Coronavirus: کالیفرنیا تخمین 25.5 میلیون نفر — 56 درصد از دولت را دریافت ویروس در 8 هفته

مسافران پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر COVID-19 (Coronavirus) پس از ورود در فرودگاه LAX در لس آنجلس, کالیفرنیا, در تاریخ 5 مارس سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کالیفرنیا تخمین می زند که بیش از نیمی از دولت — 25.5 میلیون نفر — را دریافت جدید کروناویروس در طول هشت هفته و با توجه به نامه ارسال شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 126 جدید COVID-19 موارد 21 درصد افزایش یافته است. در برخی از نقاط کشور ما مورد ما با نرخ دو برابر شدن هر چهار روز” Newsom نوشت: در نامه مورخ چهارشنبه. Newsom خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اعزام USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس از طریق سپتامبر. 1 برای کمک به با هجوم موارد قابل انتظار.

دولت گزارش داد حدود 699 موارد تایید شده به عنوان از 9 p. m. و جمعه شب با توجه به کالیفرنیا در بخش بهداشت و درمان. Newsom گفت: این ویروس در حال گسترش در جامعه در 23 استان ها در سراسر کشور. این سومین سخت ترین آمار دولت در ایالات متحده پشت ایالت واشنگتن است که 1,376 موارد از 6 p. m. EDT پنج شنبه و نیویورک است که حداقل 5,000 موارد است.

در اوایل این هفته Newsom دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به از جمله میله آبجو بارها و از wineries. فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, بانک ها, شاهدانه باشگاه ها و دیگر کسب و کار تلقی می شود که ضروری هستند هنوز باز دولت و مقامات محلی می گویند.

San Francisco Bay area مقامات دستور داد برخی از 7 میلیون نفر به “پناهگاه در محل” در دوشنبه منع مردم از ترک خانه های خود به جز تحت “شرایط محدود” با توجه به سفارش.

افرادی که از ریسک کردن می رود که این شش فوت از هم جدا شستن دست های خود پوشش خود را سرفه یا عطسه و رعایت تعدادی از محدودیت های دیگر. غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور از جمله wineries و میله بسته خواهد شد. اما خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند.

ساکنان مجاز به راه رفتن سگ خود را و یا رفتن برای یک اجرا تا زمانی که آنها را به حفظ یک فاصله حداقل شش فوت از هر کسی آنها را نمی در حال حاضر زندگی می کنند با, سان فرانسیسکو, سلامت افسر دکتر گرانت Colfax گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>