یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت دیده می شود در خیابانی در شانگهای چین به عنوان کشور آمار شیوع رمان coronavirus 14 فوریه سال 2020 است.

Aly آهنگ | ایسنا

موارد جدید مرگبار coronavirus در حال اجرا از طریق چین رسید و در شروع ماه فوریه پس از آن آنها وارد و سپس آنها شروع به پریدن کرد بیش از 19,000 بیش از 24 ساعت است.

اما این نوسانات ممکن است به همان اندازه برای انجام با این واقعیت بر روی زمین به عنوان آنها را چگونه مقامات چینی تعریف “مورد تایید شده.”

ملی چین کمیسیون بهداشت در حال حاضر تجدید نظر دستورالعمل کشوری در پاسخ به COVID-19 شیوع حداقل شش بار از Jan. 22. دو تا از این تغییرات پس از اجرا Feb. 12 قابل ملاحظه ای تغییر روزانه مورد می شمارد.

سازمان بهداشت جهانی گفت: در این زمینه تیم که بازگشت دوشنبه از چین هوبئی کانون شیوع و دیگر مناطق چین به این نتیجه رسیدند که ویروس “به اوج خود رسید و plateaued” بین Jan. 23 Feb. 2. اما محققان مستقل تعجب در مورد قابلیت اطمینان از چین را داده و سوال که آیا اوج معتبر است.

هنگامی که شیوع اول ظهور در ووهان دو ماه پیش در چین-سیستم گزارش دهی موارد جدید ساده بود به اندازه کافی. وجود آزمایشگاه تایید موارد که تا به حال تایید شده است با یکی از دولت-مجاز نوکلئیک اسید تست و وجود موارد مشکوک که شامل کسانی که به نمایش گذاشته علائم اما تا به حال نه تست مثبت است.

دوباره طبقه بندی بیماران

در فوریه. 12 چین ملی کمیسیون بهداشت بی سر و صدا دوباره طبقه بندی بیماران که به نمایش گذاشته علائم به عنوان تعیین شده توسط یک اسکن قفسه سینه به عنوان “مورد تأیید” حتی اگر آنها به حال آزمایش مثبت در آزمایشگاه است. این تعریف جدید تنها اعمال هوبئی استان, کانون شیوع. (به طور جداگانه چین کمیسیون بهداشت در فوریه. 14 گفت: آن را حذف 108 مرگ و میر ناشی از آن در مجموع تعداد برای اصلاح برخی از دو شمارش در هوبئی استان است که البته به نظر می رسد که ریشه از روش تغییر دهید.)

مورد تعریف تغییر داد و با توجه به CNBC ترجمه رسمی اعلام چینی, متن خیلی گسترده تر مجموعه ای از بیماران می تواند دریافت درمان به عنوان موارد تایید شده. که مقامات تحسین تصمیم به عنوان یک حرکت به سمت شفافیت است. تغییر در زمان چند روز به نمایش در چین گزارش شماره, اما زمانی که آن را به آن ارسال امواج ضربه ای در سراسر جهان است. چین در مجموع موارد افزایش یافت و بیش از 19,000 — از 51,174 در فوریه. 16 به 70,635 روز بعد با توجه به داده ها.

چند روز بعد در فوریه. 20 چین ملی کمیسیون بهداشت معکوس تغییر, از بین بردن برخی از قبلا تایید موارد از آن شمارش و باعث آن صورت تعداد به سطح به عنوان گزارش از موارد جدید به شدت کاهش یافت. روز جمعه وزارت امور خارجه خبرگزاری ایسنا گزارش داد که یک مقام رسمی برای استان در کمیسیون بهداشت به کارگردانی مقامات برای جلوگیری عطف به ماسبق حذف موارد تایید شده از استان های رسمی شمارش.

در حالی که تجدید نظر تشخیصی روش را حس می کند که ردیابی یک به سرعت در حال تحول شیوع چین را از دست داده و تعداد زیادی از اعتبار و ایمان به دقت داده های خود را با آن سریع و تغییرات مکرر بین المللی, محققان می گویند.

‘سردرگمی نژاد بی اعتمادی’

آن را در خدمت هیچ علمی, هدف, Dr. Eric Feigl-دینگ جهانی بهداشت اقتصاددان در دانشگاه هاروارد چان دانشکده بهداشت گفت: چین مکرر تجدید نظر.

“آن را OK به تغییر سیستم یک بار مانند هفته گذشته اما در حال حاضر به تغییر آن را به عقب و سپس تبدیل آن را به عقب دوباره آن را می سازد مقایسه بسیار دشوار است,” او گفت:. “سازگار بودن واقعا مهم است. برای مقایسه شما می خواهید یک سیب به سیب مقایسه آنجا که ممکن است. در اینجا وجود دارد مقدار زیادی از سیب و پرتقال است.”

بخشی از این مشکل با Feb. 12 تغییر که فرستاده مجموع موارد افزایش Feigl-دینگ گفته است که هیچ یک از تاریخ های مرتبط با این موارد درگیر در سنبله. مقامات چینی گفت که بخشی از کسانی که 19,000 جدید نفر مواردی بود که از نظر بالینی تشخیص داده شده اما تایید نشده در یک آزمایشگاه. Feigl-دینگ گفت که دخالت شیوع این مسیر است.

در حالی که روش تغییرات تربیت سردرگمی Feigl-دینگ گفت: او را باور نمی کند این لزوما یک تلاش عمدی برای دستکاری داده ها. او گفت که فرکانس تغییرات تنها به علوفه به کسانی که می گویند چین به صورت هدفمند تحت گزارش شماره.

کاخ سفید نیست “باید اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” با توجه به تعداد coronavirus موارد یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به CNBC هفته گذشته است. و تغییرات منظم در گزارش روش نمی کمک به مسائل Feigl-دینگ گفت.

“این نوع از سردرگمی و بی اعتمادی نژاد,” او گفت:. “شما باید به چوب به یک استاندارد حتی اگر شما بازیابی میکند.”

یک ضعف سیستم

اصلی تغییر در گزارش هفته گذشته نشان داد که چینی ارائه دهندگان خدمات سلامت شد و به احتمال زیاد تلاش برای کارآمد اداره رسمی COVID-19 تست کیت مدیر بهداشت جهانی مطالعات در دانشگاه سیتون هال Yanzhong هوانگ گفت. این آزمون یک فرم از نوکلئیک اسید تست که اغلب استفاده می شود برای تشخیص ویروس ها مانند هپاتیت و ابولا. این آزمون می تواند به عنوان کم به میزان تشخیص دقیق به عنوان 50 درصد هوانگ گفت و این رقم می تواند حتی بدتر در شهر ووهان است که چنین تاکید کرد: سیستم بهداشت و درمان در میان شیوع.

“هنگامی که شما در حال مواجهه با شیوع مانند آنچه که اتفاق می افتد در ووهان می توان آن را بسیار خسته کننده است که ممکن است در واقع پایمال کردن توانایی خود را به ارائه حتی تست, خدمات,” او گفت:. “اگر شما نمی آن را اداره کند و یا شما به اندازه کافی آموزش دیده است که نوع آزمون منجر به غلط منفی یا مثبت است.”

اگر کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر استان هوبئی ندارد و منابع و زمان به درستی اداره آزمون هوانگ گفت: بهتر است به تکیه بر علائم به صورت رسمی شمارش به طوری که بیشتر مردم می توانند دریافت درمان.

از سوی دیگر برگشت از سیاست در فوریه. 20 او گفت: به احتمال زیاد نشانه آن است که مقامات ملی باید تقویت منابع و بهداشت کارگران در هوبئی استان است. یک مثال از این خواهد بود که دو بیمارستان ساخته شده و به تازگی در ووهان برای درمان COVID-19 بيمار.

“این احتمالا به این معنی است که ووهان بهبود یافته خود را تست ظرفیت,” او گفت:. “بیشتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بوده است بسیج از دیگر نقاط چین وجود دارد بیشتر مردم به انجام تست های بیشتر به آن را دقیق تر. همچنین من فکر می کنم آنها بهتر آموزش دیده به دقت جزئیات آزمون.”

هوانگ نقطه تکرار شد توسط مدیر کل سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus در روز جمعه هنگامی که خبرنگاران در مورد تغییرات.

“این ممکن است نشان می دهد این سیستم در ووهان تا دوباره توانایی برای تست تمام موارد مشکوک” او گفت:. “ما خوشحالیم که چین دوباره به این نوع از شمارش و این را به وضوح در واقع.”

تست برای COVID-19 پاتوژن

والتر ژانگ دستیار رئیس جمهور از Liferiver Bio-Tech, بر اساس شانگهای شرکت است که به سرعت توسعه یافته یک کیت تست برای COVID-19 است که به کار گرفته شده توسط چینی بهداشتی مقامات می ایستد و با دقت از شرکت در آزمون است. با این حال او اذعان کرد که در این آزمون نیاز به آموزش مناسب و تجهیزات به عملکرد نتایج دقیق.

ژانگ گفت: شرکت در آزمون قادر به به طور مستقیم تشخیص COVID-19 پاتوژن اما نیاز به یک دستگاه خاص به نام “thermocycler” که می تواند هزینه هزاران دلار ایالات متحده است. او همچنین اذعان کرد که “پاتوژن است که قابل تشخیص نیست که حجم آن بسیار کم است.”

“این تشخیص نیاز به معرف ماشین آلات و پرسنل ماهر,” او گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد که اگر به درستی مجهز پزشکی ارائه دهندگان می تواند کامل آزمون فقط در چند ساعت.

Lieven Gevaert مالک و مدیر عامل Genprice یکی دیگر از شرکت بیوتکنولوژی توسعه داده است که یک coronavirus آزمایشگاه آزمون تکرار آن نقطه است.

“Thermocyclers گران هستند ابزار در شرایط سرمایه گذاری و … نیاز به واجد شرایط محققان به کار با” او نوشت: در یک ایمیل. “همه بیمارستان ها یک thermocycler موجود در چین است.”

CNBC ساناز چنگ کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im