نگرانی در مورد کوروناویروس باعث بیماری و مرگ و میر در چین بسیاری از رژه را برانگیخت در شهر نیویورک, نیویورک سالانه سال جدید قمری رژه عینک فولاد, ماسک, ژانویه 25 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

تعداد coronavirus موارد در چین در حال حاضر پیشی گرفته است که از سارس و تاثیر اقتصادی این ویروس جدید از ووهان می تواند شدید تر از این 2002-2003 اپیدمی یا حداقل مشابه با توجه به اقتصاددانان.

آن را در زمان بیش از 6 ماه برای تعداد سارس موارد به پیش افتادن از 5000 در سرزمین اصلی چین است. چین تا به حال 5,327 سارس موارد بین Nov. 1 2002 و در تاریخ 31 ژوئیه سال 2003 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

از سوی دیگر آن را گرفته و حدود یک ماه برای تعداد coronavirus موارد به صعود گذشته از 5000 در روز سه شنبه. ویروس جدید برای اولین بار به طور رسمی گزارش شده در چین در شهر ووهان در دسامبر. 31.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت تعداد موارد در سرزمین اصلی چین بود در 5,974 در پایان روز شنبه از 4,515 قبل از روز است.

اولیه آمار و ارقام از سوی دولت نشان می دهد مرگ و میر از بین 2% و 3% در چین به ویروس جدید در مقایسه با میزان مرگ و میر حدود 7 درصد برای سارس.

این ووهان coronavirus که می تواند منجر به یک نوع ذات الریه را برانگیخته زنگ به عنوان آن می آید از یک خانواده از ویروس ها به عنوان سارس که به کشته شدن برخی از 800 نفر است. آخرین شیوع کشته شدن 132 در چین از روز چهارشنبه به روز رسانی.

“دلایل وجود دارد به نگرانی در مورد این زمان در اطراف, در مقایسه با سارس چون اول از همه این اتصال از نظر حمل و نقل و اقتصاد بسیار بیشتر است امروزه (نسبت) به سارس قسمت” تامی وو اقتصاددان ارشد در اقتصاد آکسفورد گفت: CNBC در روز چهارشنبه.

ما معتقدیم تاثیر اقتصادی coronavirus می تواند بزرگتر در مقایسه با سارس در سال 2003.

این بیماری گسترش یافته است فراتر از ووهان به پکن و شانگهای و دیگر بسیار پر جمعیت شهرستانها در کشور است. موارد در دیگر نقاط آسیا مانند تایلند و ژاپن و سنگاپور و کره جنوبی نیز گزارش شده است. در اروپا و موارد گزارش شده در فرانسه و آلمان و ایالات متحده در حال حاضر دارای 5 موارد تایید شده.

تاثیر اقتصادی

“ما اعتقاد داریم که تاثیر اقتصادی coronavirus می تواند بزرگتر در مقایسه با سارس در سال 2003” نوشت: تحلیلگران از Nomura در چهارشنبه گزارش.

چین رشد تولید ناخالص داخلی واقعی سقوط توسط 2 درصد (ص) از سه ماهه اول به سه ماهه دوم سال 2003 با توجه به سارس شیوع Nomura تحلیلگران اشاره کرد. “بر اساس فرضیات ما رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در Q1 سال 2020 می تواند مادی رها از 6.0% سرعت زمانی در Q4 سال 2019 در مقیاس شاید بزرگتر و سپس 2pp ثبت شده در طول شیوع سارس در سال 2003 است.”

اما تحلیلگران با اشاره به این که “coronavirus اثبات می شود ممکن است تنها یک شوک موقت (هر دو در تقاضا و طرف عرضه) و ممکن است لزوما ترک طولانی مدت تاثیر است.”

هنوز “مقیاس زمان کاهش سرعت و زمان بازیابی عمدتا مشخص اتفاق می افتند coronavirus که همچنان نامشخص” Nomura گفت.

آکسفورد وو همچنین پرچم زمان شیوع آن در زمان و مکان درست قبل از سال نو قمری زمانی که صدها میلیون چینی سفر در داخل کشور و در سطح بین المللی با خانواده خود را در طول جشن.

“زمان نیز مهم است زیرا در این زمان در اطراف است که در طول سال نو چینی که در آن وجود دارد که جنبش های توده ای از شهروندان در سراسر کشور از رفتن به خانه برای خانواده ریونیون. و در طول چند هفته آینده وجود دارد می تواند یک جریان آمدن از خانه به شهرستانها کار می کنند” وو گفت. “به همین دلیل ممکن است که این زمان در اطراف تاثیر می تواند شدید تر از طول سارس قسمت.”

“حتی اگر coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل در آورده است سریعتر از سارس در سال 2003 تاثیر اقتصادی در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد حداقل در مقیاس مشابه” نوشته مارک ویلیامز رئیس آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه در یک توجه داشته باشید در روز دوشنبه.

با توجه به برآورد سرمایه اقتصاد آمريکا کاهش رشد اقتصادی چین با سه درصد در بدترین حالت آن متاثر از سه ماهه. به طور کلی رشد از 8 درصد در سال در سال به 5% در آن شیوع.

“بسیار محدود اطلاعات موجود تا کنون نشان می دهد که زمان تاثیر نیست در عین حال که شدید اما آن می تواند در نهایت شبیه” ویلیامز گفت. “اما از آن است که در حال حاضر خاص است که وقوع خواهد تاثیر قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی چین این سه ماهه.”

محدودیت های مسافرتی و خدمات متوقف

او با اشاره به رکود در فعالیت در چین است. فراتر از سال جدید قمری تعطیلات شانگهای گفته است که کسب و کار باقی می ماند بسته به صورت اضافی در هفته در حالی که محدودیت های مسافرتی در محل هستند در حدود 20 شهرستانها. بسیاری از راه دور اتوبوس و راه آهن با سرعت بالا خدمات نیز متوقف شده است.

“در بالای این … گام های بسیاری از کسب و کار مانند رستوران ها را انتخاب کرده اند و مردم در حال اجتناب از مکان های شلوغ” ویلیامز گفت.

او پرچم که راه آهن تعداد مسافر در روز شنبه — در اولین روز از سال جدید قمری — 42 درصد کاهش نسبت به معادل 2019 دوره در حالی که در جاده ها تردد مسافر کاهش 25٪.

در مارس 2003 — قله ماه از شیوع سارس — سال-در-سال رد شد و 57 درصد برای راه آهن ترافیک مسافری و 45 درصد جاده ترافیک مسافری ویلیامز گفت.

“در حالی که بیشتر باز و فعال پاسخ رسمی این زمان ممکن است بیشتر موثر در مهار این ویروس همچنین می تواند ایجاد اولیه اقتصادی اختلال بزرگتر” او اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de