Coronavirus موارد خارج از چین پایین باقی می ماند اما چه کسی رئیس هشدار می دهد که ممکن است باقی بماند برای مدت طولانی’

مردم با پوشیدن ماسک در Myeongdong در فوریه 20, 2020 در سئول, کره جنوبی.

جونگ-Kim Hyun |Anadolu Agency | گتی ایماژ

بهداشت جهانی مقامات روز پنجشنبه گفت که جدید کروناویروس هنوز گسترش به طور گسترده ای در سراسر جهان اما تاکید کرد که این ویروس می تواند در سطح جهانی در هر زمان.

“تعداد موارد در سایر نقاط جهان بسیار کوچک است در مقایسه با آنچه که ما در چین, اما ممکن است باقی بماند برای مدت طولانی” سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خبرنگاران در مقر سازمان در ژنو در روز پنج شنبه.

در حال حاضر وجود دارد 74,675 موارد از coronavirus یا COVID-19 در چین Tedros گفت: از جمله 2,121 مرگ و میر در کشور است.

در خارج از چین Tedros وجود دارد گفت: 1,076 موارد تایید شده در 26 کشور از جمله هفت مرگ و میر.

بیش از نیمی از موارد در خارج از چین از شیوع سرنشین الماس شاهزاده کشتی کروز در بندر یوکوهاما در ژاپن با توجه به Tedros. بیش از 620 نفر از 3,700 مسافران و خدمه روی عرشه کشتی آلوده شدند که از پنج شنبه.

“پنجره فرصت ما در حال حاضر ممکن است, بنابراین ما نیاز به استفاده از پنجره فرصت ما در حال حاضر با چکش شیوع بیماری در هر کشور” Tedros گفت.

این اظهارات را پس از مقامات بهداشت تایید کرد که این ویروس به ایران و موارد رسید در کره جنوبی یک شبه. ایران گزارش داد که دو مورد تأیید شنبه و مدت کوتاهی پس از تایید مرگ دو بيمار. این کشور در حال حاضر دارای پنج مورد تأیید Tedros گفت: از جمله ،

در ضمن موارد در کره جنوبی رشد کرده حدود دو سوم در روزهای اخیر با توجه به کره ای مقامات بهداشتی. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 53 مورد جدید از این ویروس در روز شنبه پس از افزایش 20 چهارشنبه با در نظر گرفتن مجموع در سراسر کشور به 104. کره جنوبی همچنین گزارش اول خود را COVID-19-مربوط به مرگ در روز پنج شنبه.

“اگر چه به نظر می رسد تعداد بسیار زیاد آنها عمدتا مرتبط شناخته شده موجود شیوع بیماری” دکتر الیور مورگان که مدیر بهداشت و درمان اضطراری اطلاعات و ارزیابی ریسک گفت: در مورد موارد جدید در کره جنوبی “به طوری که تغییر نکرده و آن را نمی کند سیگنال خاص تغییر در جهانی اپیدمیولوژی.”

بسیاری از بیماران در کره جنوبی از جنوب شهر Daegu یا در این نزدیکی هست. Daegu شهردار Kwon Young-jin گزارش گفته ساکنان به ماندن در خانه به او هشدار داده بود که به احتمال زیاد بیشتر موارد.

“من فکر می کنم تعداد موارد واقعا قابل کنترل است و من امیدوارم که کره جنوبی انجام خواهد داد همه چیز را برای مهار این بیماری در این مرحله اولیه” Tedros گفت: در مورد وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>