Coronavirus موارد آهسته در چین برای دومین روز اما این راه خیلی زود به جشن بالا که رسمی می گوید

اعضای ضد coronavirus تیم اسپری های شیمیایی خود را به وسایل نقلیه در جاده ای در استان تای نگوین ویتنام 7 فوریه سال 2020 است.

خام | ایسنا

تعداد coronavirus موارد کاهش در چین برای دومین روز اما آن را خیلی زود به جشن می گیرند, سازمان بهداشت جهانی, مقامات روز جمعه گفت.

وجود دارد 31,211 موارد تایید شده در چین و حداقل 637 مرگ و میر ناشی از صبح روز جمعه Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت: در یک کنفرانس خبری در سازمان ملل در ژنو. Tedros گفت: کاهش میزان موارد جدید است که “خبر خوب” اما هشدار عمومی به عنوان خوانده شده بیش از حد به داده های جدید.

“اعداد می تواند دوباره,” او گفت. “همانطور که می دانید epi منحنی می zigzag” با اشاره به یک نمودار نشان می دهد که توزیع از موارد در طول زمان است.

که گفت که آن را فرستاده است لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و روپوش و تست های تشخیصی در سراسر جهان است. آن است که دلسرد, انباشت, دنده محافظ, گفته, محدود موارد نیاز به ذخیره شود برای مناطق تحت تاثیر ویروس. قیمت محافظ دنده افزایش یافته است در حالی که در دسترس کاهش یافته است که مقامات گفت.

که می تواند یک “knock-در اثر” برای سایر مداوم شیوع مانند ابولا دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه روز جمعه گفت.

آژانس درخواست کشورهای عضو برای کمک های مالی برای کمک به شیوع پاسخ تلاش های پس از بهره برداری از 9 میلیون دلار آن از صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری در اوایل این هفته. تا کنون آژانس به دریافت کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس و از ژاپن Tedros گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

دکتر ماریا ون Kerkhove سر که در حال ظهور و بیماری های مشترک بين انسان و حيوان واحد روز جمعه گفت که این سازمان راه اندازی سیستم ارجاع که در آن کشورهای که نمی باید از این ظرفیت برای اجرای تست های تشخیصی می تواند ارسال نمونه به 15 آزمایشگاه های واقع شده در مناطق مختلف در سراسر جهان است.

Kerkhove گفت: این سازمان همچنین حمل 250,000 تست های تشخیصی این هفته است. مقامات به دنبال مطلب “کشورهایی که دارای مولکولی ظرفیت” برای اجرای آزمون, او گفت:.

در چهارشنبه Tedros گفت که تعداد موارد تایید شده رشد بیش از 3,100 بیش از گذشته 24 ساعت که او گفت: “در بسیاری از موارد در یک روز پس از وقوع آغاز شده” در دسامبر. 31. با این حال او تاکید کرد که اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین و از آن 80 درصد در استان هوبی که این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان.

“ما بیشترین نگرانی در مورد پتانسیل برای گسترش در کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی و فاقد ظرفیت برای شناسایی و تشخیص ویروس” او گفت:. “ما فقط به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه.”

این ویروس به نظر می رسد مزاحم به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که مقامات گفت. علائم می تواند شامل یک گلودرد و آبریزش بینی و تب یا ذات الریه و می تواند پیشرفت تمام راه را به نارسایی ارگان های متعدد و یا مرگ در برخی از موارد شدید آنها گفت.

رایان گفت: “که آن را “خیلی زود” به می دانم که زمانی که این ویروس را به اوج و اضافه کرد که “ما باید بسیار مراقب باشید در ساخت هر گونه پیش بینی.”

“وجود دارد چرخه انتقال و ما ممکن است دیدن این موارد افزایش در روزهای آینده, اما حداقل برای لحظه ای همه چیز در حال ثبات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>