اتباع بریتانیایی در چین توصیه شده است توسط وزارت امور خارجه به ترک اگر آنها قادر به به عنوان coronavirus بحران تشدید می کند.

مشاوره می آید که سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته شده اند وجود دارد 27 مورد از فرد به فرد coronavirus گسترش در نه کشور در خارج از چین است.

که همچنین گفت: 22 سازمان ملل باید گزارش رسمی تجارت و یا سفر مربوط به اقدامات مربوط به ویروس.

مقامات امنیتی میگویند که این اقدامات باید در مدت متناسب در نظر گرفته و به طور منظم.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus نوشته شده به تمام وزرای بهداشت و به آنها گفت: به منظور بهبود داده های در coronavirus بلافاصله.

Dr Tedros همچنین تصریح کرد که مشاوره به تحمیل مسافرت و یا محدودیت های تجاری و اضافه کرد که چنین اقداماتی می تواند به علت “ترس و ننگ”.

چن زو چین فرستاده سازمان ملل متحد گفته است این کشور اتخاذ کرده است “پرقدرت اقدامات” برای متوقف کردن گسترش ویروس.

بیشتر از Coronavirus

این نماینده افزود که هوبئی استان کانون شیوع همچنان اولویت برای مهار.

آقای زو گفت: برخی از محدودیت ها منطبق نیست که با مشاوره و گفت: کشورهایی که به overact بیش ویروس.

یک که رسمی است گفت: به طور کلی بهداشت عمومی هزینه پاسخ به شیوع بیماری از فوریه تا مارس خواهد بود حدود 675m (£518m).

آنها اضافه شده است که این رقم شامل نمی اجتماعی و اقتصادی و عواقب ناشی از وقوع.

در بیانیه منتشر شده در پنج شنبه, وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab توصیه می شود در برابر “همه اما ضروری سفر به سرزمین اصلی چین”.

وی افزود: “ایمنی و امنیت مردم همیشه اولویت اول ما است.

“ما در حال حاضر توصیه به اتباع بریتانیا در چین کشور را ترک کنند اگر آنها می توانند برای به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.”

حدود 30,000 مردم در حال فکر برای زندگی در سرزمین اصلی چین با توجه به خارجه.

هواپیمایی تجاری گزینه برای خروج چین باقی می ماند در سراسر کشور به جز استان هوبئی.

با این حال وزارت امور خارجه ادامه کار در ترتیبات به تخلیه هر گونه باقی مانده بریتانیا از منطقه است.

نخست وزیر سخنگوی دولت بریتانیا تایید کرده است کارکنان را بازگشت از ووهان.

دولت چین همچنان به اعمال محدودیت بیشتر بر جنبش در داخل کشور در پاسخ به بحران مانند بزرگراه های استان و بین شهری با سرعت بالا راه آهن و همچنین به عنوان ورود و خروج به روستاها و شهرها.

A man wears a face mask in Chinatown, London
تصویر: یک مرد می پوشد یک ماسک صورت در محله چینی ها در لندن

بریتیش ایرویز و ویرجین آتلانتیک از آن زمان به حالت تعلیق در انگلستان-چین پرواز و سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی.

در یک به روز رسانی برای آن توصیه های سفر های خارجی نیز گفت: برخی از کارکنان و وابستگان از سفارت و کنسولگری بودند را خارج از چین است که تنها ضروری کارکنان باقی خواهد ماند.

“توانایی بریتانیا سفارت و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به اتباع بریتانیا را از درون چین محدود است و خواهد بود حتی بیشتر محدود در صورتی که وضعیت رو به وخامت بیشتر” در این بیانیه اضافه شده است.

تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع کروناویروس در چین افزایش یافته است به 425 با تعداد کل موارد در حال حاضر ایستاده در 20,438, چینی, مقامات گفت.

آخرین آمار و ارقام از 361 مرگ و میر و 17,205 موارد تایید شده در روز دوشنبه.

وزارت بهداشت و درمان گفت: 326 انگلستان آزمایشات coronavirus به این نتیجه رسیده اند با مجموع دو به آینده مثبت است.

این دو نفر آلوده – یک دانشگاه نیویورک و یکی از بستگان خود را – همچنان برای درمان coronavirus در متخصص بیماری های عفونی واحد در نیوکاسل درمانگاه سلطنتی ویکتوریا.

دانش آموز تا به حال اجاره خصوصی در خوابگاه دانشجویی در نیویورک دانشگاهی خود را تایید کرده است.

آن را در بیانیه ای گفت که فرد بود در ویتا دانشجو بلوک زمانی که آنها در تماس با این ویروس اما “بازگشت به اتاق خود را در یک مناسبت ماند و یک شب”.

سخنگوی گفت: “در طول این دوره کوتاه دانش آموز را برآورده نمی کنند دیگر ساکنان و یا کارکنان در ساختمان و یا استفاده از امکانات جمعی.

“PHE (بهداشت عمومی انگلستان) تایید کرده است که آنها لازم نیست برای انجام هر گونه تماس با ردیابی با ساکنان ویتا آموز است.”

Beijing still
شیوع ویروس برگ پکن ترک

مقامات انگلیسی ها هنوز در تلاش برای پیگیری کردن 239 مسافر که با هواپیما از چین در شهر ووهان به انگلستان قبل از سفر از محدودیت های تحمیل شده بود در coronavirus بحران است.

در مجموع 94 انگلستان اتباع و اعضای خانواده شده اند تخلیه به بریتانیا از ووهان – شهر در استان هوبی در مرکز این برک آوت – در دو پرواز که وارد روز جمعه و شنبه.

انگلستان evacuees در حال حاضر تحت 14 روز در قرنطینه در Arrowe پارک بیمارستان در Wirral.

11 British nationals arrived in the UK from Wuhan late on Sunday
تصویر: 11 اتباع بریتانیا وارد انگلستان از ووهان اواخر روز یکشنبه

روز دوشنبه سفارت بریتانیا در پکن اعلام کرد: آخرین پرواز از چین به انگلستان برای اتباع ترک را در این هفته.

آن گفت: پروازهای خواهد بود اجرا شده توسط “کشورهای شریک” و هر اتباع و خانواده آنها از جمله کسانی که با غیر گذرنامه انگلستان باید خود را شناخته شده در صورتی که مایل به سفر.

برای اولین بار تایید کرد مرگ و میر از coronavirus در فیلیپین – 44 ساله چینی که به نظر می رسد آلوده شده اند قبل از ورود به کشور با توجه به این که.

هنگ کنگ نیز در گزارش اول خود را به مرگ مربوط به این ویروس در روز دوشنبه که از 39 سال بود که سفر به این سرزمین از ووهان.

WUHAN, CHINA - JANUARY 31: (CHINA OUT) A woman wears a protective mask as she walks her dog and buys vegetables in an alley on January 31, 2020 in Wuhan, China. World Health Organization (WHO) Director-General Tedros Adhanom Ghebreyesus said on January 30 that the novel coronavirus outbreak has become a Public Health Emergency of International Concern (PHEIC). (Photo by Stringer/Getty Images)
تصویر: یک زن می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او به پیاده روی سگ خود را در ووهان چین
WUHAN, CHINA - FEBRUARY 02: (CHINA OUT) Huoshenshan Hospital construction nears completion on February 2, 2020 in Wuhan, China. The 25,000 square metre emergency specialty field hospital, with a capacity of 1000 beds, is being built to treat patients from the deadly coronavirus outbreak in Wuhan. (Photo by Stringer/Getty Images)
تصویر: ووهان در حال ساخت یک بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

در حالی که فیلیپین و آمریکا و ژاپن و سنگاپور و استرالیا را به اعمال محدودیت های مسافرتی انگلستان هیچ برنامه ای برای معرفی یک سفر ممنوعیت اتباع خارجی که اخیرا در چین از ورود به کشور.

کشورها با چنین محدودیت هایی که موجب انتقاد از چین با آن دولت را متهم به ما باعث “هراس” در پاسخ آن به جای کمک به.

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این ویروس خواهد بود در اطراف برای چند ماه است.

در بیانیه ای خطاب به عوام انگلیس روز دوشنبه گفت: “در حال حاضر تعدادی از موارد است که دو برابر در هر پنج روز و این احتمال وجود دارد که این ویروس با ما خواهد بود برای حداقل چند ماه آمده است.

“این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im