یک کارگر بازرسی یک سفارش در یک JD.com تحویل ایستگاه در Yizhuang پکن در میان شیوع کروناویروس.

هیلاری پان | CNBC

پکن — بیشتر مردم در خانه گیر کرده در چین به عنوان آنها صبر از شیوع کروناویروس دادن برخی از تحویل و تجارت الکترونیکی شرکت های فرصت حتی به عنوان آنها سعی می کنند برای مدیریت خطرات ناشی از این بیماری است.

قبلا در یک روز معمولی یک پیک برای JD.com در پکن خواهد تحویل حدود 140 تا 150 بسته در مجتمع آپارتمانی گفت: Lansong خورشید سر از این شرکت تحویل ایستگاه در Yizhuang در حومه پکن.

در حال حاضر که با صعود به بیش از 200 دستور روز خورشید گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

بیش از نیمی از چین تعطیل است که مقامات سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش یک ذات الریه-ویروس باعث پدید آمده است که در اواخر ماه دسامبر. از کشته شدن بیش از 500 نفر در درجه اول در شهر ووهان اما آلوده بیش از 20 ، 000 نفر در سراسر کشور است.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در حداقل 24 استان ، شهرداری و سایر مناطق گفت: کسب و کار نه به سر کار در روز دوشنبه. شهر پکن مقامات را به شدت تشویق شرکت ها برای اجازه کار کارمندان از راه دور و تا روز دوشنبه نیز هست. مدارس سراسر کشور نیز به طور کلی بسته تا اواسط فوریه و یا بعد.

انتخاب کنید تا در تحویل مواد غذایی

به عنوان مردم به ماندن در خانه و جلوگیری از مناطق عمومی آنها تبدیل کردم به سفارش مواد غذایی آنلاین از شرکت هایی است که به رخ کشیدن یک یا دو ساعته تحویل در حین کار عادی برابر است. به عنوان انتظار می رود سفارشات برای ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده نیز رسید.

برای مثال JD سهامداران دادا که ارائه می شود برای خارج شده و مواد غذایی محلی و زنجیر و گفت: خرید و فروش بیش از چهار برابر شد و از یک سال پیش در طول 10 روز از سال جدید قمری تعطیلات به پایان رسید که این یکشنبه گذشته. در همان دوره JD گفت فروش خود از محصولات تازه افزایش بیش از سه برابر در مقایسه با سال گذشته است. این شرکت گفت: آن را به فروش 15000 تن از محصولات تازه در طول دوره تعطیلات.

آمار و ارقام از رقیب Alibaba است Hema فروشگاه مواد غذایی تازه و تولید پلت فرم تحویل در دسترس نیست.

Anecdotally در پکن در حالی که کارگران خود را در راه بازگشت به شهر مشتری تقاضا آنقدر زیاد است که سفارشات می توانید ساعت های طولانی تر از برنامه ریزی شده می رسند. و به جای کشش به شب های موجود تحویل اسلات اغلب برش های کوتاه.

تقاضا نیز باقی مانده است نسبتا بالا در تحویل غذا. روز چهارشنبه شهر پکن رسمی فاش کرد که حدود 20000 تحویل مردم شد منینگ به طور متوسط بیش از 400 ، 000 دستور بعد از takeout سیستم عامل Meituan و Elema به گفته رسانه های دولتی. این مقاله اضافه شده است که تحویل مردم درخواست به پوشیدن ماسک و متوسط انجام شد.

چالش از ویروس

این ویروس ایجاد کرده است برخی از دیگر چالش های لجستیکی برای تحویل به ویژه مواد غذایی است.

Meituan, Hema و دادا اعلام کرده اند یک ویژگی در برنامه برای تماس تحویل اجازه می دهد پیک به ترک یک سفارش در یک نقطه مناسب برای مشتری را انتخاب کنید تا بدون نیاز به تعامل.

کنتاکی مرغ سرخ کرده و پیتزا کلبه برندها نیز راه اندازی یک گزینه مشابه برای تحویل. شرکت مادر یام چین در بیانیه ای گفت به CNBC که مارک در حال آزمایش یک ویژگی در چین برای سفارش آنلاین و چیدن در فروشگاه بدون تماس بگیرید. Meituan گفت: این تلاش چیزی مشابه.

در بسیاری از مناطق پیک دیگر نمی تواند ارسال بسته های مستقیم به درب. در عوض آنها باید تماس مشتریان را انتخاب کنید تا بسته را از مقابل دروازه از مجتمع آپارتمانی که می تواند گاهی اوقات چند دقیقه پیاده روی به دور از مشتری واحد.

“این قطعا باعث کاهش بهره وری” Ruichuang چن, یک JD.com پیک گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان. یکی از JD فروش امتیاز است که همان روز و یا روز بعد تحویل.

در حالی که اکثر مردم در خانه هستند و به بهانه بسته به سرعت چن اشاره کرد که دیگر مشتریان ممکن است در خواب یا درک نمی, سیاست و تمایلی به انتخاب کنید تا تحویل. به منظور مطمئن شوید که مشتریان خود را دریافت بسته های چن گفت که او شروع روز خود را در اطراف 7 صبح و نگه می دارد تا زمانی که همه بسته ها تحویل داده است.

به طور کلی صنعت نمایندگان و تحلیلگران گفت: شرکت تدارکات بودند عامل نسبتا به طور معمول در خارج از مناطق مانند هوبئی استان شده است که سخت ترین ضربه توسط ویروس. بسیاری از کسب و کار نیز در شرکت شتاب تحویل تجهیزات پزشکی و سایر ملزومات به هوبئی و شهر ووهان از طریق کانال های ویژه.

اما برای بسیاری از کشور ممکن است چند روز یا حتی چند هفته دیگر برای سفارشات وارد شود به تعویق افتاد و دوباره باز کردن بسیاری از کسب و کار و قرنطینه شهرستانها. در اوایل این هفته برخی از شهرستانها از جمله Hangzhou — از کجا Alibaba است به ستاد مرکزی واقع شده است — همچنین فشارهای بین شهری در بزرگراه تعطیلی و گفت: خانواده ها باید تنها با ارسال یک فرد برای خرید کالا در هر دو روز.

Alibaba است به تدارکات وابسته Cainiao آن گفت: “استقرار کارگران با توجه به جزئیات سیاست دولت بر بازگشت به کار.” که با توجه به CNBC ترجمه از زبان چینی متن.

ویروس مربوط به اختلالات به ویژه برای چین تولید هاب آمار کل تدارکات صنعت چارلز Guowen وانگ مدیر در اتاق فکر توسعه چین موسسه گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

تاخیر در بازگشت به کار را کاهش توانایی تولید کنندگان و مرتبط با خدمات لجستیک به عقب بر گردیم به حالت عادی سرعت عامل وانگ گفت که بهره وری از تدارکات مربوط به نیازهای روزانه را نیز باید روشن قطره به احتمال زیاد موثر بر سود.

یک بار افزایش?

این هنوز مشخص نیست چه نهایی تاثیر اقتصادی این سال خواهد بود. خاموش شدن است که در اصل یک فرمت قمری تعطیلات سال جدید آغاز شد که در ژانویه. 24 این سال است.

تعطیلات به طور معمول اوج فصل برای e-commerce از آنجا که اکثر مردم در حال سفر در خارج از کشور گفت: Charlie چن مدیر و رئیس مصرف کننده تیم در چین رنسانس. اگر مردم در خانه آنها به طور معمول به صرف زمان بیشتری را بر روی تلفن های خود را و یا بازی فروشگاه, او گفت:.

اما او انتظار دارد که این به خرید یک بار و پس از تهدید ویروس می میرد بسیاری از مصرف کنندگان را به خود عادت از رفتن به, تازه, تولید و بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de