یک NHS حمایت از علامت نشان داده شده است از طریق تاج آرم روی دروازه به Ascot دور مسابقه در مارس 08, 2020 در Ascot, انگلستان است.

ریچارد Heathcote | گتی ایماژ

بریتانیا خدمات بهداشت ملی (NHS) است و با توجه به عمده U-نوبه خود در آن کروناویروس جدید قرارداد-ردیابی نرم افزار تنها چند روز پس از راه اندازی آن در جزیره موجود زنده نگرانی که آن کار نمی کند آن را به عنوان در نظر گرفته شده است.

تماس با ما-ردیابی برنامه یک راه برای دولت برای نظارت بر گسترش coronavirus در یک جمعیت. در سراسر جهان, کشورهای در حال استفاده از آنها برای هشدار به مردم زمانی که آنها در تماس نزدیک با فرد آلوده.

کشور نیاز به انتخاب کنید که آیا برای ساخت “متمرکز” تماس با ما-برنامه ردیابی که در آن اطلاعات ذخیره شده در یک دولت سرور و یا “غیر متمرکز” برنامه های که در آن اطلاعات پردازش شده در گوشی خود را. این نسخه اولیه از بیمه خدمات درمانی برنامه بر اساس یک چارچوب متمرکز به طوری که داده ها را می توان در یک NHS پایگاه داده. متمرکز رویکرد اجازه می دهد تا محققان به دسترسی به داده ها و NHSX به نیشگون گرفتن و کشیدن برنامه در طول زمان به عنوان لازم است.

اما بیمه خدمات درمانی دیجیتال نوآوری بازوی NHSX است اعطا £3.8 میلیون قرارداد به Zuhlke مهندسی سوئیس-دفتر مرکزی این شرکت با یک دفتر در لندن به “بررسی” تغییر برنامه بر روی استاندارد های جهانی ارائه شده توسط اپل و گوگل است.

در قرارداد آن آمده است که Zuhlke مهندسی باید “بررسی پیچیدگی عملکرد و امکان سنجی اجرای بومی اپل و گوگل تماس با ردیابی رابط های برنامه کاربردی (application programming interfaces) های موجود در مجاورت نرم افزار تلفن همراه و پلت فرم.” قرارداد آغاز شده در مارس 5 اجرا می شود و تا 10 نوامبر.

این داستان نخستین بار در گزارش فایننشال تایمز, روزنامه است.

“هر دو Zuhlke و محوری کار کرده اند در این پروژه با NHSX به تاریخ و هر دو به تازگی تمدید قرارداد برای فاز بعدی” یک NHSX سخنگو گفت CNBC.

“این پیشنهاد به این معنی است که ما در حال حرکت به دور از مدل متمرکز است که بدون پایه و اساس است. ما در حال همکاری با اپل و گوگل در سراسر برنامه را توسعه و آن را کاملا درست و طبیعی برای ادامه به اصلاح برنامه است.”

خواهد شد این برنامه کار می کند ؟

بیمه خدمات درمانی برنامه گوشی های هوشمند ساخته شده توسط Zuhlke با مشارکت مستقر در کالیفرنیا شرکت محوری — نورد شده در جزیره موجود زنده این هفته برای تست با توجه به راه اندازی آن در سراسر کشور تا اواسط ماه مه. آن را با استفاده از سیگنال های بلوتوث برای پیگیری تعامل با افراد دیگر گوشی ها و ایجاد ورود به سیستم از برنامه کاربران شده اند که در نزدیکی به یکدیگر است. آن را به طور خاص پرونده زمانی که مردم در عرض دو متر از یکدیگر برای بیش از 15 دقیقه.

وقتی کسی به توسعه یک تب و سرفه و یا هر دو آنها می توانند در این برنامه که خواهد شد و سپس هشدار تماس های اخیر و توصیه به آنها که آنها ممکن است در معرض خطر عفونت است.

اما tech کارشناسان شک این برنامه خواهد شد و کار به عنوان در نظر گرفته شده چرا که در iOS و دستگاه های آندروید منع برنامه های شخص ثالث از به طور مداوم با استفاده از بلوتوث برای عمر باطری دلایل. در ضمن, طرفداران حفظ حریم خصوصی مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد ذخیره سازی خیلی اطلاعات شخصی در یک مکان.

سوال را نیز مطرح شده درباره این که آیا آن را در کنار دیگر کشورهای’ contact-ردیابی نرم افزار که ساخته شده در اپل و گوگل چارچوب است.

آزمون پیگیری و ردیابی

نرم افزار — طراحی شده برای کار در کنار 18,000 تماس انسان ردیاب و قابل تست رژیم — یک بخش کلیدی از دولت انگلیس را مستند استراتژی خروج است که مارک: “آزمون پیگیری و ردیابی است.”

“با دانلود این برنامه شما در حال حفاظت از سلامت خود را, شما در حال حفاظت از سلامت شما عزیزان و سلامت جامعه” گفت: انگلستان وزیر بهداشت مت هنکاک در روز دوشنبه.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد که بیش از 3.75 میلیون نفر آلوده شده با این ویروس در سراسر جهان و 263,000 فوت کرده اند. ایالات متحده دارای بیشترین موارد (1,228,603) پس از اسپانیا (220,325) ایتالیا (214,457) انگلستان(202,356) و فرانسه (174,224) با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

انگلستان تنها کشور ساخت متمرکز برنامه را امتحان کنید و آهسته گسترش coronavirus: استرالیا و فرانسه نیز دوری اپل و گوگل چارچوب است. آلمان اما تغییر ذهن خود را پس از تحقق متمرکز برنامه را باید محدودیت.

“را در کشور با استفاده از سیستم خود را (اپل و گوگل) به احتمال زیاد بسیار بالاتر که توضیح می دهد که چرا بسیاری از کشورها به استفاده از انتخاب آن” جیم Killock مدیر اجرایی باز کردن حقوق گروهی که می خواهد برای حفظ حقوق مردم در عصر دیجیتال گفت: CNBC. “مهمترین مانع برای انگلستان در حال حاضر است که آنها نیاز به پایه گزارش آزمون به جای خود گزارش دهی.”

Zuhlke بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net