‘در مورد’ افزایش در سفر به عنوان مردم خواست به ماندن در خانه

یک “مورد” ظهور در سفر را برانگیخته تازه هشدار برای مردم به ماندن در خانه در طول coronavirus مستند.

دکتر ایوان دویل مدیر پزشکی, بهداشت عمومی انگلستان نشان داد موتور خودرو استفاده در بریتانیا شروع به پریدن کرد و به حدود یک سوم از سطح معمول.

با وجود تدریجی رها کردن به 27 درصد در روز یکشنبه تعداد پریدم 10% به 37% روز بعد.

A car travels along the almost deserted M3 motorway near Fleet, south west of London on March 29, 2020, as life in Britain continues during the nationwide lockdown to combat the novel coronavirus pandemic. - Prime Minister Boris Johnson warned Saturday the coronavirus outbreak will get worse before it gets better, as the number of deaths in Britain rose 260 in one day to over 1,000. The Conservative leader, who himself tested positive for COVID-19 this week, issued the warning in a leaflet being sent to all UK households explaining how their actions can help limit the spread. "We know things will get worse before they get better," Johnson wrote. (Photo by Adrian DENNIS / AFP) (Photo by ADRIAN DENNIS/AFP via Getty Images)
تصویر: جاده ها بسیار ساکت تر در آخر هفته

اتوبوس و زیر زمینی سفر در لندن نیز افزایش یافت اما ملی راه آهن قطار استفاده نیز با کاهش اندکی نسبت به آخرین آمار و ارقام.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ توجیهی, Dr دویل گفت که در حالی که “اکثر مردم” در زیر قوانین به ماندن در خانه “هر کس نیاز به انجام این کار است” چرا که “ما نیاز به صرفه جویی در زندگی و محافظت از بیمه خدمات درمانی” در طول COVID-19 شیوع.

Social Distancing
مبین: چگونه به خود منزوی

او همچنین نشان داد که “کمی در مورد” ظهور جدید انگلستان موارد در روز چهارشنبه 390 به 3,009.

“هنوز خیلی زود است که بگوییم آیا فلات از بستری شدن در بیمارستان به پایان رسیده است اما ما در حال حاضر دیده می شود سه روز را افزایش می دهد در یک ردیف” او توضیح داد.

بیشتر از Covid-19

A member of the ambulance services assists in moving a patient from an ambulance to St Thomas' Hospital in London on March 31, 2020, as the country is under lockdown due to the novel coronavirus COVID-19 pandemic. (Photo by Tolga AKMEN / AFP) (Photo by TOLGA AKMEN/AFP via Getty Images)
تصویر: تا کنون 2,352 مردم با کروناویروس اند و در انگلستان

“ما نیاز به حفاظت از بیمه خدمات درمانی و بهترین راه برای انجام این کار است به ماندن در خانه برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری خود و بدیهی است که جلوگیری از دادن آن را به هر کس دیگری.”

او افزود که اگر چه بسیاری از مردم مراجعه کننده به بیمارستان برای coronavirus ها در لندن میدلندز در حال تبدیل شدن به “یک نگرانی نیز” هشدار داد: “خطر این است که در همه جا وجود دارد هیچ دلیلی برای راضی بود.”

در سطح جهانی انگلستان شروع به هل دادن به سمت مرگ و میر مسیر با تجربه در ایتالیا.

آخرین آمار و ارقام اعلام شده در روز چهارشنبه گفت: یکی دیگر از 563 نفر در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای coronavirus – آوردن تعداد کل مرگ و میر به 2,352.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma هشدار داد “خطرناک” دومین قله از موارد می تواند به توسعه اگر اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده توسط دولت در حال برداشته بیش از حد به زودی.

“مردم را درک کنند و در سراسر کشور چرا ما قرار داده اند این محدودیت در محل و نخست وزیر شد بسیار روشن آنها به صورت اولیه در سه هفته دوره و ما آنها را بررسی کند” او گفت:.

“اما این است که واقعا مهم است این است که اگر ما برای جلوگیری از این سرعت بیش از حد این امکان وجود دارد که تلاش عظیم مردم ساخته شده اند در سراسر کشور هدر رفته است و ما به طور بالقوه می تواند دیدن یک خطرناک دوم اوج.

“ما کاملا می خواهید برای جلوگیری از آن است.”

Alok Sharma says banks will repay favour to taxpayers after they were bailed out during financial crisis
‘بانک بازپرداخت خواهد شد به نفع مالیات دهندگان

او همچنین ناودان بانک ها بیش از گزارش آنها حاضر به قرض دادن پول به شرکت های دشواری به دلیل جهانی و همه گیر.

اضطراب کسب و کار صاحبان شکایت کرده اند که آنها در حال گرفتن پول از طریق دولت کسب و کار وقفه طرح وام.

“این امر می تواند کاملا غیر قابل قبول است اگر هر یک از بانک ها بودند ناعادلانه امتناع از بودجه را به خوبی کسب و کار در دشواری های مالی” آقای شارما گفت.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“فقط به عنوان مالیات دهندگان در پا برای کمک به بانک ها در سال 2008 خواهد شد که ما با بانک ها به انجام همه چیز آنها می توانید به بازپرداخت را که به نفع و حمایت از کسب و کار و مردم بریتانیا در زمان نیاز است.”

او اعتراف کرد این است که یک “طرح با نام تجاری جدید و با تمام طرح جدید, آن را نمی خواهد کامل از ابتدا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>