نقاهت پلاسما محاکمه شروع برای coronavirus درمان

محاکمه برای درمان coronavirus با استفاده از پلاسمای خون از آن دسته از افرادی که در حال حاضر در حال بهبود از بیماری آغاز کرده اند.

اول 14 واحد نقاهت پلاسما از سابق coronavirus بیماران عرضه شده به سه NHS تراست با انتقال در حال حاضر صورت گرفته است.

محاکمه هدف خواهد به نگاه در اثر پلاسما به عنوان یک درمان برای COVID-19با بیمارستان شرکت در این آزمون در ماه های آینده.

Convalescent plasma is being given out in a trial. Pic: NHS
تصویر: نقاهت پلاسما داده شده است در دادگاه. عکس: NHS

نقاهت پلاسمای غنی از آنتی بادی از کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت و سپس بهبود از coronavirus و می توان با توجه به کسانی که در حال تلاش برای توسعه سیستم ایمنی بدن خود را پاسخ.

بیمه خدمات درمانی نیز در حال افزایش ظرفیت خود را برای جمع آوری پلاسما از, بنابراین می توان آن را در مقیاس انبوه باید آن را اثبات موفق در کمک به بیماران.

شواهدی وجود دارد که مردم بهره مند خواهند شد اما ایمنی و اثر بخشی آن به تایید قبل از آن را می توان به طور گسترده تر.

گیل Miflin, افسر ارشد پزشکی به صورت بیمه خدمات درمانی خون و پیوند گفت: “ما خوشحال هستیم که اولین بیماران در حال دریافت نقاهت پلاسما انتقال به لطف سخاوت از اهدا کنندگان ما.

بیشتر از Covid-19

“ما در حال انجام یک کارآزمایی بالینی برای دیدن چگونه موثر انتقال هستند و ما آرزو می کنیم هر بیمار هست. چندین بیمارستان در حال حاضر بخشی و این تعداد به سرعت رشد بیشتر مردم تبدیل شدن به واجد شرایط برای اهدای پلاسما ،

“Plasmapheresis کمک مالی جدید به NHSBT اما ما به سرعت در حال افزایش قرار ملاقات ما گرفته ایم بیش از 400 کمکهای مالی تا کنون.

The plasma is taken from recovered COVID-19 patients. Pic: NHS
تصویر: پلاسما گرفته شده است از بهبود COVID-19 بيمار. عکس: NHS

“ما به سرعت در حال ساخت مجموعه ظرفیت به طوری که اگر ما آزمایشی را نشان می دهد انتقال موثر هستند ما می تواند عرضه بیمارستان در یک مقیاس بزرگ است.

“ما در حال جمع آوری در نه شهرستانها در حال حاضر و ما در حال گسترش به تمام 23 از ما اهدا کننده مراکز و جدید سالن در شهرستانها بزرگ است. ما با استفاده از NHS اطلاعات تماس مردم با یک نتیجه تست مثبت زندگی می کنند که نزدیک به ما اهدا کننده مراکز. کسانی که بهبود یافته اند نیز می تواند به ما اطلاعات خود را در nhsbt.nhs.انگلستان.

“اهدای پلاسما است که امن و آسان است و شما می تواند صرفه جویی در زندگی – اگر شما دریافت تماس لطفا کمک کنید.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Dr Abhi Lal, 43, در حال حاضر آماده شده است بخشی از محاکمه و گفت: “من اهدا پلاسما شد یک تجربه فوق العاده است. کارکنان اینجا را در بیرمنگام دهنده مرکز شده اند بسیار دوستانه و من شده اند بسیار خوبی پس از نگاه.

“من تا به حال COVID-19 شش هفته پیش. من تا به حال بدن درد و تب و خستگی و نتیجه تست مثبت.

Bllod plasma
می تواند اهدا پلاسما می تواند درمان COVID-19?

“من می خواستم برای انجام کاری به طور بالقوه کمک به دیگران و کمک به توسعه یک درمان است.

“من یک قفسه سینه در Worcestershire حاد بیمارستان NHS Trust. من پس از نگاه مردم در پایان شدید آن است.

“آن بوده است بسیار تند و زننده بیماری است. آن را ساخته شده است بسیاری از مردم بسیار بد و متاسفانه برخی از مردم جان سالم به در برد. آن را خوب به قادر خواهید بود به سعی کنید به کمک با اهدای پلاسما بیش از حد.”

اگر مردم از بهبود COVID-19 و آنها مایل به کمک آنها می تواند به ارائه اطلاعات از طریق یک فرم در NHSBT وب سایت www.nhsbt.nhs.uk.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>