Coronavirus: ما همه در این با هم ؟

ساده بخشنامه به “اقامت در خانه” محوری است دیلم به موجود اجتماعی و اقتصادی ترک انگلستان است.

البته تاثیر این راهنما در میان coronavirus همه گیر بستگی دارد در چه خانه شما مثل این است که چگونه بسیاری از مردم در حال منفجر به آن سن و سلامت این افراد است.

جدید اجتماعی تقسیم یک تقسیم بنابراین بین پارک sunbathers و افرادی که دارای باغ?

در یک برج به نام وهیتستبل خانه در غرب لندن ده ها تن از زندگی آنها به حالت تعلیق در 20 طبقه از بتن می باشد.

Clara and Michael King
تصویر: کلارا مجبور به ترک کار خود را برای کمک به برادرش مایکل

بیرون آمدن بلوک درب صبح امروز 47 ساله مایکل شاه تحت فشار قرار دادند در صندلی چرخدار توسط خواهر او کلارا.

او تا پیشرفته تومور مغزی و نیازهای روزانه شیمیدرمانی و پرتودرمانی. به دلیل مستند او نمی تواند به خانه و مراقبت از او را پس از کلارا داده است تا کار خود را به عنوان یک بیمه خدمات درمانی پرستار پس از او نگاه کنید.

او یکی از 950,000 مردم استفاده شود که اعتبار جهانی در دو هفته اول مستند زمانی که به طور معمول بخش برای کار و حقوق بازنشستگی را به انتظار 100,000 در آن دوره است.

بیشتر از Covid-19

“آنچه که ما پیدا کرده اند این است که آن را اجازه دهید به پایین در مستند” او گفت:.

“به دلیل عدم وجود خدمات پیدا کنیم که ما نیاز به انجام بسیاری از مراقبت از مایکل. منطقه پرستاران می تواند در نمی آیند. برادر من می خواستم برای دیدن یک کشیش ها که نمی آیند. من تا به حال به رها کردن کار به عنوان یک پرستار و آن را بسیار دشوار است برای گرفتن هر نوع درآمد و پس از آن همه بسیار منزوی و دشوار است.”

“من احساس می کنم بد برای همکاران من به خاطر آنها مبارزه واقعا سخت, شما می دانید و من آرزو می کنم من می توانم با آنها, اما آن را یک خطر می دانند چرا که او immunosuppressed.”

COVID-19 نمی تبعیض بین مردم اما مستند می کند.

What you can and can't do during the coronavirus lockdown.
مستند: داس و don’ts

سوزان جونز زندگی با شوهر و سه فرزند آنها مبتلا به اوتیسم در یک اتاق خواب تخت با فضای باز است. برای او این مستند یک مصیبت.

او می گوید: “این سخت بوده است چرا که همه ما بدست بیمار در دوره بسیار کوتاه از زمان.

من خودم هستم نه خیلی خوب در لحظه من رو چند نشانه. بچه ها قفل شده در داخل خانه من فقط احساس می کنم این درست نیست چرا که ماندن در چنین فضای تنگ و بدیهی است که تنها به بدتر شدن خیلی بیشتر از بداخلاقی از حد معمول. آنها مقابله بسیار بهتر زمانی که آنها در فضای باز است.”

“این کاملا عاطفی و روانی آن را تخلیه و آن را مختل کل روال و این یکی دیگر از چیزی است که دشوار است با اوتیسم – کودکان مانند یک مجموعه روال و در حال حاضر ما یکی نیست.”

تاثیر جداسازی نیز دشوار است برای کسانی که مانند ژانت تیلور 77. او به تنهایی زندگی می کند در طبقه 15 از وهیتستبل خانه پس از درگذشت شوهرش سال گذشته است. جانت شده است خرید او و سگ او راه می رفت توسط Joe Walsh زندگی می کند که در زیر او.

اما برای اولین بار در دو هفته جانت تصمیم گرفت فقط یک بار او در حال رفتن به سوپر مارکت.

ایستاده در خارج از بلوک او گفت: “من نمی خواهم در بسته اما در این مورد داشتن. من انجام آنچه که من انجام دهید; لباس شویی و اتو و همه آن نوع از مسائل وجود دارد اما بسیار دیگری که شما می توانید انجام دهید.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“من فرض کنید شما رو به آن را انجام دهد در غیر این صورت شما را تا پایان در بیمارستان و می تواند مرده در پایان آن به خصوص در سن و سال من. شما می دانید من نمی فانتزی که اما شما وجود دارد.”

شما نمی خواهد که شنیده وهیتستبل خانه بلوک که در آن جانت مایکل و جو زندگی می کنند اما هر کس می داند بلوک درب بعدی. تحت پوشش سفید کارگران با یک قلب سبز در بالای آن است و آنچه باقی مانده از Grenfell برج.

غم انگیز آتش سوزی که باعث 72 مرگ و میر ایجاد یک جامعه قوی و روح در این ساختمان تحت محاصره در راه این ویروس در حال حاضر در سراسر کشور انجام می شود.

آن را نیز برانگیخته سوالات اجتماعی را بدست آورد و این ویروس شروع به انجام همان. این فقط در مورد فضای اختلاف از مستند نیز اقتصادی است.

The fire at Grenfell Tower in West London devastated the surrounding community
تصویر: Grenfell برج همسایه به خانه وهیتستبل

مردم با نوع شغل است که اجازه می دهد آنها را برای کار از خانه انجام می دهند خود را در کنفرانس تلفنی از بلوک مانند وهیتستبل خانه.

قطعنامه بنیاد معتقد است حدود نیمی از بریتانیا بالاترین پرداخت کارکنان می تواند انعطاف پذیر در مورد محل کار, محل, اما تنها 10 درصد پایین تر-کارگران پرداخت می شود می توانید از خانه کار می کنند.

بنابراین آن را بسیار سخت تر برای آنها را به حفاظت از درآمد خود را و آنها کمتر به عقب نشینی از نظر صرفه جویی در.

Special Report: Life in Lockdown
گزارش ویژه: زندگی در مستند

بسیاری از ساکنان وهیتستبل خانه مشاغل در بخش خدمات. آنها خرده فروشان و یا پیشخدمت و هر چند دولت ارائه کردند پرداخت 80 درصد حقوق وجود دارد بزرگ است عدم اطمینان در مورد اینکه آیا شغل خود را هنوز هم وجود دارد پس از مستند.

درخواست برای اقامت در-درب های مهم اما آن است که ارزش به خاطر سپردن فداکاری ها و چالش ها در پشت هر یک از این درب – و خرید اینترنتی از افزایش بدهی دولت و آسیب های اقتصادی به خوبی می تواند سقوط در سخت ترین کسانی که در حال حاضر تلاش بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>