محکوم کودک آزار از دست می دهد و نقطه عطفی مورد بیش از نیش

یک محکوم کودک آزار, زندانی پس از گرفتار شدن در یک نیش توسط یک به اصطلاح کودک آزار شکار شده از دست یک پرونده تاریخی پس از انگلستان بالاترین دادگاه حکم داد که استفاده از چنین شواهد و مدارک قانونی بود.

منافع کودکان در اولویت قرار دارند بیش از هر علاقه یک کودک آزار می توانست در حال مجاز به شرکت در رفتار جنایی دیوان عالی کشور حکم داد.

تصمیم به کاربرد گسترده در مورد اینکه آیا دادستان می تواند با تکیه بر چنین شواهد در دادگاه کیفری.

Supreme Court
تصویر: این تصمیم توسط دادگاه عالی کاربرد گسترده

مورد آورده شد توسط علامت گذاری به عنوان ساترلند که گرفتار شده بود توسط یک کودک آزار شکار در اسکاتلند است.

در سال 2018 Sutherland, 37, ساخته شده تماس در دوستیابی گی برنامه Grindr با کسی که ادعا می شود a 13-year-old boy.

پسر بود و در واقع یک بزرگسال دام مورد استفاده توسط کودک آزار شکار گروه داماد مقاومت کنندگان اسکاتلند.

ساترلند ارسال جنسی پیام ها و تصاویر به فرد و آنها بعد از آن مرتب به ملاقات در یک ایستگاه اتوبوس در گلاسکو.

بیشتر از انگلستان

او گرفتار شد و پس از او تبدیل شده تا در ایستگاه اتوبوس و ملاقات با اعضای گروه که فیلم برداری روبرو می شوند و ارسال تصاویر آنلاین.

ساترلند بود دستگیر و محاکمه با استفاده از شواهد جمع آوری شده توسط این گروه فعال و عربستان در ماه اوت سال 2018 است.

Convicted paedophile Mark Sutherland. Pic: Groom resisters scotland
تصویر: ساترلند استدلال حق خود را به خصوصی زندگی شده بود را نقض کرده بودند. عکس: داماد مقاومت کنندگان اسکاتلند

او قبلا موسوم حادثه دیگری که در آن او فرستاده صریح تصاویر برای a 12-year-old boy.

ساترلند به ارمغان آورد یک دادگاه عالی به چالش با این استدلال که حق خود را به یک زندگی خصوصی مندرج در ماده 8 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر شده بود را نقض کرده بودند.

در یک جلسه در ماه ژوئن یک پانل از پنج نفر از قضات از جمله دادگاه رئیس جمهور پروردگار نی شنیده شواهد از ساترلند تیم حقوقی که پلیس و دادستان به “تشویق ضمنی” به این گروه اغلب با استفاده از این اطلاعات آنها را جمع آوری.

Gordon Jackson, QC, نمایندگی ساترلند به دادگاه گفت: “پلیس در حال آگاه باشید که وجود دارد تعدادی از شکارچی سازمان های فعال در اسکاتلند و انگلستان و شواهد ارائه شده از این سازمان منجر به تعدادی از تحقیقات جنایی و اعتقادات.”

وجود دارد “ناآرامی” در مورد کار این گروه است.

این مدافع استدلال کرد که چه شکارچی گروه شد و به احتمال زیاد به از این واقعیت است که بسیاری از موارد تحت پیگرد قانونی قرار شد که حتی اگر وجود دارد “reams اعم از اسناد”, “در پایان روز, ما کاملا مطمئن هستیم اگر ما در انجام آن, آنها تحت تعقیب قرار دادن”.

آلیسون دی Rollo, QC, وکیل عمومی برای تاج و تخت که به مخالفت با درخواست تجدید نظر استدلال کرد که پیگرد قانونی از رفتار جنسی بین یک بزرگسال و یک کودک “تعامل نیست” کسی حق حفظ حریم خصوصی.

“وجود دارد هیچ حق احترام به چنین رفتاری در یک جامعه دموکراتیک” او گفت:.

دیوان عالی کشور صورت می آید تنها چند هفته بعد از پلیس هشدار داد کودک آزار گروه های شکار شد و به احتمال زیاد به مرحله فعالیت به عنوان COVID-19 مستند برداشته شده است.

در سراسر انگلستان بیش از 90 نام کودک آزار شکارچی گروه بر این باور هستند که فعال باشد.

قبل از این که مستند آنها انجام شده به طور متوسط از 100 نیش در هر ماه.

تعداد نیش کاهش یافته است به فقط تعداد انگشت شماری در طول چند ماه گذشته.

اما دستیار ارشد پاسبان دن Vajzovic ملی روسای پلیس’ شورای رهبری به صورت آنلاین و کودک بهره برداری فعال گروه گفت: به اصطلاح کودک آزار شکارچیان شد و هنوز هم فعال است و ممکن است نشستن در حدود 160 موارد است.

آقای Vajzovic گفت: “در طول ماه اول از این مستند فقط 16 حوادث ثبت شد با 15 از آن محدود به ‘e-فعالیت های که در آن شواهد جمع آوری شده در سیاهههای مربوط به چت منتقل شده است به پلیس.”

جو Stubbs که کمک کرده است تا اجرای یک کودک آزار شکار تیم در ناتینگهام برای چندین سال او گفت: “انتظار می رود بسیاری از تیم ها به چیدن تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش” پس از آن که مستند به طور کامل برداشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>