کنگره در حال کار بر روی یک coronavirus بسته امداد — آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای کسب و کار

(L-R) رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر اقلیت سنا چاک شومر برگزاری یک جلسه به بحث در مورد یک پتانسیل اقتصادی لایحه در پاسخ به coronavirus COVID-19 در واشنگتن دی سی در 20 مارس 2019.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کنگره تقلا برای قرار دادن با هم یک سوم coronavirus بسته امداد و لابی سیل گوشی های.

قانونگذاران این آخر هفته در حال هل دادن برای دیدار با کاخ سفید روز شنبه مهلت رسیدن به توافق بر سر بسته نجات به احتمال زیاد به بالای $1 تریلیون. روز شنبه در کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: بسته خواهد به احتمال زیاد برابر با 10 درصد از اقتصادی ایالات متحده خروجی و یا بیش از 2 تریلیون دلار. مدیران zeroed در زبان در سنای آمریکا پیشنهاد اولیه تخصیص بخشی از وجوه آن به کسب و کار.

لایحه منتقل 50 میلیارد دلار به شرکت های هواپیمایی 8 میلیارد دلار برای محموله های هوایی و 150 میلیارد دلار به دیگر “مضطرب کسب و کار” — یک دسته برگ های آن به ویژه تعریف نشده است. اما شرکت هیچ علاقه ای به ترک این تعریف از “شدت مضطرب کسب و کار” به خزانه است.

ضمن وجود دارد یک بازی مرغ در کنگره خواهد شد که فرد به علت تاخیر که اجازه می دهد تا فروپاشی شالوده شرکت های آمریکایی.

ایالات مدیر عامل شرکت هشدار داد که دولت این هفته که اگر آن را دریافت نمی کند کمک های پایان ماه آن را “آغاز خواهد شد به گرفتن گام های لازم برای کاهش [آن] حقوق و دستمزد در خط با 60 درصد کاهش برنامه ما اعلام کرد برای ماه آوریل است.”

به عنوان بمب ساعتی کنه کنگره باید غربال کردن از طریق درخواست. صنعت هتل می خواهد 150 میلیارد دلار. صنعت رستوران می خواهد 145 میلیارد دلار. انجمن ملی تولید کنندگان می خواهد 1.4 تریلیون دلار. شورای بین المللی مراکز خرید می خواهد تضمین تا $1 تریلیون.

“نجات درخواست ذهن ترا درهم میشکنند” گفت: Dennis کلهر مدیر اجرایی گروه حمایت بهتر بازار است. “و آن را به یک ماده از چه کسی برنده و چه کسی را از دست بدهد.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این هفته او را چیدن برندگان فقط نگه داشتن شغل های آمریکا با حفاظت از بزرگترین کارفرمایان. و اکثر صنایع استدلال کرده اند آن را از اتحادیه اروپا ، آنها استدلال می کنند این وضعیت بی سابقه است و درد آنها در حال مقابله است که تقصیر آنها نیست.

“نگاهی به پست 9-11 پس از بحران مالی– آن دو – و آن را هنوز هم وجود دارد” گفت: آمریکا هتل محل سکونت ارتباط مدیر عامل شرکت تراشه راجرز گفت. AHLA اعضای عبارتند از: Hotel هتل ماریوت هیلتون و همچنین تعدادی از کسب و کارهای کوچک.

راجرز همراه با مدیران صنعت ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این هفته به اعتراف خود را در مورد. از ماه فوریه در ایالات متحده هتل ها از دست 2.4 میلیارد دلار در اتاق درآمد. در واشنگتن ویلارد بین قاره ای وجود دارد که چهار مهمان این هفته است.

اما نجات از صنعت هتل ممکن است جریان را به تامین کنندگان خود را که خود نیز صرف هفته استدلال خود را در مورد.

“وجود دارد بسیاری از موارد خوب ساخته می شود و بسیاری از لابی شدید به صنعت خود را به گرفتن در ترکیب گفت:” هارون کاتلر یک شریک در Hogan Lovells. “بسیاری وجود دارد ثانویه بخش هایی که نهفته فراتر از فقط هتل و کازینو: شرکت هواپیمایی بخشی از تامین کنندگان صنعت دریایی, تهیه ماهی و غذاهای دریایی به رستوران های صنعت بسته بندی گوشت می آمد و غیره.”

بین المللی Foodservice توزیع کنندگان انجمن تخمین زده است که این صنعت را از دست بدهند 24 میلیارد دلار اگر خاموش همچنان ادامه دارد بیش از سه ماه آینده. هتل ها خالی رستوران را تعطیل گذشته از takeout و مدارس گفت: دانش آموزان در خانه بمانند.

“ما همیشه خاموش شریک و اعضای کنگره همیشه نمی دانند که ما” گفت: IFDA مدیر عامل Mark Allen. “ما در حال درخواست برای جزوه, ما فقط می خواهم به نگه داشتن کارکنان است.”

شرکت های هواپیمایی و هوافضا نیازی به استدلال آنها ضروری – و آنها نمی نیاز به معرفی خود به کنگره است. قانونگذاران در هر دو طرف راهرو از اقتصاد باید اذعان خود نقش مهمی به عنوان یک وسیله حمل و نقل به عنوان یک خریدار تجهیزات و کارفرما از 750,000 شغل.

هنوز قانونگذاران نمی خواهید به سوال توسط رای دهندگان در مورد تصمیم به قید وثیقه یک صنعت است که در آن چهار تا از بزرگترین شرکت ها در مجموع صرف حدود 39 میلیارد دلار در طول پنج سال گذشته خرید سهام. آنها نیز مجبور به توضیح حمایت از بوئینگ است که هنوز از وضعیتی وخیم از دو سقوط آن 737 Max هواپیما که به کشته شدن هر کس در هیئت مدیره.

و بنابراین آنها شروع به نشان می دهد نظر خود را.

دموکرات ها را به نام برای هر شرکت است که فدرال کمک به ممنوعیت شرکت buybacks. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت او را “نظم” آن است. رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که در تماس تلفنی که با او مخالف شرکت با استفاده از کمک مالی برای خرید سهام. این

اواخر جمعه بوئینگ اعلام کرد آن را لغو خواهد کرد مدیر عامل شرکت پرداخت تعلیق سود خود و گسترش یک مکث در به اشتراک گذاری buybacks.

بالقوه دیگر امتیازات ممکن است سخت تر برای بوئینگ و هواپیمایی فرو برد.

صنعت هواپیمایی ترجیح می دهند آن پیشنهاد 50 میلیارد دلار در امداد نیم در کمک های مالی و نیم در وام تضمین می کند. بوئینگ درخواست کرده است برای خود و تامین کنندگان آن 60 میلیارد دلار بودجه در بخشی از طریق وام تضمین می کند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده بود او ممکن است بخواهید به ارائه کمک های اولیه در قالب یک سهام یک حرکت که رقیق سهامداران و دولت نظارت سختگیرانه تر. این امر همچنین به دولت فرصت به سود آن را به عنوان پس از آن در سال 2008 کمک مالی از بانک ها و خودروسازان.

ایده سهام عدالت به برخی حمایت ها در کنگره افراد آشنا با این وضعیت گفت. جمهوریخواهان تقسیم می شوند که آیا سود بالقوه است به اندازه کافی برای توجیه بازگشت به کسب و کار از شرکت های خصوصی آنها گفت:

و به عنوان قانونگذاران داد و بیداد بر سر چه و این که آیا برای کمک به کشورهای بزرگترین صنایع این بحران در حال حاضر وارد خیابان اصلی. تعداد مدعیان بیکاری در هفته آینده می تواند در مجموع سه میلیون بانک مرکزی آمریکا گفت: این هفته است. وجود کارگران بدون بیمه و پرداخت را ترک کنند و بیمارستان ها هستند که understaffed و پایین تجهیزات ضروری. وجود دارد دولت های محلی است که نیاز به حمایت. ایالات متحده در کنفرانس شهرداران درخواست کرده است 250 میلیارد دلار.

دموکرات ها روشن ساخته اند آنها می خواهند هر لایحه تصویب آنها به مراقبت از کسانی که بدون حمایت و اعتقاد داشتند که کمک به این کشور بزرگترین کارفرمایان نیست به اندازه کافی برای اطمینان از کارگران و کسانی که بدون کار نیز گرفته مراقبت از.

“ما نیاز به این آدرس به عنوان بحران بهداشت عمومی است و افرادی که به طور مستقیم تحت تاثیر— مراقبت از سلامت کارگران و خانواده ها و جوامع کسب و کارهای کوچک—باید قرار داده می شود نه شرکت های بزرگ گفت:” دموکرات ایالت پتی موری از واشنگتن در بیانیه ای.

مجلس نانسی پلوسی گفته است که هر گونه لایحه کنگره می گذرد باید افزایش بیکاری بیمه توسعه پرداخت می شود بیمار و خانواده را ترک و قرار دادن پول به طور مستقیم به دست کسانی که به آن نیاز دارید.

در میان درخواست و نصب نیاز بسیاری در سی بر این باورند این بسته است و نه آخرین. برخی آن را یک “تریاژ” با دیگر برنامه به طور بالقوه حتی بزرگتر به بعد پایین خط.

وقتی پرسیده شد که در یک کنفرانس در اوایل این هفته که آیا یک تریلیون دلار است که به اندازه کافی مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “ما می دانیم که در مورد بعد خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

— CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>