سازمان بهداشت جهانی مقامات نگران کروناویروس جدید مورد تایید در فرانسه و انگلستان بودند که منتقل می شود و بدون هر گونه سفر تاریخچه به چین است.

پنج شهروندان بریتانیا قرارداد این ویروس در آلپ از Contamines-Montjoie مقامات بهداشت و درمان روز یکشنبه گفت. روز دوشنبه انگلستان گفت: آن را تایید موارد جدید مربوط به یک مرد که رفت یک کنفرانس در سنگاپور است.

“تشخیص این موارد معدودی می تواند جرقه ای که تبدیل به یک بزرگتر آتش, اما در حال حاضر آن را تنها یک جرقه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه در مقر سازمان در ژنو است.

“هدف ما همچنان مهار,” او گفت:. “ما از همه کشورها به استفاده از پنجره فرصت ما برای جلوگیری از یک بزرگتر آتش است.”

جهان مقامات بهداشت گفت: بیماری تنفسی است که sicked بیش از 40 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 910 عمدتا در چین است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان. علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت به نارسایی ارگان های متعدد و یا مرگ در برخی از موارد شدید آنها گفت.

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای protestion در برابر Coronavirus بیماری همه گیر در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در, لندن, انگلستان, انگلستان.

مایک کمپ

Coronavirus پنومونی تولید خفیف علائم سرماخوردگی در حدود 80% از بیماران دکتر سیلوی Briand سر که جهانی عفونی خطر آمادگی بخش به خبرنگاران گفت: روز شنبه. حدود 15 درصد از افرادی که قرارداد این ویروس به پایان رسید تا با پنومونی با 3 ٪ تا 5 ٪ از تمام بیماران نیاز به مراقبت های ویژه, او گفت:.

روز جمعه گفت که آن را فرستاده لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است. آن است که دلسرد, انباشت, دنده محافظ, گفته, محدود موارد نیاز به ذخیره شود برای مناطق تحت تاثیر ویروس. قیمت محافظ دنده افزایش یافته است در حالی که در دسترس کاهش یافته است که مقامات گفت.

که می تواند یک “knock-در اثر” برای سایر مداوم شیوع مانند ابولا دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه روز جمعه گفت.

آژانس راه اندازی سیستم ارجاع که در آن کشورهای که نمی باید از این ظرفیت برای اجرای تست های تشخیصی می توانید با ارسال نمونه به آزمایشگاه های واقع شده در مناطق مختلف در سراسر جهان است. Tedros روز دوشنبه گفت: این سازمان شناسایی کرده 168 labs با تکنولوژی مورد نیاز برای اجرای آزمون.

این آژانس همچنین آماده به کشتی های اضافی 150,000 تست های تشخیصی پس از ارسال 250,000 هفته گذشته, او گفت:.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این امر متعهد به 100 میلیون دلار برای کمک به کسانی که چین و دیگر کشورها در مبارزه با شیوع بیماری است.

آژانس درخواست شده است کشورهای عضو برای کمک های مالی برای کمک به پاسخ تلاش های پس از بهره برداری از 9 میلیون دلار آن از صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری در هفته گذشته. آژانس تا به حال دریافت کمک های مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس و از ژاپن Tedros گفت: در هفته گذشته.

Tedros گفت: پیشرفت تیم برای این که رهبری ماموریت به چین را ترک کرده است. آن است که به رهبری دکتر بروس Aylward که در خدمت به عنوان یک نماینده ویژه برای کسانی که در ابولا پاسخ تلاش از سال 2014 تا 2016 با توجه به این که وب سایت.

که رایان گفت: این تیم با همکاری دانشمندان چینی امیدوار است به یاد بگیرند که منبع شیوع بیماری و ویروس های میزبان. او گفت: بسیاری از مردم در سفر بدانید و مشغول به کار بود با دانشمندان چینی برای سال های بسیاری است.

“این بررسی به یادگیری و حمایت چین,” او گفت:. “این است که یک سفر به تاریکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de