Coronavirus: 40 خیریه تماس برای قانون جدید برای پایان دادن به ‘تکه تکه’ بی خانمان کمک

چهل و موسسات خیریه هستند اصرار بوریس جانسون برای پایان دادن به “تکه تکه” برای کمک به افراد بی خانمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با عبور یک قانون اضطراری.

بحران سنت مانگو است و این موضوع پایه و اساس هستند و در میان گروه های که کشیده اند تا یک لایحه آنها می گویند آیا واقعا تحویل در دولت “همه در” مبارزات انتخاباتی به جای همه خواب خشن در انگلستان است.

آسمان خبر می دهد آنها را مورد انتقاد قرار “تدریجی بی ربط رویکرد” گرفته شده توسط شوراهای سراسر کشور و نگران جمعی پناهگاه باقی مانده بسته را در زمستان و تهدید دوم سنبله در COVID-19 موارد برچسبها.

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 23: Tom, 20, a homeless man from London rests in the dormitory of a Christmas homeless shelter set up by the charity 'Crisis' on December 23, 2009 in London, England. The temporary shelter in East London is one of nine centres run by Crisis for seven days over the Christmas period which will aim to assist 2000 homeless people. (Photo by Oli Scarff/Getty Images)
تصویر: پناهگاه داشته اند بسته شود در طول همه گیر مستند

با نفوذ حزب محافظه کار MP است که پیشگام 2017 بی خانمانی کاهش عمل از backbenches است که پشتوانه تماس برای یک وظیفه قانونی به مقامات محلی برای کمک به هر فرد بی خانمان که به آن نیاز دارد.

باب Blackman حمایت مورد خواب خشن مانند پل جنکینز که – علی رغم اینکه اقامت موقت در یک هتل در آکسفورد گفت: عدم اطمینان در مورد چه مدت پشتیبانی ممکن است همچنان باعث شده است او را “عدم اطمینان و اضطراب و بی خوابی شب”.

Residents on one road in Leeds have agreed to film their experiences of lockdown
مستند جاده: اضطراب به عنوان محدودیت سهولت

اخبار آسمان نازل شده در پایان ماه مارس دولت صادر شده بی سابقه آموزش به شوراها به خانه همه خواب خشن – بخشی برای حفاظت از آنها داده شده و آنها به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد که شرایط بهداشتی اساسی و اطمینان “در خانه ماندن” می تواند اجرا شود.

چندین تراشه ها جای دادند از بودجه ارائه شده به مقامات محلی به پا صورتحساب اما به عنوان مستند محدودیت ها کاسته موسسات خیریه نگران هستند برخی از افراد فقط می خواهد سمت چپ برای بازگشت به خیابان.

بیشتر از Covid-19

گروه های ملی و سازمان های جامعه که همچنین شامل پناهندگان شورا و قانون مراکز شبکه می خواهید آقای جانسون به معرفی چهار تغییرات را به اثر فوری برای یک سال:

  • آن را به یک الزام قانونی برای شوراها به ارائه هر کس با هیچ جا امن برای اقامت, دسترسی به محل اقامت اضطراری حمایت مالی
  • تعلیق “بدون مراجعه به بودجه عمومی” محدودیت بنابراین کسانی که بیرون از استفاده از کمک های دولتی می تواند دسترسی مزایای
  • توقف ساکنان قادر به اخراج شود اگر آنها توان پرداخت اجاره بها با توجه به همه گیر
  • تعلیق سود درپوش برای جلوگیری از مردم در حال تبدیل شدن به بی خانمان اگر آنها نمی تواند بازگشت به کار
rough sleeping (File pic)
تصویر: شوراهای گفته شد به خانه همه خواب خشن در ماه مارس

موسسات خیریه استقبال از “بی سابقه” اقدامات تا کنون – اما افزود که در حالی که آخرین £105m خواهد شد و قطعا “کمک”, “پول به تنهایی نمی ارائه تضمین امن و اسکان برای هر کسی که به آن نیاز دارد”.

آقای جنکینز داده شده است حمایت از دولت به عنوان یک نتیجه از “همه در” کمپین – اما با وجود مهاجرت به انگلستان از زیمبابوه در سال 2001 و کار “ساعت به عنوان بسیاری به عنوان من می توانم” و پرداخت مالیات از زمان نگران است او ممکن است در نهایت بی خانمان دوباره زمانی که پشتیبانی خشک.

Homeless man Paul Jenkins, who is worried about how long government support for rough sleepers will last
تصویر: پل جنکینز گفت: کار ‘ساعت به عنوان بسیاری از من می تواند منجر به, خانواده, گونه های

او “بدون مراجعه به بودجه عمومی” تا زمانی که او ساعت های طولانی مشغول به کار به عنوان یک مهندس مکانیک در بزرگ غربی راه آهن منجر به شکست در رابطه با همسر و دو فرزند او مجبور شد در خارج از خانه و خانواده.

نیاز به خواب در ماشین خود را برای ماه ها در حالی که مبتلا به آپنه خواب – معنی تنفس خود را متوقف و شروع به طوری که او با تکیه بر روی یک دستگاه و دسترسی به برق – بهداشت روانی او را به وخامت بیش از حد.

“من فقط احساس این پایان برای من – تنها چیزی که سمت چپ برای من مرگ است,” او گفت, اخبار آسمان.

او اعتراف کرد: “این چیزی از بی خانمان ها نیاز به homed, بنابراین به عنوان به را آنها خیابان و ارائه یک محل برای آنها به طوری که آنها می تواند منزوی می تواند در یک زمان بهتر و آن را انجام می شود, من یک جهان خوب است.”

Dianne and her three children were homeless at the start of the lockdown
چه آن را مانند به بی خانمان در یک مستند

آقای جنکینز گفت: آسمان, اخبار او “خوشحالم که شنیدن دولت منتشر کرده است برخی از وجوه که در پایان”.

اما او افزود: “هنوز هم وجود دارد یک علامت سوال از چه مدت و چه زمانی ؟

“به عنوان افراد بی خانمان ما فقط نمی دانم ما فرداها از امروز و این بسیار نگران کننده امور و آن را باعث بسیاری از عدم اطمینان و اضطراب و بی خوابی شبانه.

“برای خودم در حال حاضر است زمان برای عفت و… در حال حاضر زمان برای عمل است.

“و افرادی مانند ما باید صحبت کردن در برابر بی عدالتی و امیدوارم دولت می تواند ما را ببینید گرفتاری و امتحان کنید و به قوانین حاکم بر کمک و مساعدت. این منصفانه نیست که بسیاری از مردم در حال ترک کردن و هیچ کس به نظر می رسد به مراقبت در مورد آنها.

“نه مثل من خواهید بود برای بقیه زندگی من, من فقط می خواهم به خوبی و بازگشت به کار – که همه من می خواهم به انجام: یک کمک کننده عضو از جامعه است.”

یک سیاستمدار حمایت از او توسط Mr Blackman که گفت: “هر کس در” پروژه شده است یک “دستاورد شگفت انگیزی” است اما مبارزه را به حمایت از کل جمعیت بی خانمان “یک موقعیت دائمی”.

LONDON, ENGLAND - JANUARY 29: The Elizabeth Tower, commonly known as Big Ben stands near the Houses of Parliament on the bank of the River Thames on January 29, 2018 in London, England. Renovation costs of the iconic clock tower building is expected to go over £61 million. (Photo by Jack Taylor/Getty Images)
تصویر: وجود تماس های اضطراری در قانون آورده شود قبل از مجلس می رود به زنگ تفریح

او گفت: آسمان نیوز “تعداد زیادی از نمایندگان مجلس محافظه کار” می خواهید مطمئن شوید که خواب خشن نیست پشت سمت چپ قبل از مجلس می شکند تا برای تابستان در 22 جولای.

“ما نیاز به قوانین ضروری و قبل از اینکه ما برسد که زنگ تفریح زیرا در غیر این صورت مردم به طور بالقوه می تواند تبدیل به خیابان می آیند و دوباره در حالی که مجلس نشسته است,” او گفت:.

“این کاملا غیر قابل قبول است و چیزی است که ما نیاز به غلبه بر.”

با توجه به اینکه چگونه به سرعت دولت خود را برنامه ریزی لایحه از طریق عوام او اضافه وجود دارد “کاملا بدون هیچ دلیل که چرا این قانون نمی تواند در برخورد با همه مراحل در یک روز چون من مطمئن هستم که ما می خواهم حزبی حمایت می کند”.

اگر از آن است که “ما می خواهیم یک لحاف چهل تکه به معنای واقعی کلمه یک کد قرعه کشی از آنچه عمل گرفته شده توسط مختلف مقامات محلی” او هشدار داد.

Tory MP Bob Blackman
تصویر: باب Blackman پیشگام 2017 بی خانمانی کاهش عمل

جان <url>, مدیر اجرایی, بحران نیز گفت: آسمان, اخبار: “هر روز مردم آمار اقتصادی تاثیر coronavirusو در نتیجه هر روز ما ندارد و این قوانین اضطراری وجود دارد بالقوه برای بیشتر مردم برای تبدیل شدن به بی خانمان و یا تا پایان خواب خشن…

“این بسیار شلوغ سیاسی در دستور کار این دولت است و بسیاری از چیزهایی که در آن صفحه به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

“اما من فکر می کنم اکثر مردم معتقدند که توقف مردم پایان در وضعیت بسیار خطرناک از خواب خشن است که یک چیز بسیار مهم برای مقابله با است.”

Jon Sparkes, chief executive of homeless charity Crisis
تصویر: جان <url> پذیرفته شده وجود دارد این است که یک ‘بسیار شلوغ دستور کار سیاسی’

یک سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: آنها در مسیر کمک به پایان خواب خشن به طور دائم.

آنها به اخبار آسمان: “ما خواب خشن گروه ضربت است یکی از مهم هدف – برای اطمینان از به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که آورده شده اند در خیابان ها در این بیماری همه گیر نیست و بازگشت به خواب.

“به همین دلیل ما تضمین کرده ایم شوراهای سراسر انگلستان پشتیبانی می کند آسیب پذیر خواب خشن از منطقه اقتصادی اروپا [اروپا] کشور است.

“شوراهای نیز قادر به ارائه خدمات اورژانس در محل اقامت برای اتباع خارجی که در آن آنها در بریتانیا قانونی.

“£105m اعلام کرد در هفته گذشته به این معنی شوراهای قادر به ادامه به ارائه امن اسکان به آسیب پذیر خواب خشن, کمک به شکستن چرخه بی خانمانی و ادامه کار ما به پایان خشن خواب خوب است.”

آنها همچنین با اشاره به حمایت بیشتر – از جمله برای افراد با مراجعه به بودجه عمومی از جمله وام مسکن تعطیلات کردند طرح و خوابگاه رایگان برای شکست خورده متقاضیان پناهندگی که نمی تواند بازگشت به خانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>