یک زن در حال انتظار برای یک مسافر بین المللی برای رسیدن به سهل انگاری تام برادلی ترمینال بین المللی می پوشد پزشکی ماسک برای حفاظت در برابر شیوع کروناویروس در فوریه 2 سال 2020 در لس آنجلس ،

دیوید McNew | گتی ایماژ

آمریکا پذیرش چهار هواپیمای حامل آمریکایی ها در حال تخلیه از ووهان, چین, کانون جدید شیوع کروناویروس که آلوده بیش از 24,300 مردم در سراسر جهان مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

آمریکایی ها خواهد بود در قرنطینه چهار های مختلف پایگاه های نظامی در سراسر ایالات متحده: Eppley فرودگاه در اوماها; Travis پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا; Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو و لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

چهار آخرین تخلیه پرواز آمده پس از اولین دولت-چارتر پرواز از ووهان فرود در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در هفته گذشته. پرواز را 195 مسافران باقی می ماند تحت قرنطینه در پایه.

“این می تواند آغاز چه چیزی می تواند یک پاسخ به” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

CDC اعلام کرد مقامات اجباری قرنطینه سفارشات هفته گذشته است. این اولین بار است که دولت ایالات متحده صادر کرده است فدرال قرنطینه سفارشات در 50 سال گفته است.

“در حالی که ما می دانیم این است که یک اقدام بی سابقه ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی تهدید” r. schultze ، گفت: در هفته گذشته.

CDC گفته شده اند وجود دارد هیچ جدید ایالات متحده موارد گزارش شده پس از تایید 11 عفونت در اوایل این هفته. به گفته مقامات 206 مردم باید آزمایش منفی برای این ویروس در حالی که 76 موارد ممکن است هنوز هم در انتظار نتایج.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد مقامات اوایل روز چهارشنبه که تعدادی از موارد برای آنفولانزا مانند coronavirus رسید در آخرین روز با بیش از 3,100 بیماران جدید تایید شده در چین. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری که موارد گزارش شده هستند “ترین موارد در یک روز پس از وقوع آغاز شده” در دسامبر. 31.

فقط 191 از کل موارد خارج از سرزمین اصلی چین و 80 درصد از این موارد متمرکز در استان هوبی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان Tedros گفت. از این موارد در خارج از چین 31 گسترش از طریق انسان به انسان تماس با بیشتر از دوستان و یا اقوام که به تازگی به چین بوده است.

متخصصان بیماری های عفونی و دانشمندان می گویند این ویروس ممکن است مسری از داده های کنونی نشان می دهد. اطلاعات در مورد ویروس تغییر روز و برخی از متخصصان بیماری های عفونی می گویند آن را هفته قبل از آنها می توانید ببینید که چقدر مسری است.

بیماری های دستگاه تنفسی است که هنوز به عنوان یک بیماری همه گیر. یک بیماری همه گیر است که “یک بیماری همه گیر رخ می دهد در سراسر جهان و یا بیش از یک منطقه بسیار گسترده ای با عبور از مرزهای بین المللی و معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم” با توجه به که.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im