Coronavirus موارد در ایالت نیویورک دو برابر یک شبه به رژیم صهیونیستی است. کومو تایید 11 عفونت های جدید

ایالت نیویورک اندرو کومو فرماندار در جلسه روز رسانی در گسترش covid-19 در ایالت نیویورک در NYPA سفید دشت ،

لو Radin | اقیانوسیه مطبوعات | گتی ایماژ

تعداد COVID-19 نفر در نیویورک دو برابر یک شبه به 22 به عنوان دولت رمپ تا آن تست رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت:, و اضافه کرد که چهار نفر در بیمارستان بستری شده است تا کنون.

حداقل هشت نفر از جدید کروناویروس موارد متصل به یک وکیل از Westchester, بود که دومین مورد تایید شده در دولت است. دو تا از موارد جدید در شهر نیویورک و یکی در لانگ آیلند است.

“من نگران خانه های پرستاری ارشد مراقبت امکانات” کومو گفت. “این چیزی است که ما نگران است. مادر خود من افراد سالمند است.” افراد با سیستم ایمنی بدن بیماران مبتلا به سرطان یا افراد HIV مثبت باید بیشتر مراقب او گفت:.

وجود دارد حدود دو تا سه ده نفر در این ایالت که تحت قرنطینه اجباری با حدود 1,000 اضافی مردم در قرنطینه. دولت در حال حاضر در تست بین 100 و 200 نفر برای COVID-19 هر روز کومو گفت.

“شماره ادامه خواهد داد تا” کومو به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه. “آن را باید از آنجا که ما در ادامه به تست.”

این Westchester وکیل که مشغول به کار در منهتن است و دوره نقاهت را در نیویورک پروتستان بیمارستان نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker گفت. وکیل عفونت است که می شد در دولت تایید شد در روز سه شنبه. صبح روز چهارشنبه کومو گفت: خانواده و همسایه همه قرارداد ویروس. کومو اعلام کرد بعد از آن روز که وکیل نیز گذشت این ویروس به یک دوست که گذشت آن را به بقیه خانواده خود را.

کومو سعی tamp پایین اضطراب عمومی گفت: 80 درصد از افرادی که آلوده می شوند ممکن است حتی نمی دانند که آنها آن را “فقط مانند آنفولانزا.”

“نگاهی به بازار سهام ، آن می تواند تاثیر در اقتصاد ملی است. آن می تواند تاثیر بر اقتصاد جهانی بسته به اینکه چگونه آن را درک” او گفت:. “اعداد در حال بالا رفتن است. آن را مانند بازار سهام پایین رفتن روزمره است.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio تایید دو مورد در شهر نیویورک در اوایل پنج شنبه. او گفت: این بیماران تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به افراد دیگر به تازگی مبتلا به این ویروس و یا سفر تاریخچه شناخته شده به سایت از شیوع. که نشان می دهد که این ویروس می تواند گسترش کشف نشده در سراسر شهرستان.

CNBC نوح Higgins-دان کمک به این مقاله است.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>