محافظه کاران ایستاده برای برنده شدن در انتخابات به اصلاح طلبان سقوط از نفع تحلیلگران می گویند

بسیاری از دیدن ایران محافظه کاران برنده انتخابات جمعه, اما این بیشتر به اصلاح طلبان از دست دادن حمایت از تندروها به دست آوردن محبوبیت یک دانشیار پژوهشی گفت: در این هفته.

“اصلاح طلبان نیست به خصوص محبوب در حال حاضر, اما محافظه کاران قطعا نیست بسیار محبوب” گفت: قهوهای مایل به زرد فنگ شین خاورمیانه موسسه در دانشگاه ملی سنگاپور است.

میزان مشارکت رای دهندگان انتظار می رود که کم به جوان مردم می گویند که آنها در حال امتناع از رفتن به پای صندوق های رای. ایران در سال 2016 انتخابات پارلمانی دیدم یک ائتلاف اصلاح طلبان و معتدل و محافظه کاران به دست گرفتن کنترل اما زمان قانونگذاران باید نا امید ایران مردم.

“عملکرد خود بوده و بدون زرق و برق اقتصاد نیست بهبود و ایرانی ها کمی نا امید در مورد عدم پیشرفت در مسائل اقتصادی و سیاسی گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز جمعه.

این است که جزر و مد تبدیل شده نسبت به محافظه کاران گفت: قهوهای مایل به زرد و اضافه کرد که آنها تمایل به مشکوک در مورد رسیدن به یک مذاکره هسته ای توافق با ایالات متحده است که “یکی از مسائل اصلی که توقف اقتصاد ایران از دوره نقاهت.”

جامعه بین المللی به رهبری آمریکا ایران را تحریم کرده برای سال در, یک پیشنهاد برای محدود کردن آن, انرژی هسته ای برنامه.

“اگر (محافظه کاران) به خوبی انجام دهد در این زمان در این انتخابات آن را به طوری که آنها را به طور ناگهانی محبوبیت به دست اورد اما … اصلاح طلبان و پراگماتیست از دست داده اند نفوذ خود را به دلیل عملکرد,” او گفت:.

چرا محافظه کاران ممکن است یک پا

در حالی که قهوهای مایل به زرد متوقف کوتاه از پیش بینی یک پیروزی برای صلح امیلی هاتورن استراتفور را در شرق میانه و شمال آفریقا تحلیلگر وجود دارد گفت: چند عامل که چرا یک “محافظه کار مجلس” می توان انتظار داشت – و نه دست کم از آن است که رد صلاحیت کاندیداهای اصلاح طلب.

یک غیرمنتخب مذهبی و گروه حقوقی – شورای نگهبان – بررسی 15,000 نامزدها و محروم بیش از 7000 از در حال اجرا برای دفتر.

“وجود دارد تعداد زیادی از disqualifications از کاندیداهای اصلاح طلب … برای انتخابات اما این فقط یک عامل در میان بسیاری که چرا ما باید انتظار بیشتر محافظه کار در مجلس,” او گفت:.

“اخیر ترور قاسم سلیمانی را درک شکست از متوسط بیشتر رویکرد فعلی رئیس جمهور حسن روحانی و حامیان اصلاح طلب – همه از این است که مقاطعه به باز کردن برای بیشتر محافظه کار سیاست سخت تر از خط سیاست.”

صرف نظر از نتیجه انتخابات, اما, Hawthorne گفت: رهبران ایران باید راه سختی در پیش است.

“مهم نیست که سیاسی است که در راس دولت و یا تدوین سیاست های اقتصادی واقعی وجود دارد محدودیت به راه حل های آنها می توانند با در صورت بی سابقه ای از تحریم های ایالات متحده.”

– CNBC ناتاشا Turak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>