Coronavirus باعث مودی به بریده بریده جهانی خودرو پیش بینی فروش برای سال 2020

موجود رزرو لیست جدید تسلا مدل 3 وسایل نقلیه الکتریکی است که بیش از 400 ، 000 نفر ،

استفان لام

خدمات مودی سرمایه گذار است کاهش جهانی خود فروش خودرو هوا به عنوان coronavirus شیوع کاهش تقاضا و مختل خودرو زنجیره تامین.

این شرکت در حال حاضر انتظار جهانی فروش خودرو به رکود 2.5% در سال 2020 به جای یک 0.9% افت قبلا انتظار می رود. مودی با اشاره به COVID-19 اپیدمی به عنوان به خوبی به عنوان سختگیرانه تر تولید گازهای گلخانه ای قوانین و مقررات برای کاهش کلی در فروش خودرو از 90.3 میلیون دلار به 88 میلیون.

“با احتیاط مصرف کنندگان فرمان روشن از مناطق شلوغ از جمله dealerships خودرو, در حالی که شرکت های بزرگ تقاضا برای وسایل نقلیه در حال ضعیف شدن است به عنوان گسترده تر اقتصادی عدم قطعیت علت شرکت به مقیاس سرمایه صرف” مودی گفت: در گزارش یکشنبه در مورد چین است.

این پیش بینی جدید پروژه های فروش کاهش 2.9 درصد در چین حدود 4 درصد در اروپای غربی و 1.2% برای ایالات متحده مودی پیش بینی جدید فرض شیوع موجود است تا پایان سه ماهه اول, “اجازه می دهد برای از سرگیری عادی فعالیت های اقتصادی در سه ماهه دوم” با توجه به مودی.

مودی که پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی جهانی از 2.4 درصد در سال 2020 گفت: چشم انداز خود را در صنعت خودرو “همچنان منفی باقی مانده است.” جهانی فروش خودرو کاهش یافته است 4.6% در سال 2019 با توجه به مودی.

مودی گفت: این امر در نظر بازگشت به یک چشم انداز با ثبات اگر آن انتظار جهانی نور فروش خودرو برای بازیابی به حداقل 1% بیش از 12 تا 18 ماه. که در علاوه بر این به صنعت خودرو بهبود قیمت گذاری و “حداقل پایدار استفاده از ظرفیت.”

جزئیات CNBC به روز رسانی زنده برای دیدن آخرین اخبار در COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>