صاحب بریتیش ایرویز و easyJet در حال پوسته پوسته شدن خدمات در اروپا به عنوان coronavirus موارد افزایش است.

خطوط هوایی بین المللی گروه (IAG) که شامل BA ایبریا و Aer Lingus در آن پایدار از برندهای گفت: سرمایه گذاران آن را به حال دیده می شود تقاضای ضعیف در سراسر آسیا و اروپا راه.

این شرکت اجرایی ویلی والش گفت: آسمان, اخبار, به این ظرفیت از ایتالیا – ساختمان در تعلیق پروازها به مقصد شانگهای و پکن است.

preview image
Coronavirus تاخیر IAG سود ارشاد

EasyJet گفت: آن را لغو چندین پرواز در ایتالیا و به دنبال تمرکز بر تعداد مسافر در کمتر خدمات در یک پیشنهاد به مدیریت هزینه.

شرکت هواپیمایی گفت: اقدامات شد و انتظار می رود عبارتند از: پرداخت یخ در سراسر کسب و کار و پیشنهاد مرخصی بدون حقوق.

آن گفت که مشتریان آن را به تماس با ترتیبات جایگزین را در ایتالیا می تواند یا تعویض پروازها و یا درخواست بازپرداخت کامل.

IAG و easyJet شده اند در میان بدترین آسیب دیده را در میان قتل عام سهام در این هفته آغاز شد که در اخبار از افزایش موارد در شمال ایتالیا.

بیشتر از کسب و کار

شرکت های مرتبط با بخش سفر را احساس ترین درد در انتظارات سرمایه گذاران در مورد آنها بیشتر به از دست دادن در کوتاه مدت به دلیل محدودیت در حرکت شامل COVID-19 شیوع.

Italy has suffered Europe's worst coronavirus outbreak so far
در حال coronavirus نگرانی قابل توجیه است ؟

در آن به روز رسانی به سرمایه گذاران در جمعه IAG گفت: آن سفر کسب و کار عملیات به حال رنج می برد بیشتر از طریق لغو رویدادهای مهم در آسیا است.

این نشان از یک شیب در سود عملیاتی تقریبا 6 درصد برای سال 2019 اما مهمتر این بود که قادر به ارائه راهنمایی در سودآوری برای سال جاری به دلیل توسعه coronavirus بحران است.

آقای والش گفت: “تاثیر به تاریخ بسیار بسیار اندک است چون اصولا به عنوان یک نتیجه به تغییرات در آسیا رو به کاهش است که با اقدامات انجام گرفته ایم بنابراین ما در بیانیه امروز ما reassigned برخی از ظرفیت ما خارج از آسیا به سایر نقاط شبکه ما که در آن تقاضای قوی است.

“امروز ما نیز گفته ایم تا ظرفیت از اصولا ایتالیا از آنجا که ما دیده ایم بسیار قوی سقوط در تقاضا در سراسر گروه ما پس از آن نهفته در خطوط هوایی است.”

EasyJet مانند IAG, گفت: آن را به طور مداوم نظارت بر وضعیت و به روز رسانی خواهد سرمایه گذاران و مسافران به طور یکسان به عنوان مناسب.

کم هزینه حامل های آن با تمرکز بر ارائه بهره وری عملیاتی و صرفه جویی در هزینه ها در پیش بینی اختلال – اضافه کردن که تابستان آن برنامه بود و تحت بررسی برای به حداکثر رساندن “فرصت های درآمد در بهبود بازار”.

Workers in Bangkok spray schools and homes of COVID-19 patients.
شرکت پرواز کور’ بیش از coronavirus

در وضعیت فعلی خود گفت: “در پی افزایش بروز COVID-19 نفر در شمال ایتالیا ما را دیده اند قابل نرم شدن تقاضا و عوامل بار به داخل و خارج از شمال ما ایتالیایی پایگاه.

“ما همچنین شاهد برخی کندتر تقاضا در دیگر بازارهای اروپایی.

“به عنوان یک نتیجه ما خواهد بود تصمیم گیری برای لغو برخی از پروازها به خصوص کسانی که در داخل و خارج از ایتالیا در حالی که در ادامه به نظارت بر وضعیت و تطبیق با ما پرواز برنامه برای حمایت از تقاضا است.

“در حالی که آن را خیلی زود به تعیین تاثیر COVID-19 شیوع خواهد بود در سال جاری چشم انداز و راهنمایی برای هر دو شرکت هواپیمایی و تعطیلات کسب و کار ما همچنان به نظارت بر وضعیت با دقت و به روز رسانی خواهد شد این بازار در دوره به دلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im