Coronavirus موارد می تواند به 64,000 در ایالت واشنگتن در ماه مه فرماندار می گوید

مسافران می رسند در یک پرواز بین المللی در SeattleTacoma فرودگاه بین المللی (همچنین به عنوان شناخته شده Sea-Tac فرودگاه) در 8 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است.

کارن Ducey | گتی ایماژ

واشنگتن COVID-19 موارد می تواند به 64,000 توسط مه اگر مقامات بهداشتی و عمومی نیست قادر به مهار شیوع این بیماری در حال حاضر رژیم صهیونیستی. جی Inslee روز سه شنبه گفت.

همیشه سبز دولت حداقل 162 تایید coronavirus موارد در سراسر هشت شهرستان از شب دوشنبه اما کارشناسان بیماری های عفونی می گویند تعداد واقعی می تواند نزدیک به 1000 یا بیشتر Inslee گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

او گفت: مقامات بهداشت عمومی باید مورد آزمایش قرار نمی 7.5 میلیون نفر در وزارت امور خارجه و کارشناسان بر این باورند وجود دارد “بسیاری از مردم دیگر امروز در واشنگتن” که این ویروس اما لازم نیست که علائم و نشده اند تشخیص داده نشده است.

“اگر ما فرض کنیم وجود دارد 1000 یا بیشتر افرادی که به این ویروس امروز آنچه که کارشناسان در حال گفتن ما در یک بیماری همه گیر مانند این, نگاهی به ویژگی های این ویروس در افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد در هر نقطه از پنج به هشت روز,” او گفت:. “اگر شما انجام این کار, ریاضی, آن را می شود بسیار نگران کننده است.”

“هنگامی که چیزی دو برابر هر روز آن را به تعداد بسیار زیادی بسیار به سرعت. اگر وجود دارد 1000 نفر آلوده امروز در هفت یا هشت هفته وجود دارد می تواند 64,000 افراد آلوده در ایالت واشنگتن” او گفت:.

Inslee اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته پس از دولت گزارش خود اولین مرگ ناشی از ویروس — یک مرد در 50s از پادشاه شهرستان با شرایط بهداشتی اساسی.

آنفولانزا مانند ویروس به نظر می رسد شدید به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط بهداشتی Inslee اشاره کرد در روز سه شنبه. “ما می دانیم این است که یک بیماری کشنده همه بیش از حد اغلب برای کسانی که به خصوص از سن و سال و کسانی که بیماری های مزمن,” او گفت:.

با که در ذهن Inslee گفت: دولت صدور قوانین جدید برای خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت, امکانات, محدود کردن بیماران به یک فرد و یا بازدید در هر روز. بازدید کنندگان باید در بزرگسالان و هم در این دیدار باید در ساکنان اتاق. این اعمال نه به “پایان زندگی” او اضافه شده است.

حرکت در آمد که در نیویورک که آن هم برخورد با یک COVID-19 شیوع اعزام گارد ملی به نیو راشل یک coronavirus نقطه داغ درست در شمال شهر نیویورک است.

“این است منحصر به فرد در ایالات متحده آمریکا ما دیده می شود نیست این هر جای دیگری. فکر می کنم در مورد آن, نیو راشل دو این موارد از نیویورک شهرستان, این درست است, آن را یک پدیده” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: روز شنبه اعلام استقرار. Westchester County, که در نیو راشل واقع شده است, تا به حال 108 COVID-19 نفر از 173 تایید عفونت در سراسر کشور با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده های سه شنبه.

این COVID-19 اپیدمی آغاز شد که در چین کمی بیش از دو ماه پیش هنوز برآورده نشده بهداشت جهانی مقامات تعیین کننده جهانی همه گیر.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است که اعلام نشده یک بیماری همه گیر در بخشی از آنجا که اکثر موارد COVID-19 هنوز ترسیم شناخته شده تماس با ما و یا خوشه ای از موارد و نبود هر گونه “شواهد به عنوان رتبهدهی نشده است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>