Coronavirus تست آنتی بادی نشان می دهد شهرستان لا شیوع است تا 55 بار بزرگتر از موارد گزارش شده

مردم پوشیدن چهره خود را با ماسک در انتظار در خط به صورت اضطراری و توزیع مواد غذایی در 88 خیابان معبد کلیسای خدا در مسیح در 14 آوریل سال 2020 در لس آنجلس, کالیفرنیا, در این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فردریک J. Brown | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این Covid-19 شیوع در لس آنجلس به مراتب گسترده تر از آنچه قبلا فکر می کردم تا 55 بار بزرگتر از تعداد موارد تایید شده با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و L. A. وزارت بهداشت.

USC و وزارت بهداشت منتشر شد مطالعه مقدماتی نتیجه ای که در بر داشت که حدود 4.1 درصد از شهرستان و جمعیت دارای آنتی بادی به coronavirus برآورد که بین 221,000 بزرگسالان به 442,000 بزرگسالان در شهرستان تا به حال عفونت است.

این برآورد است 28 تا 55 بار بالاتر از 7,994 تایید موارد Covid-19 گزارش شده به این شهرستان در اوایل ماه آوریل. تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان در حال حاضر پیشی 600, با توجه به وزارت بهداشت. داده ها اگر درست به آن معنا است که این شهرستان نرخ مرگ و میر پایین تر از آنچه در ابتدا تصور.

نتایج بر اساس آنتی بادی آزمایش حدود 863 نفر بودند که نماینده L. A. شهرستان محققان گفتند.

“اگر این نتایج نشان می دهد که خطر مرگ در میان کسانی که با عفونت از آنچه قبلا تصور, تعداد Covid مربوط به مرگ و میر در هر روز همچنان به کوه برجسته نیاز برای ادامه شدید پیشگیری و کنترل تلاش های” دکتر گفت: Paul Simon ارشد علوم افسر در L. A. County وزارت بهداشت و شرکت سرب در مطالعه, در بیانیه ای.

با فقط و فقط 4 درصد از جمعیت مبتلا به این بیماری L. A. شهرستان است که هنوز هم بسیار در اوایل بیماری گفت: USC استاد دکتر Neeraj Sood که چراغ مطالعه. “بسیاری از مردم در L. A. شهرستان به طور بالقوه می تواند آلوده و به عنوان کسانی که تعداد زیادی از عفونت ها افزایش خواهد شد تا تعداد مرگ و میر تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و تعداد ICU پذیرش,” او گفت:.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بعدا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>