Coronavirus مورد میانگین رسیدن به بالاترین رکورد در بیش از یک سوم از ایالات متحده به عنوان مرگ و میر صعود

کارکنان پزشکی با پوشیدن کامل PPE فشار یک برانکارد با مرحوم بیمار به یک خودرو در خارج از Covid-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در 30 ژوئن 2020 در هوستون تگزاس.

برو ناکامورا | گتی ایماژ

بیش از یک سوم از ایالات متحده گزارش بالاترین رکورد در دمای جدید Covid-19 موارد به مرگ و میر در سراسر ایالات متحده به تدریج افزایش یابد و با توجه به تحلیل CNBC از اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

در سراسر ایالات متحده, 19 متحده شاهد موارد جدید رسیدن به سوابق روزانه در روز یکشنبه بر اساس به طور متوسط بیش قبلی هفت روز, با توجه به داده ها. که شامل تگزاس و جورجیا و فلوریدا که گزارش بسیار مخربی 15,300 موارد جدید در روز یکشنبه. CNBC با استفاده از هفت روز انتهایی متوسط برای صاف کردن خوشه در اطلاعات گزارش به شناسایی که در آن موارد در حال افزایش است و در حال سقوط است.

ایالات متحده آمریکا یکی از دو کشور که برای اختصاص نیمی از جدید روزانه coronavirus موارد گزارش شده در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه گفت:. ایالات متحده و برزیل گزارش 111,319 جدید Covid-19 مورد در روز یکشنبه تقریبا نیمی از تمام موارد جدید در سراسر جهان است.

“به من اجازه دهید بلانت بیش از حد بسیاری از کشورها به رهبری در جهت اشتباه” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری از آژانس ژنو مقر.

تعدادی از coronavirus مربوط به مرگ و میر در حال افزایش در تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا.

Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده کاهش یافته است و یا نسبتا پایدار باقی مانده برای هفته ها و حتی موارد به بیش از دو برابر از اواسط ماه مارس. پس از رسیدن به اوج در به طور متوسط بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در هر روز فقط سه ماه پیش در درجه اول رانده شده توسط نیویورک و نیوجرسی مرگ و میر در ایران بوده است به آرامی در حال کاهش — سقوط به طور متوسط کمتر از 600 مرگ و میر یک روز از 23 ژوئن تا ژوئیه 8.

اما روزانه مرگ و میر به نظر می رسد در افزایش دوباره در ایالات متحده اپیدیولوژی می گویند. یکشنبه, ایالات متحده است که به طور متوسط بیش از 700 جدید مرگ و میر در روز است.

آریزونا گزارش کرده است به طور متوسط حدود 59 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته در هفت روز, یکشنبه, تا بیش از 78 درصد در مقایسه با هفته پیش با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط هاپکینز.

مرگ و میر در تگزاس رسید 140% از هفته گذشته به طور متوسط حدود 82 coronavirus مربوط به مرگ و میر در هر روز بیش از گذشته در هفت روز, یکشنبه, با توجه به CNBC را تجزیه و تحلیل داده های گردآوری شده توسط هاپکینز.

آن را نباید “تعجب” اگر جهانی مرگ و میر از coronavirus شروع به انتخاب کنید تا سرعت دوباره به این بیماری همه گیر را نشان می دهد نشانه هایی از شتاب در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی به مقامات گفت: در هفته گذشته.

آنها هشدار داد که تاخیر بین افزایش موارد و افزایش مرگ و میر. در آن طول می کشد هفته پس از ابتلا به ویروس را به سقوط به طور جدی بیمار است و به طور بالقوه می میرند از coronavirus.

“برخی از این ممکن است تاخیر ما ممکن است دیدن مرگ و میر شروع به صعود دوباره چون ما فقط تجربه واقعا این افزایش سریع در موارد گذشته بیش از پنج تا شش هفته گفت:” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه. “من فکر نمی کنم آن را باید تعجب اگر مرگ شروع به افزایش است. از آن خواهد شد بسیار مایه تاسف است, اما آن را ممکن است رخ دهد.”

شده اند وجود دارد پیشرفت در مراقبت از coronavirus بیماران که اجازه داده است برای کسانی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به دریافت درمان به سرعت رایان گفت.

برخی از اپیدمیولوژی در آمریکا می گویند که می تواند کمک به بهبود میزان مرگ و میر. بسیاری از کشورها با افزایش موارد نیز اشاره کرد که افزایش اخیر رانده شده است تا حد زیادی توسط بیماران جوانتر که تمایل به موارد خفیف تر.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اشاره کرد که متوسط سن افراد آلوده شدن در حال حاضر 15 سال جوانتر از آن بود که چند ماه پیش.

افراد جوان باید به یاد داشته باشید که زمانی که آنها در حال آلوده وجود دارد احتمال که آنها می تواند به گسترش این بیماری به افرادی که در معرض خطر بیماری های جدی است.

— CNBC خواهد Feuer و برکلی لاولیس جونیور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>