خرده فروشان باید گزارش افزایش فروش ماسک صورت بیش از نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

اما به دولت بریتانیا هشدار وقوع یک “جدی و قریب الوقوع تهدید برای بهداشت عمومی”هستند ماسک صورت یک ابزار موثر برای محافظت در برابر این بیماری که تاکنون بیش از 1000 زندگی می کند ؟

دکتر ناتالی MacDermott بالینی و مدرس دانشگاه در کالج کینگ لندن گفت: اخبار آسمان وجود دارد “هر خوب نیست شواهد” نشان می دهد فولاد ماسک می تواند به حفاظت از عموم مردم از این ویروس وجود دارد اما روش های دیگر است.

Pedestrians wear surgical masks in London's China Town on January 24, 2020. - European airports from London to Moscow stepped up checks Wednesday on flights from the Chinese city at the heart of a new SARS-like virus that has killed 17 people and spread to the United States. Britain advised against "all but essential travel" to Wuhan -- the central China city from where the virus spread -- while European health authorities put the threat of the virus spreading to "moderate". The coronavirus has sparked alarm because of its similarity to the outbreak of SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome) that killed nearly 650 people across mainland China and Hong Kong in 2002-03. The new virus emerged on the eve of the Lunar New Year holiday during which hundreds of million travel across China to meet up with their families. (Photo by Ben STANSALL / AFP) (Photo by BEN STANSALL/AFP via Getty Images)
تصویر: مردم شده اند با پوشیدن ماسک های جراحی در لندن چین شهر

او گفت: “فولاد ماسک طراحی شده بسیار مناسب و معقول فیلتر بر روی آنها به طوری که آنها قادر به واقعا فیلتر کردن ظریف ذرات مانند ویروس ها.

“آنها همچنین همیشه مناسب و ایده آل در اطراف چهره به ارائه به اندازه کافی برای حفاظت از کسی.

“ما تنفس مرطوب هوا که اساسا مسئول ماسک در طول زمان و هنگامی که ماسک مرطوب می شود آن را واقعا دیگر بسیار موثر است.”

Dr MacDermott گفت که پیشرفته تر FFP3 تنفسی (تصویر زیر) “می توانید فیلتر بسیار ظریف ذرات از جمله ویروس ها” و دارای یک دریچه در جلو که خروجی هوا تا ماسک نمی شود مرطوب به سرعت.

بیشتر از Coronavirus

An FFP3 mask
تصویر: یک ماسک FFP3

اما او اضافه کرد که “هر گونه ماسک واقعا تنها به عنوان خوب به عنوان فرد با پوشیدن آن”.

“اگر شما به پوشیدن یک ماسک و سپس آن را خاموش و شستن دست های خود را و سپس چشم خود را و یا خوردن برخی از مواد غذایی, شما فقط در معرض خطر آلوده خود را به عنوان خوب,” او گفت:.

“اگر شما به پوشیدن یک ماسک شما باید مطمئن شوید که شما دستهای خود را پس از آن.

“این نوع از ماسک ممکن است به ارائه برخی از حفاظت اما این لزوما توصیه شده توسط دولت بریتانیا است که باید آن را پوشیده است.”

Dr Natalie MacDermott talks to Sky's Charlotte Lomas
تصویر: دکتر ناتالی MacDermott مذاکرات به آسمان را لمس شارلوت

Dr MacDermott گفت: یک FFP3 تنفسی می تواند توسط کارکنان بهداشتی درمانی که به نزدیکی با بیماران.

اما او افزود که اعضای عمومی که پوشیدن ماسک صورت برای پوشش دهان خود را به دیگر بخش های بدن است که می تواند یک خطر مشابه.

او گفت: “وجود دارد بحث شود که اگر شما به پوشیدن یک ماسک شما نیز باید حفاظت از چشمان شما به دلیل چشم خود را نیز غشاهای مخاطی – همان لب و دهان و قسمت داخلی بینی خود را.

“شما می توانید پوشش [خود] اما اگر کسی سرفه و قطرات رفتن در چشم خود را پس از آن که فقط به عنوان یک خطر به عنوان استنشاق آنها.”

Dr MacDermott گفت: موثرترین راه حفاظت در برابر coronavirus است برای شستن دست های خود را.

او گفت: “من نمی نشان می دهد که ماسک مورد نیاز در حال حاضر. حتی اگر ما شروع به دیدن مداوم انتقال در انگلستان, من فکر می کنم آن را بسیار بعید است که بهداشت عمومی انگلستان شروع به دفاع از استفاده از ماسک است.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که برای شستن دست ما به طور منظم… و یا استفاده از یکی از کسانی که sanitiser ژل یا الکل ژل به دست پاک است.

“که بهترین حفاظت ما می توانیم خودمان را.”

بهداشت عمومی انگلیس صادر مشاوره در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که شامل گفتن مردم به حمل بافت برای گرفتن سرفه و عطسه و شستن دست ها با آب و صابون یا استفاده از sanitiser ژل.

در همین حال سازمان جهانی بهداشت توصیه های که باید پوشیدن ماسک می گوید:

  • اگر شما سالم هستند شما فقط نیاز به یک ماسک اگر شما در حال مراقبت از یک فرد مشکوک به کروناویروس
  • پوشیدن ماسک اگر شما در حال سرفه یا عطسه
  • ماسک موثر هستند تنها زمانی که در ترکیب با استفاده مکرر دست-تمیز کردن با الکل بر اساس دست مالش و یا آب و صابون
  • اگر شما به پوشیدن یک ماسک و سپس شما باید بدانید که چگونه به استفاده از آن و دور از آن را به درستی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de