تاج ادامه خواهد داد بحث ارتقاء برای seltzer میان شیوع کروناویروس

یک کارگر پشته موارد از صورت فلکی مارک’ کرونا آبجو برای تحویل در اقلیدس آشامیدنی LLC انبار در پرو.

دانیل Acker | بلومبرگ | گتی ایماژ

صورت فلکی مارک های خود ادامه خواهد داد بازاریابی فشار برای آن جدید کرونا سخت Seltzer پس از دریافت واکنش به صورت یک پست در آن ساخته شده در توییتر امیدوار کننده جدید که تاج سخت seltzer طعم بود “آمدن ساحل به زودی.”

صورت فلکی که نمونه کارها شامل تاج اضافی Modelo Especial و Svedka ودکا گفت: در ماه گذشته از آن برنامه ریزی شده به صرف بیش از 40 میلیون دلار در بازاریابی آن چهار طعم دار است که در حال حاضر ظاهر می شود در قفسه. اما در عین حال نگرانی در مورد گسترش coronavirus باید رسید. صورت فلکی سهام پایین بود نزدیک به 6% پنج شنبه بعد از ظهر در میان گسترده تر سهام رکود است.

تاج آگهی ‘آمدن ساحل به زودی.

تاج

تبلیغاتی پست در توییتر از اوایل این هفته نشان می دهد چهار قوطی از seltzer در ساحل با عبارت “آمدن ساحل به زودی.” پست با واکنش انتقادی بر روی پلت فرم از کسانی که ادعا آن را در طعم و مزه فقیر و یا که آن را “زمان بد.”

“ما تبلیغات با تاج سازگار با کمپین ما شده اند در حال اجرا برای 30 سال گذشته و بر اساس قوی تمایلات مصرف کننده” یک سخنگوی گفت: در یک ایمیل به CNBC.

“در حالی که ما همدردی با کسانی که تحت تاثیر این ویروس و در ادامه به نظارت بر وضعیت مصرف کنندگان ما و درک هیچ پیوندی بین ویروس ها و کسب و کار ما.”

YouGov بین المللی نظرسنجی و تحقیقات بازار شرکت تحقیقات منتشر شده روز شنبه در چگونه تاج را با نام تجاری ضریب اطمینان است شانس در میان شیوع کروناویروس و گفت: قصد خرید برای تاج “است که در پایین ترین آن بوده است در دو سال هر چند تابستان-y نوشیدنی است که از نزدیک در ارتباط با تعطیلات ساحل آیا دیدن قابل توجهی در نوسانات فصلی.” این شرکت نیز گفت: شیوع بیماری منجر به منفی وزوز در اطراف تاج آبجو.

که می تواند روی حیله و تزویر برای شروع جدید seltzer نام تجاری که در حال حاضر مواجه با رقابت از سفید پنجه است که متعلق به مایک سخت لیموناد-پدر و مادر مارک آنتونی مارک و بوستون, آبجو شرکت واقعا.

“ما آماده هستید به یکی از بزرگترین مقدمه خرج می کند که ما تا به حال در برابر یک برند اما تشخیص ما هزینه آن را در برابر یک حق رای دادن و این تاج” مدیر عامل لایحه نولندس گفت: “پول دیوانه” مصاحبه ماه گذشته. “بنابراین ما با اعتماد به نفس است که ما را دریافت سهم قابل توجهی از این کسب و کار و ما نمی توانیم صبر کنید برای 1 مارس به رول در اطراف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>