشی های هوشمند رنج می برند بزرگترین در سال کاهش IDC می گوید:

جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل کاهش 11.7 درصد در سال در سه ماه اول سال 2020 داده های اولیه از بین المللی شرکت داده (IDC) نشان داد. تلفن سازان حمل 275.8 میلیون گوشی در سه ماهه.

IDC گفت که در حالی که در سه ماهه اول معمولا تجربه “پی در پی (چهارم بیش از سه ماهه) کاهش در محموله” این بزرگترین سال بیش از سال کاهش تا کنون.

چین با تجربه بزرگترین منطقه ای کاهش سه ماهه به عنوان محموله کاهش یافته است 20.3 درصد نسبت به یک سال پیش. بسیاری از چین بسته شد در ماه فوریه برای یک دوره طولانی به عنوان بخشی از این کشور در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. “جهانی وابستگی به چین را برای گوشی های هوشمند عرضه زنجیره ای نیز ناشی از مسائل عمده به سه ماهه پیشرفت” IDC گفت.

شرکت تحقیقات مقابل گفت: آن تجزیه و تحلیل نشان داد که جهانی گوشی های هوشمند در بازار کاهش یافته است 13 درصد در سال در سه ماهه. Saheli روی Choudhury

7:42 am: تن میوه و گل در معرض خطر خراب به عنوان ویروس مختل زنجیره تامین

کشاورزان در سطح جهانی در حال دست و پنجه نرم کردن با مازاد منابع از محصولات خود را به برداشت محصول خود می توانید به آنها در نظر گرفته شده مشتریان به دلیل اختلالات ایجاد شده از مستندات و جنبش محدودیت.

بعضی از آنها تبدیل به راه های خلاقانه برای خلاص شدن از شر بیش از حد منابع. بلژیکی ها خواسته شده است برای خوردن سیب زمینی سرخ کرده به عنوان بیش از 750,000 تن سیب زمینی در معرض خطر بودن دور انداخته; هند کشاورزان تغذیه گاو خود را توت فرنگی است که به طور معمول به معنای برای گردشگران و بستنی تولید کنندگان; در حالی که شرکت در هلند در حال خرید گل برای هدیه دادن به کارکنان.

“این مستندات که همه ما در حال تجربه در سراسر جهان هستند و باعث اختلال در کار, بنابراین ما در حال گرفتن مردم را در زمینه های تولید در مزارع” گفت: Michael Strano, سرب, محقق اصلی تخريبي و فناوری های پایدار در بخش کشاورزی در سنگاپور-MIT داد برای تحقیقات و فن آوری است.

“این اختلال در سراسر جهان حمل و نقل و زنجیره تامین است که باعث این پدیده غیر معمول از کمبود در برخی از مناطق و مازاد در دیگران,” او اضافه شده است. Huileng قهوهای مایل به زرد

7:30 am: Global موارد بیش از 3.2 میلیون مرگ و میر بیش از 233,000

بیش از 3.2 میلیون نفر آلوده شده اند در سراسر جهان توسط coronavirus و بیش از 233,000 که مردم از بیماری تنفسی Covid-19 با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

یک مرد با پوشیدن ماسک در تلاش برای گرفتن یک تاکسی در میدان تایمز در میان Covid-19 همه گیر در 30 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

یوهانس Eisele | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد با بیش از 1 میلیون عفونت و بیش از 62,000 مردم, مرگ و میر, هاپکینز داده ها نشان داد. در اوایل این هفته مرگ و میر پیشی آمریکا تلفات از جنگ ویتنام.

اسپانیا و ایتالیا و انگلستان و فرانسه و آلمان باقی می ماند برخی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار پس از ایالات متحده آمریکا

این ویروس شیوع گزارش شده در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته قبل از آن به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان تنها در چهار ماه. Saheli روی Choudhury

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:39 pm: Ex-TARP ناظر می گوید واشنگتن مقصر است برای شرکت های بزرگ دریافت وام کسب و کار کوچک

شرکت های بزرگ که با دریافت پول از وام کسب و کار کوچک برنامه را سرزنش نیست با توجه به سابق TARP watchdog نیل Barofsky.

“شما باید به عقب برگردید به طراحی برنامه خود را” Barofsky گفت CNBC.

“منظورم این کنگره رفت از راه خود را به حک کردن کسب و کار است که باید بیش از 500 کارمند, اما, رستوران ها, رستوران های زنجیره ای,” او گفت: “بسته شدن بل.” “آنها می خواستند پول برای رفتن به رستوران های زنجیره ای.”

Barofsky یک وکیل که قبلا به عنوان بازرس کل برای بحث Troubled Asset Relief Program که کنگره تصویب به ایجاد ثبات در سیستم مالی میان بحران 2008.

داد و ستد عمومی شرکت هایی مانند لرزش زیستن, Potbelly و اموزش نوازی, گروه, همه دریافت وام از طریق چک Protection Program اما پس از اعلام آنها بازگشت پول.

“آنها شرکت کردند چرا که آنها واجد شرایط و پس از آن وجود دارد این فوق العاده ای سیاسی واکنش” Barofsky گفت: به طور خاص ارجاع زاینده رود به عنوان مثال. —کوین Stankiewicz

6:23 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن مظنون شیوع کروناویروس از چین آمد آزمایشگاه نیست و استناد به شواهد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: — بدون ارائه هر گونه مدرکی که او دلیلی به این باور است که شیوع کروناویروس نشات گرفته از یک آزمایشگاه در چین است.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا از آنچه که شواهد او دیده است و به او اعتقاد دارند این ویروس پدید آمده از ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در کاخ سفید به رویداد روز پنج شنبه در مورد ریشه های این ویروس و جواب داد: “شما شنیده ام همه چیز متفاوت است. سه یا چهار مفاهیم مختلف به عنوان به چگونه از آن بیرون آمد.”

“ما باید در پاسخ به این در نه چندان دور آینده و این که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین” رئیس جمهور گفت:.

اما او بعد از آن خواسته شده بود توسط یک خبرنگار اگر او تا به حال “دیده می شود هر چیزی که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس در این نقطه است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود منبع این ویروس؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله” و سپس تکرار آن ادعا. —دن منگان

جزئیات CNBC پوشش از آمریکا یک شبه: مغلوب ساختن پیشی جستن سوخت نظریه که ویروس از چین آمد, آزمایشگاه, فناوری بزرگ درآمد یک ضربه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de