Coronavirus: انگلیسی پرستاران در استرالیا می خواهید برای آمدن به کمک

ده ها تن از سابق بیمه خدمات درمانی پرستاران در استرالیا امیدوار به بازگشت به انگلستان برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

لورا مک لافلین – که زندگی در سیدنی به مدت سه سال – دارای سازماندهی یک گروه از بیش از 50 کارکنان بیمه خدمات درمانی که می خواهند به بازگشت به انگلستان و شرکت در آن پاسخ به COVID-19 شیوع.

27-year-old, که قبلا به عنوان یک حادثه و اورژانس پرستار در Southport Merseyside, گفت که او تا به حال شده است در تماس با همکاران سابق در بریتانیا که گفته بودند “خیلی کوتاه کارکنان”.

Ms Mclaughlin is one of a few able to fly back to the UK
تصویر: خانم مک لافلین یکی از چند قادر به پرواز بازگشت به انگلستان

او گفت که او قادر به امن یک صندلی در یک پرواز از داروین به هیترو اما بسیاری دیگر – از جمله پزشکان و فیزیوتراپیست ها – بودند هنوز در حال جستجو برای یک مسیر بازگشت به انگلستان است.

“ما قبلا در سفارت, تلاش برای دریافت نگه دارید از مردم به ما کمک کند اما ما فقط گرفتن هیچ پاسخ گفت:” خانم مک لافلین.

“من فکر نمی کنم آن را خوب به اندازه کافی. ما نیاز به اولویت بندی پروازها برای بیمه خدمات درمانی کارگران مشاغل کلیدی به صفحه اصلی به کمک این بیماری همه گیر.

“من امیدوارم این پرواز را تایید کرد, برای فردا, اما هنوز هم به کمک همه افراد دیگر در طول راه تلاش برای رسیدن به خانه.”

بیشتر از Covid-19

Health Secretary Matt Hancock has said the government is seeking 250,000 NHS volunteers to help during the COVID-19 pandemic
هنکاک مسائل تماس برای 250,000 NHS داوطلبان

او گفت: پروازهای شد هزینه بیش از $13,000 (£6,600) و اضافه کرد که بیشتر نیست “که این نوع از پول”.

“ما واقعا مشتاق به آمدن و کمک کند اما همه ما احساس کمی مانند هر کس تبدیل شده خود را به عقب بر ما در این لحظه گفت:” خانم مک لافلین.

“این چنین یک راه طولانی به گیر با هیچ پرواز بدون کمک از سفارت و یا دولت است.”

او گفت: بازگرداندن پرستاران از بازنشستگی یک ایده خوب بود اما گفت كه جوان پرستاران در سراسر جهان مشتاق به بازگشت به خانه کمک کند.

ند سار پیراپزشک که کار کرده برای سرویس آمبولانس لندن برای پنج سال گفت: او صرف تمام روز سه شنبه به دنبال پرواز از سیدنی.

28-او که سفر در سراسر استرالیا با دوست دختر خود را که همچنین یک پرستار است. او گفت که او در Facebook با یکی دیگر از 500 NHS کارگران در تلاش برای بازگشت به انگلستان از استرالیا.

او گفت: “اگر وجود دارد هر گونه راه فقط ترویج این ایده که اگر بازگشت وجود دارد یک دسته کامل از مفید افرادی که مایل به آمده به عقب در حال حاضر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به کار می کنند.

“من شخصا احساس می کنم که این مردم هستند که باید در کشور است.

The nurse said she could help the oveerwhelmed 111 staff
تصویر: این بیماری همه گیر است که انتظار می رود فشار زیادی روی بیمه خدمات درمانی

“من دلیلی برای تمایل به بازگشت است واقعا چون من می خواهم به ارائه برخی از کمک در خانه.”

خانم مک لافلین یکی از چند که توانسته اند به یک صندلی امن در اولین توقف پرواز کوانتاس از داروین به هیترو با آن گل سرسبد سیدنی به لندن خدمات – که توقف در سنگاپور – آورده را متوقف کند.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

موقت مسیر رود را 16 ساعت و 45 دقیقه و اجرا خواهد شد و در این هفته قبل از هواپیمایی تعلیق همه پروازهای بین المللی تا 31 مارس.

خارجی و مشترک المنافع (FCO) سخنگوی گفت: “ما می دانیم گردشگران انگلیسی در خارج از کشور در حال پیدا کردن آن را دشوار است به بازگشت به انگلستان به دلیل بی سابقه مسافرت های بین المللی و داخلی محدودیت هایی که معرفی شده در سراسر جهان – اغلب با کمی و یا بدون اطلاع قبلی.

Under the curbs on movement, people should leave their homes only for very limited reasons only
مستند: رانندگی را از طریق لندن خیابان های خالی

“FCO در حال کار در سراسر ساعت به حمایت بریتانیا مسافران در این وضعیت اجازه می دهد تا آنها را به بازگشت به انگلستان است.”

قبلا Dominic Raab خارجی, منشی, اعلام ویژه پرواز بودند که راه اندازی و به خانه آورد انگلیسی رشته به دلیل coronavirus مستند.

او گفت: سنگاپور توافق کرده بود که حمل و نقل توپی که مردم گیر در کشورهایی مانند استرالیا و نیوزیلند و پرو می تواند پرواز را از طریق در راه بازگشت به انگلستان.

او همچنین اطمینان داد مسافران قادر به تحمل هزینه بلیط هواپیما بازگشت آنها می تواند یک وام اضطراری برای پوشش هزینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>