حاوی coronavirus باید اندونزی ‘اولویت اول’ می گوید: سابق وزیر دارایی

مردم با پوشیدن ماسک صورت حضور در نماز جمعه در یک مسجد در سورابایا اندونزی در آوریل 20, 2020.

Juni Kriswanto | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

گرفتن شیوع کروناویروس تحت کنترل باید اولویت بالا برای دولت اندونزی این کشور وزیر دارایی سابق گفت: در روز جمعه.

اندونزی ثبت کرده است 170 مرگ و میر مربوط به COVID-19 بيشترين تلفات در جنوب شرقی آسیا با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. موارد تایید شده در کشور در 1,790 — کمتر از مالزی و فیلیپین و تایلند دادهها نشان داد.

“این کاملا روشن است که گرفتن شیوع بیماری تحت کنترل باید اولویت اول دولت به دلیل مهار این ویروس خواهد بود که کلید بازیابی” Muhamad Chatib بصری رئیس اتاق فکر Mandiri موسسه گفت: CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“به همین دلیل دولت نیاز به عمل فوری و بلافاصله گفت:” سليم بود که اندونزی وزیر امور مالی از سال 2013 تا 2014 رئیس جمهور Susilo Bambang Yudhoyono.

برخی از کارشناسان گفت: عدم تست می توانست نقاب مقیاس شیوع این بیماری در اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت ترین در جهان است. دیگران گفت: دولت باید اعمال سختگیرانه تر جنبش کنترل و یا حتی کامل مستند برای مدیریت این وضعیت است.

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo اعلام کرده است “مقیاس بزرگ” اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که سرمایه شهر جاکارتا — که در آن بسیاری از عفونت ها پیدا شد — اعلام وضعیت اضطراری در, گزارش رویترز،.

وزیر اقتصاد روپیه Mulyani Indrawati هشدار داد که شیوع کروناویروس می تواند اندونزی اقتصاد جنوب شرق آسیا بزرگترین — را متوقف کند. او گفت: رشد سالانه می تواند به بین 0% تا 2.5% بسیار آهسته تر از سال گذشته 5.02% با توجه به گزارش رویترز.

دولت اندونزی اختصاص داده است 405 تریلیون واحد پول اندونزی ($24.5 میلیارد دلار) در هزینه های اضافی برای حمایت از اقتصاد در یک حرکت است که گسترش مالی کسری بودجه در سال 2020 به 5.07 درصد از تولید ناخالص داخلی گزارش رویترز،.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>