داوطلبان شمارش آرا در اولین-در-این-ملت آیووا انجمن در Southridge بازار در Des Moines, آیووا, ایالات متحده روز دوشنبه, فوریه. 3, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

پیشرو فدرال ناظر آژانس اندرز وزارت امنیت داخلی خود را برای عدم تامین امنیت انتخابات آماده سازی با 2020 ریاست جمهوری ابتدایی فصل در حال حاضر در جریان است.

در نامه پنج شنبه در دفتر پاسخگویی دولت که در گزارش به کنگره گفت: DHS, امنیت زیرساخت های آژانس امنیت یا CISA است در برنامه های خود را برای تامین امنیت انتخابات. CISA در زمان قیمومیت که در اوایل سال 2017, زمانی که انتخابات زیرساخت های اضافه شده به لیست خود را از “بحرانی” صنایع است که با آن باید هماهنگ در پاسخ به حملات سایبری.

“انتخابات مقدماتی آغاز و در فوریه. اما CISA هنوز تکمیل آن استراتژیک و عملیات قصد دارد برای کمک به دولت و مقامات محلی در حفاظت از 2020 انتخابات و یا مستند چگونه آن را به آدرس قبل از چالش ها” گائو گفت.

توصیه های یک هشدار دهنده علاوه بر عدم چرخش در اطراف تکنولوژی در اوایل مبارزات انتخاباتی. یک برنامه شکست فرو آیووا قفقاز به هرج و مرج در اوایل این هفته و نتایج به طور کامل در جدول در یک مسابقه بین ریاست جمهوری مدعی برنی ساندرز و پیت Buttigieg. نوادا دموکرات اعلام کرد که تا به حال اوراق, برنامه ای برای استفاده از برنامه های مشابه جلسه Feb. 22. کمیته ملی حزب دموکرات از خواست مجدد ممکن است کرباس در آیووا.

در مورد آن قسمت در اولیه DHS گفت: دموکرات ها تا به حال کاهش یافته است و به این سازمان ارائه به دامپزشک برنامه شارژ آیووا حزب دموکرات را رد کرده است. معلوم نیست چرا نقد و بررسی یک رای گیری برنامه مورد نیاز برای DHS داده شده در آن حوزه بیش از انتخابات زیرساخت های امنیتی که باید شامل تابآوری برنامه ریزی در این رویداد از یک تکنولوژی شکست.

DHS گفته است که قصد دارد به یک “#protect2020 برنامه ریزی استراتژیک و 2020 تامین امنیت انتخابات عملیات طرح” به زودی با پاسخ دقیق به تغییرات توصیه شده توسط Feb. 14. نیوهمپشایر اولیه برای برنامه ریزی روز شنبه, فوریه. 11.

گائو ذکر شده سه توصیه هایی برای CISA:

  • ضروری و قطعی برنامه ریزی استراتژیک و حمایت از عملیات برنامه ریزی برای تامین امنیت انتخابات زیرساخت برای انتخابات آینده است.
  • اطمینان حاصل شود که عملیات طرح به طور کامل آدرس تمام خطوط از تلاش در برنامه ریزی استراتژیک برای تامین امنیت انتخابات زیرساخت برای انتخابات آینده است.
  • سند چگونه این سازمان در نظر دارد برای رسیدگی به چالش های شناسایی شده در آن قبل از انتخابات کمک تلاش و ترکیب مناسب درمانی اقدامات به آژانس 2020 برنامه ریزی است.

CISA شده است و تلاش برای همکاری با وزرای امور خارجه و دیگر مقامات انتخابات در تمام ایالات متحده و سرزمین های, برای کمک به تهدید به اشتراک گذاری اطلاعات در پیش از انتخابات در این کشورها است.

“این تمام-از-تلاش دولت برای تضمین انتخابات بی سابقه بوده است. ما قدردانی گائو را به رسمیت شناختن این تلاش های” یک CISA نماینده است. “کار ما این است که انجام نشده است و ما همچنان به ساخت و رشد هر روز اما ما درک خطر و نیاز به اقدام برای نگه داشتن سیستم های ما امن است و ما آماده هستیم برای سال 2020 است.”

در عین حال CISA ملاقات مقاومت در برخی از حوزه های قضایی است که آژانس به عنوان یک پتانسیل سیاسی رقیب به جای خنثی کرد.

این شده است یک دیرین چالش برای امنیت داخلی در هر دو بخش دولتی و خصوصی آن را به عنوان تلاش برای متحد کردن جناح های مختلف از صنایع تعیین شده به عنوان “بحرانی” – از جمله بانکداری و انرژی تصفیه آب و امکانات تجاری در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de