‘کرونا اوراق قرضه: در اینجا سه دلیل که چرا آلمان و هلند مخالفت با ایده

بروکسل بلژیک – فوریه 17: هلندی وزیر مالیه Wopke Hoekstra (L) است که صحبت کردن با آلمان فدرال وزیر مالیه اولاف شولز (R) قبل از یک گروه اروپا (شامل فرمت) برگزاری نشست وزیران در Jusuts Lipsius اتحادیه اروپا شورای مرکزی در تاریخ 17 فوریه سال 2020 در بروکسل, بلژیک.

تیری Monasse

اروپا شده است درگیر در یکی دیگر از بحث بر سر بدهی mutualization — مسئله ای که مطرح گذشته اختلافات میان شمال و جنوب کشور ،

آلمان و هلند هستند آوازی مخالفان به این ایده به اصطلاح “تاج اوراق قرضه.” دیگر نه اتحادیه اروپا و سازمان ملل باید گفت این ابزار بدهی است که ترکیب اوراق بهادار از کشورهای مختلف مورد نیاز است برای کاهش گسترده اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس.

آلمانی و هلندی مخالفان را برانگیخته بسیاری از خشم در میان جنوب اروپا قانونگذاران در سازمان ملل که در آن هزینه های این ویروس به تشدید سنگین بدهی شمع.

ژان-کلود تریشه رئیس سابق بانک مرکزی اروپا نامیده است که در بخش بین شمال و جنوب “معکوس” و “بی فایده است.”

CNBC به نظر می رسد چرا آلمان و هلند هستند در برابر این ایده ازکرونا اوراق قرضه‘.

پوپولیسم در خانه

ضد اتحادیه اروپا احزاب را تجربه کرده اند در حال رشد حمایت در پی بحران بدهی در سال 2011 است. این احزاب به اشتراک گذاری این ایده است که کشور خود را برای عضویت در اتحادیه اروپا نه در خدمت شهروندان خود را به خوبی. اما حرف از این گروه های سیاسی می تواند متفاوت باشد و اغلب سوخت شمالی-جنوبی تقسیم می کند.

در آلمان جایگزین برای آلمان (AfD) که وارد پارلمان آلمان برای اولین بار در سال 2017 و در حال حاضر آن را سومین گروه است صحبت کردن در برابر تاج اوراق قرضه. یک سخنگوی AfD گفت: نه coronavirus و نه یورو “توجیه که مالیات دهندگان آلمانی بلد هستند برای بدهی از کل اتحادیه اروپا است.”

از سوی دیگر ایتالیا محبوب ترین ضد اتحادیه اروپا, پارتی, Lega به رهبری ماتئو Salvini آغاز شده شدید علیه این ایده از ایتالیا پذیرش پول از منطقه بحران صندوق به نام مکانیزم ثبات اروپا. این یکی از امکانات مورد بحث وزرای مالی برای کمک به اقتصاد برخورد با این بیماری همه گیر.

کلودیو Borghi عضو Lega که مشاور اقتصادی زمانی که این حزب در دولت در 2018, به تازگی در توئیتر خود نوشت یک فاشیست ایتالیا-عصر پوستر با یک لبخند سرباز آلمانی دست خود را گسترش و گفت: “زمان می رود اما این تاکتیک همیشه یکسان است.”

کارستن نیکل از شرکت تحقیقات Teneo گفت: در یک یادداشت که “شمالی تصمیم سازان چهره خود را داخلی و فشارهای سیاسی و کشیدن آنها را در جهت مخالف به جنوب همسالان.”

“برای آلمان و شمال پریدن از ویروس بحران به طور مستقیم به بدهی mutualization به سادگی نمی خواهد کار سیاسی” نیکل اضافه شده است.

ائتلاف های شکننده

هلندی و آلمانی دولتها نیز نتیجه شکننده سیاسی اتحاد است.

در آلمان, آنگلا مرکل صدر اعظم این شهر با گروه سوسیالیست SPD در پی 2017 فدرال انتخابات. این معامله آمد تنها پس از صدراعظم آلمان CDU حزب موفق به رسیدن به یک توافق با دیگر احزاب است.

علاوه بر این CDU و سوسیال دموکراتها ائتلاف شده است در مناسبت های مختلف از آن منجر تحلیلگران سیاسی به وزن چشم انداز یک پارگی.

نخست وزیر هلند یک سیاستمدار لیبرال شده است در ائتلاف با دیگر احزاب پس از سال 2017 و نیز از چهره های اپوزیسیون از یک ضد اتحادیه اروپا حزب در مجلس ملی. حزب برای آزادی تحت رهبری گیرت ویلدرز, دومین گروه در پارلمان هلند.

بانک مرکزی اروپا محرک

بانک مرکزی اروپا اعلام کرد یک باند-خرید برنامه از مجموع 750 میلیارد یورو در طول سال 2020 در پاسخ به این حال همه گیر. این حرکت کاهش هزینه های استقراض برای کشورهای منطقه یورو و کاهش هر گونه فشار بر سیاستگذاران به آمده تا با یکی دیگر از عظیم وسیع در اتحادیه اروپا بسته محرک.

بنابراین هلندی و آلمانی مقامات برجسته است که هر یورو منافع کشور از شرایط بازار خوب بدین معنی که لازم نیست به گام بی سابقه ای از ترکیب اروپا اوراق بهادار.

دولت های اروپایی اغلب از انتقاد از رای دهندگان که آنها داده اند “بیش از حد حاکمیت” به نهادهای اتحادیه اروپا.

این یکی از بزرگترین استدلال در انگلستان که منجر به این کشور خروج از بلوک در ماه ژانویه است.

در حال حاضر بانک مرکزی اروپا نظارت بر سیاست های پولی در سراسر 19 کشور که سهم یورو در حالی مختلف پایتخت حفظ قدرت بیش از سیاست های مالی است.

این “flipside (بدهی mutualization) خواهد بود دائم مشروط طریق بیشتر متمرکز مالی سیاستگذاری,” نیکل از Teneo گفت.

“سیاسی مطلوب از این رژیم خواهد بود یک سوال بزرگ برای پاسخ به آلمان و شمال — اما قطعا همچنین برای جنوب,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>